כותרות אחרונות
Search

4 עסקאות חדשות נחתמו במתחם הבילוי והקניות החדש "PIANO" (פיאנו) בשכונת פולג נתניה.

הדמיה: באדיבות "בריגה"  – "לב העיר ימים נכסים בע"מ"

 

4 עסקאות חדשות נחתמו במתחם הבילוי והקניות החדש  "PIANO" (פיאנו) בשכונת פולג נתניה . 

"מקדונלדס", "אופטיקה קמחי", "לחם ארטיזן", "גלידה לורן"

 

שכ"ד הממוצע יעמוד על כ 250 ש"ח למ"ר

+ דמי ניהול על סך 30 ₪ 

 

4 עסקאות חדשות נחתמו בימים אלה להשכרת שטחים בפיאנו, מתחם בילוי וקניות חדש,  שיפתח במרץ 2020,  בעיר הימים – שכונת פולג בנתניה.

 

הדמיה: באדיבות "בריגה"  – "לב העיר ימים נכסים בע"מ"

 

העסקאות נחתמו עם בתי עסק ייחודיים ורשתות מובילות בהן:

קצבית בוטיק  פסקוביץ –   שכרה  100 מ"ר,  בעלות של 200 ₪ למ"ר,  בתוספת של 30 ₪ למ"ר דמי ניהול חודשיים.

 

אופטיקה קמחי – שלה סניף בצפון ת"א,  פותחת סניף שני  על שטח של כ-40 מ"ר בעלות של 270 ₪ למ"ר בתוספת דמי ניהול חודשיים בסך 30 ₪

 

 סניף דגל כשר של רשת מקדונלדס – על שטח של כ-160 מ"ר בעלות של כ-220 ₪ בתוספת דמי ניהול .

 

לחם ארטיזן – יפתח סניף על שטח של כ-40 מ"ר בשכירות של כ-220 ₪ בתוספת דמי ניהול.

 

גלידה לורן האיטלקיתהשף לירן גאודה, אשר לקח חלק בתכנית הטלוויזיה "משחקי השף" וכיום נמנה על צוות התכנית, יפתח סניף ראשון.

 

מתחם הקניות והבילוי פיאנו, אשר ממוקם בשכונת עיר ימים פולג בנתניה, נמצא בימים אלו בשלבים אחרונים של הקמתו לקראת פתיחתו במרץ 2020. המתחם משתרע על שטח של כ-9.5 דונם, אשר מתוכם כ-7,000 מ"ר מיועדים למסחר. יזמי הפרויקט הם קבוצת בריגה ואנשי העסקים דודו מכלוף ובר אבדיאב.

 

הדמיה: באדיבות "בריגה"  – "לב העיר ימים נכסים בע"מ"

 

ההשקעה הכוללת בפרויקט עומדת על כ-165 מיליון ₪ והוא ישלב תמהיל של מותגים, חנויות ובתי עסק ייחודים מהארץ ומחו"ל, חלקם יפתחו בלעדית ולראשונה במקום (כגלידה לורן) לצד נותני שירות ומותגים ידועים.

 

עד כה הושכרו למעלה מ 80% מהשטחים המסחריים, בהם: השף לירן גאודה, אשר לקח חלק בתכנית הטלוויזיה "משחקי השף" וכיום נמנה על צוות התכנית, יפתח סניף ראשון של גלידה לורן האיטלקית. לצורך זה שכר חנות בשטח של כ-50 מ"ר, רשת סופרמרקטים פוליצר על שטח של 1,000 מ"ר, הקונדיטור דודו אוטמזגין, פיצה זוטא, רשת המזון האסייתית ווק טו ווק, כמו כן שכרו חנויות מעצבים, בנקים, קופוץ חולים ועוד… 

 

המתחם ניצב בלב עיר ימים  פולג במרכז פארק ירוק עירוני המשתרע על כ-30 דונם והוא מעוצב כמרכז קניות מודרני וחדשני, המזכיר מרכזי יוקרה בעולם. השכונה מאופיינת בבניינים רבי קומות יוקרתיים ובתים צמודי קרקע ונהנית מביקושים גבוהים של משפרי דיור מכל חלקי הארץ. האוכלוסייה המתגוררת במקום הינה בחתך סוציו-אקונומי גבוה וכוללת משקיעים זרים ועולים חדשים אמידים מצרפת, דרום אפריקה, בריטניה, ארה"ב ומדינות נוספות.