כותרות אחרונות
Search

תערוכת התיירות הבינלאומית השנתית 2019 IMTM תתקיים ב 12-13 לפברואר בביתן 2 בגני התערוכה זו השנה ה-25

תערוכת התיירות הבינלאומית השנתית 2019 IMTM תתקיים ב 12-13  לפברואר בביתן 2 בגני התערוכה זו השנה ה-25

מדינות הקווקז מגיעות לכבוש את התייר הישראלי

 

תערוכת התיירות הבינלאומית השנתית- 2019 IMTM – International Mediterranean Tourism Market, תיערך בפעם ה-25 בביתן 2 בגני התערוכה בתל אביב בתאריכים 12-13 לפברואר 2019 . בשנה שעברה השתתפו בתערוכה מעל 160 מציגים מ- 50 מדינות. התערוכה היא אירוע בינלאומי המשלב ומפגיש בין התייר הישראלי, עמיתיו ולקוחותיו מחו"ל והקהל הרחב, והיא מהווה את נקודת המפגש השנתית העיקרית של ענף התיירות הישראלי.

 

השנה, מדינות הקווקז, ארמניה ואזרבייג'ן תפסו תאוצה ומגיעות לתערוכה במטרה לכבוש את התייר הישראלי ולחזק את התיירות מישראל לאזור. על פי נתוני רשות שדות התעופה, בשנת 2018, ביקרו באזרביזאן כ- 80,000 נוסעים מהארץ, לעומת כ- 30,000 שביקרו בה בשנת 2017. עלייה של כ- 160%. גם מדינת ארמניה תפסה את התייר הישראלי והגדילה את מספר המבקרים בה ב כ- 70% בשנת 2018 לעומת שנת 2017. אחד הגורמים שתרמו לעליית מספר המבקרים באזור הוא הטיסות הזולות ליעדים ומחירי המחייה הזולים והנגישים במדינות.

 

 

צילום: יח"צ

 

IMTM הוא האירוע השנתי והוותיק של ענף התיירות בישראל ונערך על ידי חברת "ארטרא" בע"מ וחברת Israel Travel News, בשיתוף משרד התיירות ומתקיים בחסות התאחדות המלונות בישראל, לשכת מארגני תיירות נכנסת לישראל, העמותה לתיירות ת"א-יפו, חברת אל-על והתאחדות סוכני הנסיעות בישראל.

 

IMTM מיועד לכל העוסקים בענפי התיירות השונים – תיירות פנים, תיירות נכנסת וכן מדינות וגורמי תיירות מחו"ל. בתערוכה משתתפים דרך קבע מגוון רחב של מציגים ישראלים: עמותת  תיירות מכל רחבי הארץ, חברות תעופה, מלונות, חברות להשכרת רכב, חברות ספנות, ספקי שירותים ואטרקציות מסוגים שונים בתחום התיירות. התערוכה כוללת מפגשים וכנסים מקצועיים נלווים ותכנית לסוכנים מוזמנים, במסגרתה מגיעים ליריד מאות מקבלי החלטות מרחבי העולם המשווקים את ישראל כיעד תיירותי.

 

אייל שמואלי, מו"ל I.T.N ומיזמי תערוכת IMTM: "תערוכת התיירות הבינלאומית הפכה למוקד משיכה מרכזי של ענף התיירות. כל שנה מצטרפים עוד ועוד מדינות שרוצות לקחת חלק באירוע ולהציג את החידושים שלהן לתייר הישראלי שאוהב לגלות כל שנה מדינות חדשות לטייל בהן ולחקור אותן. בשנים האחרונות ישנו גידול של תיירים ישראלים במדינות מרכז אסיה ומדינות הקווקז שמציעות מגוון רחב של פעילויות למבקרים, טיולי שטח, נופים, קניות ומסעדות. הפופולאריות ליעדים מגיעות הן בעקבות הטיסה הקצרה יחסית אל היעדים, המחיר הזול של החבילות והמחייה הזולה שם".

 

לאתר התערוכה- http://www.imtm.co.il/