כותרות אחרונות
Search

"תלתלים… תלתלים…" – טיפול וטיפוח תלתלים מושלמים זו אמנות.

צילום: רמי זרנגר

 

"תלתלים… תלתלים…"

תלתלים זה אופי זה יופי וזה סטייל ושיק.

 לשמור על תלתלים בעלי חיות ועוצמה דרושה מומחיות מיוחדת, כזו שתעניק לכתר שעל ראשך נוכחות ויופי.

 

אם גם את שייכת לבעלות התלתלים, כדאי שתדעי כי חברת "ויטמינס – מוצרי שיער מתקדמים" מובילה מהלך חדשני בעולם התלתלים והמתולתלות עם סדרה שטרם נראתה כמותה, סדרת "סילק קרטין וביוטין לתלתלים" עם המוצרים המושלמים לתלתלים מושלמים.

חיים שיר מנכ"ל חברת "סנט הייר" משיק מוצרים חדשים של ויטמינס למתולתלות – צילום: רמי זרנגר

 

הסדרה מורכבת מהחומרים הכי חדשניים בתחום טיפוח וטיפול בשיער שהם שילוב של ביוטין קולגן וקרטין לצד מסורת משפחתית וניסיון של 79 שנים בפיתוח מוצרי שיער מקצועיים. איכות בלתי מתפשרת בחומרי גלם לעיצוב בריאותי וטיפוח שיער שיקי, אופנתי, ובקו השעה.

 

מימין רפאל אברמוב מעצב שיער, גולן נהרדעא יחסי ציבור, חיים שיר מנכ"ל "סנט הייר" – צילום: אבי בר

 

בסדרה תמצאו מגוון רחב של מוצרים ייחודיים לטיפול וטיפוח השיער: קרם להורדת נפח, קרם גלייז, מסכת שיער 60 שניות עם תוצאות שאפילו אתם תופתעו, באנג'י קרם להברקה ועיגול תלתל, שמפו, מרכך, סרום ועוד. מוצרים מטורפים לעיצוב והקפצת תלתלים מלאי סטייל ושובבות, בתוספת ריח משכר חדשני וסקסי שלא ישאיר אף אחד אדיש. בהמשך יושקו מוצרים נוספים.

 

מימין: שי סבג, גולן נהרדעא, חיים שיר – צילום: אבי בר

 

ב-"ויטמינס – מעבדות למוצרי שיער מתקדמים" מאמינים בשימור השיער הן במעטפת החיצונית והן בפנימית, שמירה על תהליכים פנימיים שלא נראים לעין כמו שימור שורש השיערה מהקרקפת ועד לקצוות, ובנייה והזנת השיער למראה בריא, חזק, שופע ברק, ומעוצב להפליא.

 

מימין: חיים שיר מנכ"ל "סנט הייר", רפאל אברמוב מעצב שיער – צילום: אבי בר

 

סדרת המוצרים כוללת:

מרכך סילק קרטין קולגן וביוטין:

"מרכך סילק קרטין קולגן וביוטין"  נותן בוסט לתלתלים, לסירוק קל ומגע משי לתלתלים ושיער גלי, מזין ומטפח את השיער מהקרקפת ועד לקצוות. מותיר את השיער קופצני וקליל עם תלתלים אלסטיים ומלאי חיים וברק. ואל תשכחו את הריח הנהדר שלו, שישאיר את כולם פעורי פה.

וללא חומרים רעילים. ללא SLS, ללא מלחים, ללא אלכוהול וחומרים מזיקים. באישור משרד הבריאות ותקן איכות GMP בינלאומי מחמיר.

 

 

מרכך סילק קרטין קולגן וביוטין – צילום: יח"צ סנט הייר

 

 

סרום סילק קרטין ביוטין וקולגן משקם:

סרום סילק קרטין ביוטין וקולגן משקם, מרכך, ומעניק לשיער מגע משיי, ההופך את התלתלים למבריקים אך לא שומניים. מונע התפצלות קצוות השיערה ומעניק תנועה חופשית לתלתלים. השיער שופע ברק טבעי וללא הרגשת שומניות. מרכיבי המוצר שומרים את השיער בריא מהקרקפת ועד לקצוות ומקנים לו חיות ויופי לכל אורכו. התוצאה היא של תלתלים בריאים ורעננים מלאי סטייל ושיק. והריח? וואוו.

סרום סילק קרטין ביוטין וקולגן משקם – צילום: יח"צ סנט הייר

 

קרם גלייז סילק קרטין:

ייחודו של קרם גלייז סילק קרטין קולגן, וביוטין בוסט לעיצוב ולטיפול מושלם לתלתלים בכך שהוא גם מעניק עיצוב תלתלים מלאי נפח ושיק, וגם מעניק הזנה מתמדת בזכות החומרים החדשניים לטיפול, שימור, ובריאות השיער.

