כותרות אחרונות
Search

חדש על המדף חטיפי בריאות חדשים בבתי הספר מבית חברת רפאל'ס – פוזיטיב, מיקס חטיפי דגנים בטעמים

חדש על המדף חטיפי בריאות חדשים בבתי הספר מבית חברת רפאל'ס – פוזיטיב, מיקס חטיפי דגנים בטעמים

חברת רפאל'ס, יצרנית הגרנולה וחטיפי הבריאות והדגנים, תחל לשווק חטיפי בריאות לבתי ספר:

וכוח דגנים – סדרת חטיפי 7 דגנים מלאים לילדים בטעמי בננה, שוקולד ותות

חטיפי הגרנולה לילדים של רפאל'ס ללא שומן טראנס, ללא צבעי מאכל, דלי נתרן, מדגנים מלאים בלבד, בטעמים עשירים על טהרת הרכיבים הטבעיים. ישווקו במארז של 6-7 יחידות ברשתות המזון וכן במזנונים וקפיטריות בבתי הספר

בחוזר מנכ"ל שפרסם לאחרונה משרד החינוך, קבע המשרד עקרונות וכללים חדשים בתחום ההזנה הנכונה במוסדות חינוך בישראל, החל משנת הלימודים הקרובה. על פי החוזר, יוצא מהתפריט, המזנונים והקפיטריות מזון מטוגן, חטיפים, ממתקים ושתייה מתוקה ובמקומם ייכנסו מזונות בריאים ומזינים יותר לתפריט. חברת רפאל'ס, יצרנית מוצרי המזון הטבעיים, גרנולה וחטיפי דגנים, תחל לשווק את מוצריה למספר בתי ספר ראשונים בצפון ובדרום הארץ. רפאל'ס תשווק לבתי הספר מגוון חטיפי גרנולה, חטיפי דגנים, תערובות אגוזים וחטיפי תמרים – כולם על טהרת הרכיבים הטבעיים בלבד. בכוונת החברה להרחיב את השיווק לבתי ספר ולפתח מוצרי בריאות ייעודיים נוספים לתלמידים.

רפאל'ס משווקת סדרת חטיפי גרנולה לילדים: כוח דגנים – חטיף 7 דגנים מלאים בטעם בננה, חטיף 7 דגנים מלאים בתוספת שוקולד וחטיף 7 דגנים מלאים בטעם תות. החטיפים מיוצרים מדגנים מלאים בלבד, ללא שומן טראנס, ללא צבעי מאכל ודלי נתרן. כל אריזה כוללת 7 חטיפים במשקל של 20 גרם לחטיף ועד 70 קלוריות בלבד! לאריזה מצורפים קלפי כוח דגנים – מגנטים ובהם תמונות מאוירות של דמויות הסדרה, להנאתם של הילדים ולמשחק.  מחיר מומלץ לצרכן: 9.90 – 12.90 לאריזת 200 גרם – 7 יחידות באריזה.

עוד משווקת רפאל'ס סדרת חטיפי דגנים: פוזיטיב – מיקס חטיפי אנרגיה חיובית! מארז של 6 חטיפים בטעמים – 2 יחידות חלבה תמרים ושקדים, 2 יחידות אגוזים ופירות יער ו- 2 יחידות בטעם שוקולד עם אגוזים. החטיפים מיוצרים מדגנים מלאים בלבד, ללא שומן טראנס, ללא צבעי מאכל ודלי נתרן. כל חטיף במשקל של כ- 20 גרם ועד 99 קלוריות בלבד! כל רכיבי החטיפים על טהרת החומרים הטבעיים, ללא חומרים משמרים. מחיר מומלץ לצרכן: 9.90 – 12.90 לאריזת 142 גרם – 6 יחידות באריזה.

pozitiv-1-%d7%a6%d7%99%d7%9c%d7%95%d7%9d-%d7%a9%d7%94%d7%9d-%d7%90%d7%a4%d7%a8%d7%aa%d7%99

pozitiv צילום: שהם אפרתי

 

יעל דרור, דיאטנית קלינית ופיזיולוגית M.Sc: "כהורים אנו תמיד דואגים לבריאות ילדינו. במיוחד בתחום התזונה, אנו שואפים שכל דבר שנגיש להם יהיה איכותי, בריא ומזין. עם זאת, לא תמיד קל למצוא את המאכלים שעונים על כל הקריטריונים וגם שיהיו טעימים לילדים. תחום החטיפים לילדים הוא אחד התחומים שיותר קשה לנו, כהורים, להבטיח שילדנו בוחרים חטיפים מזינים. מוצר חדש של חברת רפאל'ס בא בדיוק בזמן כדי לענות על כל הדרישות. חטיף הדגנים לילדים של חברת רפאל'ס מתחייב לעמוד בקריטריונים התזונתיים הגבוהים ביותר עבור ילדנו. חטיפי הדגנים החדשים לילדים הם ללא שומן טרנס, ללא צבעי מאכל, ללא חומרים משמרים, דלי נתרן, כמות גבוהה של סיבים תזונתיים ומכילים דגנים מלאים בלבד (אורז מלא, שיבולת שועל, חיטה, כוסמת, שעורה, שיפון ועוד). חטיפי הדגנים מגיעים ב-3 טעמים נפלאים: תות, שוקולד ובננה והם משתלבים נהדר בתיק לבית הספר, כחלק מארוחות הביניים בתפריט היומי של הילד או כשסתם מתחשק לנשנש משהו מתוק".

    רפאל ממבר, מנהל המכירות והשיווק רפאל'ס: "עולם הבריאות של רפאל'ס נולד מאהבה פשוטה לאנשים ולמזון בריא וטעים באמת. אנחנו מאמינים שכדי להכין מוצר איכותי ובריא, צריך להבין באנשים, בחומרי גלם, בערכים התזונתיים, בטעמים, במרקם ובצבע. ביקשנו להביא את כל הערכים האלה גם לעולמם  של הילדים, על מנת ליצור אלטרנטיבה בריאה ומזינה בתחום חטיפי הדגנים לילדים".

כשר פרווה בהשגחת הרבנות חדרה.

מחיר מומלץ לצרכן: 9.90 – 12.90 לאריזת 142 גרם – 6 יחידות באריזה

להשיג ברשתות השיווק והחנויות המובחרות