כותרות אחרונות
Search

קליניק משיקה את Lip Pop Colour + Primer

קליניק משיקה את  Lip Pop Colour + Primer 

מהיום לא צריך להתפשר. אפשר לקבל משפתון במוצר אחד, גם צבע עשיר וגם פריימר להחלקת השפתיים

 clinic 4

קליניק, מי שהביאה לעולם את פלא הצאבי סטיק עושה זאת שוב ומשיקה את:  Lip Pop Colour + Primer משפחה של שפתונים ב- 16 גוונים אופנתיים ותוססים בעלי גימור קטיפתי. השפתיים מרוככות לאורך כל היום. גוון השפתון נשמר ואינו דוהה לאורך זמן!

אמנית האיפור הבינלאומית של קליניק, ג'נה מנארד: "כאשר אני משתמשת בשפתון, אני אוהבת שהוא יהיה עמיד לאורך כל היום. הגוונים מלאי החיים של "קליניק ליפ פופ קולור + פרימייר",  מתקבעים לאחר מריחה פשוטה אחת. אין שלבים מסובכים הפריימר המובנה והצבע העמיד הם שילוב מושלם ליצירת מראה שפתיים נועז"

סדרת השפתונים החדשה של קליניק "קליניק ליפ פופ קולור + פרימייר" עומדת לחולל מהפיכה בעולם השפתונים. מהיום אין צורך להתפשר רק על צבע עשיר או רק על שפתיים מרוככות. מהיום אפשר גם וגם.

הסדרה החדשה מכילה צבע ופריימר מובנה, הדואג לשמור על השפתיים ולהגן עליהם לאורך היום. חמאות שיאה ומורומורו המשולבות בתערובת פולימר גמישה מעניקות טיפול לחות עילאי לשפתיים. יתרון זה של המוצר מסייע גם להעניק מריחה חלקה וקטיפתית של צבע עם הנחת השפתון. בנוסף, הפולימרים הגמישים שומרים על הצבעים ה"לבישים" מלאי חיים ותוססים לאורך כל היום, מעניקים לשפתייך כיסוי מלא ומראה שפתיים חלק ומלא יותר. r

ל "קליניק ליפ פופ קולור + פרימייר" פלטת צבע מודרנית, המתחלקת ל-4 משפחות צבע וכוללת בסה"כ 16 גוונים שונים שיעניקו לשפתייך מגע של צבע תוסס ועמיד לאורך כל היום.

תחולה: 3.9 גרם

מחיר לצרכן: 146 ש"ח

נבחן לאלרגיה. 100% נטול בושם. נוסחאות המוצרים של קליניק אינן מכילות אלרגנים ידועים. בקליניק בוחנים לאלרגיה כל מוצר כ- 12 פעמים על כ- 600 בני אדם. גם אם בדיקה אחת מתוך 7,200 הבדיקות שנעשות מעוררת תגובה אלרגית, הם מתחילים מחדש.

ניתן להשיג ברשתות הפארם, אפריל, המשביר לצרכן
ובאתר קליניק אונליין www.clinique.co.il