כל מי שחיפשה מוצר שיתפוס את השיער כמו מוס בעיצוב אופנתי ומגניב ולאורך כל היום אבל גם יהיה רך ונעים כמו קרם, הגעתן למקום הנכון. קרם הגלייז הוא הפתרון המושלם לשיער וקרקפת בריאים, ולתלתלים אופנתיים מלאי סטייל ושיק. והריח… חייבות להריח אותו.

ניתן לשימוש עם דיפיוזר. ללא חומרים רעילים. ללא SLS ללא מלחים, ללא אלכוהול וחומרים מזיקים. באישור משרד הבריאות ותקן איכות GMP בינלאומי מחמיר.

 

קרם גלייז סילק קרטין – צילום: יח"צ סנט הייר

 

מסכה טיפולית ביוטין, קולגן, וקרטין:

מסכה טיפולית ביוטין, קולגן, וקרטין לשיער בריא ב-60 שניות היא שילוב מנצח של המרכיבים המייצרים את מסכת השיער המושלמת לתלתלים מעוגלים רעננים ויפים, לשיער בריא ורך עם ניחוח בלתי נשכח וסקסי.

המסכה מעולה גם למי שמשאירה אותה ליותר מדקה. אינה מכילה חומרים רעילים, ללא SLS, ללא מלחים וללא אלכוהול או חומרים מזיקים. באישור משרד הבריאות ותקן איכות GMP בינלאומי מחמיר.

 

מסכה טיפולית ביוטין, קולגן, וקרטין – צילום: יח"צ סנט הייר

 

קרם להורדת נפח סילק קרטין קולוגן וביוטין:

קרם להורדת נפח סילק קרטין קולוגן וביוטין בוסט הוא מוצר גאוני שכולן חיכו לו. הוא הפתרון האולטימטיבי להורדת נפח ויצירת תסרוקת אחידה. זהו מוצר חובה בכל בית ומתאים לאם לאשה וגם לילדה.

המוצר מאפשר עיצוב מהיר לפני יום עבודה, לפני יום לימודים, לכל מי שיש לה "יום עם שיער רע" וחייבת קרם פלא מהיר. חכו, זה לא הכל, כי הקרם מעצב וגם מזין את השיער בזכות שלושת מרכיביו. בזמן שהשיער כל כך מסודר החומרים מטפלים ומזינים אותו ALL OVER . זהו מוצר קסם שגם מונע חשמל סטטי בשיער, מקנה ברק ושופע בריח חדשני ומיוחד. מתאים לשיער אסוף ומתוח או סתם פזור ומסודר.

 

 

קרם להורדת נפח סילק קרטין קולוגן וביוטין – צילום: יח"צ סנט הייר

 

שמפו סילק קרטין קולוגן וביוטין בוסט לתלתלים:

שמפו סילק קרטין קולוגן וביוטין בוסט לתלתלים  מחיה, מרענן, ומאפשר לשיער לנוע בחופשיות. מנקה את השיער ביסודיות למראה נקי ובריא מהקרקפת ועד לקצוות עם ברק טבעי וללא תחושת שומניות. והריח… עד שלא תריחו לא תבינו.

 

וללא חומרים רעילים. ללא SLS, ללא מלחים, ללא אלכוהול וחומרים מזיקים, באישור משרד הבריאות ותקן איכות GMP בינלאומי מחמיר.

 

שמפו סילק קרטין קולוגן וביוטין בוסט לתלתלים – צילום: יח"צ סנט הייר

 

סדרת סילק קרטין וביוטין לתלתלים מעושרת במשולש החלבונים הקדוש לשיער: ביוטין, קולגן, וקרטין:

ביוטין –  תפקידו העיקרי לקשור חלבונים חופשיים מסוגים שונים ולצוות אותם לסיוע מבנה השיערה מעומקה החוצה, הביוטין מסייע בחיזוק השיערה למראה שיער בריא, ובנוי מקומפלקס ויטמיני בי הנקשרים אל המטריקס של השיערה.

 

קולגן – חלבון מרכזי וחשוב במבנה השיער והקרקפת מסייע בחיזוק שורשי השיער ותפקוד הזקיק שממנו יונקת השיערה את חיותה, משפר את צמיחת התאים בזקיק ואת עובי ואיכות השיער.

 

קרטין –  השיער עשוי מקרטין, חלבון, וחומצת אמינו. הקרטין תפקידו לשמור על מבנה השיער צורתו וחוזקו ולסייע בהתפתחות השיער ובריאותו. הוא מוסיף לחות, ברק, גמישות, ונפח. מפחית חשמל סטטי ובונה את השיער מחדש בתהליך טבעי.

 

חיים שיר מבעלי חברת "ויטמינס" – צילום: רמי זרנגר

צילום: רמי זרנגר

צילום: רמי זרנגר

 

להשיג:

ברשת חנויות BE

באתר "סנט הייר – הבית לשיער בריא" centhair.co.il

ובחנויות "סנט הייר – הבית לשיער בריא ": רעננה, אחוזה 89, טלפון 09-7404116

תל אביב, כיכר רבין. כיכר מלכי ישראל 6. טלפון 03-609-2217