כותרות אחרונות
Search

55% מציבור מוטרדים יותר ממה שהם מכניסים לפה…..

 

שאלה: למה טונה סטארקיסט?

תשובה: מכל הסיבות הטובות!

אותנו לא צריך לשכנע  לאכול טונה, כי בכל צורה שתבחרו לאכול אותה, על פיצה, עם סלט, כסלט, בכריך או בטוסט, עם פסטה ואפילו ישר עם מזלג מהקופסא – זה תמיד מזין וטעים.

סקר שערך ארגון מעלה, ופורסם ב"כלכליסט" בחודש אפריל, במטרה לחשוף למגזר העסקי מה הנושאים שמעניינים את לקוחותיו חושף מהפך בעמדות הציבור: 55% מהנשאלים מוטרדים יותר ממה שהם מכניסים לפה, כלומר מהרכיבים התזונתיים.

starkist 6

קל לראות כיצד טונה סטארקיסט שותפה וצועדת יד ביד עם הטרנדים המובילים את מגמת ה- Wellness בקטגורית מוצרי הדגים בעולם. "טונה סטארקיסט" מאמינה שאיכות חיים מתחילה בתזונה עשירה ומגוונת. לכן, שוקדים בחברה על פיתוח מוצרים בריאים יותר וטעימים יותר. כחלק ממגמה זו תוכלו למצוא את הטונה במים, הטונה בשמן קנולה, הטונה בשמן זית וכמובן סדרת ה- 5% שומן.

ידוע והוכח מדעית כי דגים בכלל וטונה בפרט הינם בעלי ערכים בריאותיים חשובים. מחקרים מראים שצריכת דגים קשורה באופן מובהק ביחס ישר להקטנת הסיכון למחלות לב. מספיק לאכול דגים (עדיף שמנים) פעם בשבוע על מנת ליהנות מהשפעתם המיטיבה על הקטנת הסיכון למחלות לב בצורה משמעותית.

starkist 5 כמה נתונים חשובים אודות הטונה הבהירה (SKIPJACK) ממנה מיוצרים מוצרי סטארקיסט: 

 • הטונה הינה מזון עשיר בחלבון כדוגמת איכותי כדוגמת זה שבחלב, בשר עוף ובקר, אך יחד עם זאת, קלה לעיכול.

  • מהווה מקור מצוין לוויטמינים ומינרלים רבים החשובים לגדילה ולהתפתחות כגון: ויטמין B6, B12, ברזל, אבץ, מגנזיום, זרחן וסלניום (אנטיאוקסידנט) עבור כל הגילאים. 

  • טונה מקופסה בשמן מכילה 10% שומן, שרובו צמחי, אך גם שמנים מסוג אומגה 3 (EPA+DHA) – חומצות שומן אשר תועלתן הבריאותית נקשרת להפחתת סיכון למחלות לב וכלי דם. אצל ילדים נקשרות חומצות שומן אלו אף לשיפור יכולות למידה, ותיתכן אף השפעה מיטיבה בילדים עם בעיות קשב וריכוז. 

  • טונה מקופסה במים היא בעלת אחוזי שומן נמוכים במיוחד (1% שומן), אך מכילה אותה כמות של חומצות שומן אומגה 3.

  • הטונה מכילה רק 50 מ"ג כולסטרול ב-100 גר'.

  • כל מוצרי טונה סטארקיסט עשויים מחומר גלם מובחר: הפילה של הדג, שהוא החלק האיכותי ביותר.

  • דגי הטונה של סטארקיסט גדלים בטבע  בעומקם של מי אוקיינוס בראשיתיים, דבר המסביר את ניקיונם של הדגים בהשוואה לתקנים ובכלל.

  • טונה סטארקיסט בקופסה אינה מכילה חומרים משמרים! השימור מתבצע באמצעות תהליך עיקור בחום, שאינו פוגע בערכים התזונתיים. 

  • רב הערכים התזונתיים של הטונה בקופסא נשמרים בהשוואה לדג הטרי!

 

מוצרי סטארקיסט נמכרים ברשתות השיווק ובחנויות הפרטיות בכל רחבי הארץ.

לאתר החברה ולמידע נוסף: http://www.starkist.co.il/