כותרות אחרונות
Search

תוספת פוני – הטרנד החם בתחום תוספות השיער, שכבש את נשות הוליווד, הגיע גם לישראל !

בול בפוני !

  תוספת פוני –  הטרנד החם בתחום תוספות השיער, שכבש את נשות הוליווד, הגיע גם לישראל !

 

תוספות השיער הפכו כבר מזמן לטרנד שכבש את הנשים באשר הן בסערה. זה התחיל בסלבס הוליוודיות  שהתהדרו בתוספות שיער טבעיות ואיכותיות שהשתלבו מושלם בשערן וגלשו משם לסלבס בכל העולם ולנשים באשר הן.

 

צילום זוהר שיטרית

 

הפוני מעניק מראה בובתי לפנים והעונה אנו עדים לחזרתו של הפוני על צורותיו השונות, אם כפוני צד מרומז ולא מסודר או כפוני בובה מלא וסימטרי. תוספת קליפס של פוני תעניק לכל אחת את האפשרות לשנות מראה ולהרגיש הכי יפה ועדכנית מבלי צורך לגזור אפילו שיערה משיער ראשה !

 

צילום זוהר שיטרית

 

חיה ברנפמן בעלת חברת חיה ברנפמן תוספות שיער: "הפתרון הקל הזמין והנוח שמציעות תוספות השיער לא הותיר את הנשים אדישות והמגוון העצום שכלל פתרונות אינסוף לעיבוי השיער, הארכה, יצירת תסרוקות, תוספות גוונים בהרכבה אישית או בהרכבה לזמן ממושך ועוד משך את הקהל הנשי . הן בלתי מורגשות ומשדרגות את המראה בתוך דקות."

 

צילום זוהר שיטרית

 

חיה מוסיפה: "העונה הטרנד החדשני והמוביל בתוספות שיער הוא תוספת פוני! נשים שמעוניינות בפוני אך לא רוצות לגזור את שיערן מבקשות תוספת פוני שמורכב משיער איכותי בהתאמה מלאה לשיער ראשן ומתחבר באמצעות קליפסים קטנטנים ובלתי מורגשים , כך שכל אחת יכולה לרכוש תוספת מתואמת לה,  להרכיב ולהוריד בבית בקלות באופן עצמאי. לאלו המעדיפות פתרון יותר קבוע ניתן לחבר את הפוני בהדבקה במספרה ולחדש בכל 3 חודשים".

 

מחיר תוספת פוני:

 החל מ 500 ₪

להשיג ב"חיה ברנפמן תוספות שיער" קריית המדע 6 ,ירושלים