כותרות אחרונות
Search

100 הבקבוקים הראשונים של הסינגל מאלט וויסקי הראשון בישראל יוצעו למכירה פומבית באתר המכירות הסקוטי

מכירה פומבית של בקבוקי וויסקי נדירים

 www.whiskyauctioneer.com בין התאריכים 11.8.2017-21.8.2017

100 הבקבוקים הראשונים הנדירים של הסינגל מאלט וויסקי הראשון בישראל של מזקקת מילק אנד – מזקקת הוויסקי הראשונה בישראל, יוצעו למכירה פומבית באתר המכירות הסקוטי המוביל  www.whiskyauctioneer.com

צילומים: יח"צ

לאחר שעשתה היסטוריה ביום הוויסקי הבינלאומי האחרון והשיקה את הוויסקי הראשון בישראל, תציע "מילק אנד האני", מזקקת הוויסקי הראשונה בישראל, 100 בקבוקים הראשונים הנדירים של הסינגל מאלט וויסקי הראשון בישראל למכירה פומבית בינלאומית באתר  המוביל בעולם למכירות פומביות של וויסקי

 "מילק אנד האני"- מזקקת הוויסקי הראשונה בישראל, רושמת לעצמה הישג נוסף עם המכירה הפומבית הבינלאומית הראשונה של אלכוהול שיוצר בישראל. במסגרת מכירה פומבית בינלאומית אונליין שתחל ב-11.8.2017 למשך עשרה ימים, ימכרו הבקבוקים הראשונים במהדורה המיוחדת (1-100) של "סדרת הניסויים" המכילה את הסינגל מאלט וויסקי הראשון שיוצר בישראל.

 

המכירה הפומבית, תערך דרך אתר המכירות הפומביות הסקוטי הנודע whiskyauctioneer.com . כל בקבוקי הוויסקי הישראלי הראשון מגיעים באריזה מהודרת, ממוספרים ידנית וכוללים מגילת קלף אישית.

 

איך מציעים ?

על מנת להשתתף במכירה, יש להירשם תחילה לאתר (פעולה פשוטה מאוד)  ולהיכנס לתאריכי המכירה. בכדי להציע מחיר על פריט, יש להיכנס לפריט הרצוי ולהציע מחיר (בכפולות הנתונות). המכירה מתחילה בתאריך 11.8  ושלב הסיום שלה בתאריך 21.8 בשעה 21:00 (שעון ישראל). המכירה לא מסתיימת עד שכל הפריטים במכירה לא מקבלים הצעת העלאה במשך 2 דקות שלמות. ברגע שפריט אחד מקבל הצעה, כל המכירה מוארכת בשתי דקות.

הבקבוקים הנותרים של הסינגל מאלט, מוצעים בימים אלו למכירה בחניות נבחרות ברחבי ישראל בהפצת חברת "הכרם" במלאי מוגבל ומצומצם מאוד.

 

אודות אספנות וויסקי להשקעה

בעשור האחרון, וויסקי מתחיל להוות אלטרנטיבה ממשית להשקעות ביין איכותי. הגורמים העיקריים שקובעים את מחירו של וויסקי להשקעה, בדומה ליין הם האיכות ומידת הנדירות. מחירם של בקבוקי וויסקי נדירים במכירות פומביות מגיע למאות אלפי דולרים כשהשיא שמור לבקבוק הקריסטל בגודל 6 ליטרים של מקאלן, שנמכר תמורת 628,205 דולר במכירה שערך בהונג קונג בית המכירות הפומביות סותביס, מעל לטווח התחזיות שנעו בין 258-516 אלף דולר.

 

אודות הוויסקי הישראלי הראשון

הסינגל מאלט ויסקי הישראלי הראשון של מזקקת מילק אנד האני הוא הוויסקי הראשון שיוצר ובוקבק בישראל אחרי 3 שנות יישון בחביות. על כן הוא עונה להגדרה של וויסקי בסקוטלנד וברוב ארצות העולם. זוהי סנונית ראשונה המרמזת על הבאות; וויסקי ישראלי ייחודי ובוגר לגילו, הודות ליישון באקלים הישראלי החם. זיקוק החבית נעשה בשלבי ההקמה המוקדמים של המזקקה- עוד קודם להקמת המזקקה במקומה הנוכחי בדרום תל אביב, בטרם נרכש הציוד התעשייתי הנוכחי ובטרם נערך גיוס ההמונים

באמצעות אינדיגוגו. זיקוק חבית זו בוצע במהלך חודש ינואר 2014 , בקיבוץ בשרון, על ידי המזקק הראשי תומר גורן, בליווי המאסטר דיסטילר הבינלאומי ד"ר ג'ים סוואן המנוח, כחלק מתפקידו כיועץ למזקקה באותה עת. הנוזל התיישן במשך שנתיים וחצי בחבית עץ אלון אמריקאי חדשה בנפח 225 ליטר ולאחר מכן במשך 7  חודשים נוספים בחבית עץ אלון אקס ברבן במחסן המזקקה בתל אביב.

 

אודות המזקקה

מזקקת מילק אנד האני היא מזקקת הוויסקי הישראלית הראשונה. במזקקה מייצרים תזקיקים איכותיים ועמלים על וויסקי סינגל מאלט ישראלי שישווק באופן מסחרי, שהמהדורה הראשונה שלו, מהודרת המייסדים נמכרה כולה בקמפיין גיוס המונים מצליח ומתיישנת בחביות ותראה אור בשנת 2019. כל חומרי הגלם, הציוד, החביות והתהליכים נבחרו במטרה להבטיח שהמוצר הסופי – בין אם תזקיקים לבנים ובין אם ויסקי מיושן – יעמדו בסטנדרטים המחמירים ביותר של איכות וטעם ללא פשרות וללא קיצורי דרך במסע הארוך עד להוצאת הוויסקי: הדרכה וייעוץ של ג'ים סוואן המנוח – מאסטר דיסטילר בעל שם עולמי המתמחה ביישון באקלים חם, ציוד שתוכנן והוזמן במיוחד; חביות שנבחרו בקפידה; ובחירת חומר הגלם הטוב ביותר בנמצא.

 

The Milk & Honey Distillery

התחיה 16 תל אביב 03-6320491

mh@mh-distillery.com

www.mh-distillery.com/he/visit-our-distillery