כותרות אחרונות
Search

7 דירות מחירי סוף פרויקט נותרו בפרויקט מגדלי ציון בשכונת ארנונה ירושלים.

צילום: עופר לוינשטיין

 

 7 דירות מחירי סוף פרויקט נותרו בפרויקט מגדלי ציון בשכונת ארנונה ירושלים.

איכלוס מיידי!

 

חברת אחים חסיד מדווחת כי מכירת הדירות האחרונות  של פרויקט מגדלי ציון מתקדמת וכי ברבעון האחרון מכרו 14 דירות, מתוכן 6 דירות נמכרו בחודש יוני.

 

עד כה נמכרו 191 דירות  בפרויקט מוצלח זה. כעת נותרו 7 דירות בלבד למכירה בקומות הגבוהות ביותר. מדובר בדירות של 4 חדרים המשתרעות על 93-96 מ"ר + מרפסת ( 12 מ"ר)+ חניה + מחסן. כל הדירות שנותרו הן בקומות העליונות עם נוף פנורמי לכל ירושלים במחיר החל מ 2.800 מיליון ₪  ו- 2 פנטהאוזים של 5 חדרים (137 מ"ר)+ מרפסת עם בריכת שחיה וגג צמוד של 50 מ"ר במחיר 6.6 מיליון ₪. 

 

צילום: באדיבות האחים חסיד

 

פרויקט "מגדלי ציון" הינו פרויקט המגורים הגבוה ביותר בירושלים, הכולל 198 דירות ב 2 מגדלים בני 24 קומות כל אחד, אשר ממוקמים בשכונת ארנונה ובהם דירות בנות 3,4,5 חדרים,דירות גן ודירות פנטהאוז מרווחות עם בריכות שחייה פרטיות. המגדלים המתנשאים לגובה שיא בעיר, מעניקים מבט פנורמי לנופה המרהיב של ירושלים.

 

הפיתוח היוקרתי והמושקע של הפרויקט כולל גנים מעוצבים, פרגולות מרווחות, מתקני ישיבה ייחודיים ובריכת נוי.

 

הפרויקט 'מגדלי ציון' מאופיין בסטנדרטים בנייה גבוהים מתקדמים ואיכותיים ביותר הכוללים  4 דירות בקומה, גובה הדירות כ-3 מ', לובי מפואר,  4 מעליות מהירות וחכמות, חימום תת רצפתי, מיזוג אויר מרכזי ,קירות מסך ומטבח יוקרתי. לפרויקט חדר כושר חדיש ומאובזר הכולל גם חדר יוגה, פילטיס ומוסיקה העומד לרשות דיירי הפרויקט .    

 

צילום: באדיבות האחים חסיד

 

עופר לוינשטיין, מנהל השיווק של הפרויקט מציין: "אנו רואים בשבועות האחרונים מגמה של סגירת עסקאות כיון שהאיכלוס הוא מיידי. הדירות הבודדות שנותרו הינן דירות בקומות העליונות, חלקן מעוצבות ומאובזרות עד לרמה של מצעים (דירות לדוגמא) וכבר היו לנו רוכשים שתוך שבוע נכנסו לדירה מוכנה ומאובזרת.

 

אחים חסיד מדגישים: "פרויקט "מגדלי ציון" שבשכונת ארנונה נמצא בסוף הליך השיווק של הדירות האחרונות לאכלוס מידי, במחירים מיוחדים במיוחד של  סוף פרויקט.  מגדלי ציון מעניקים חווית מגורים שונה בירושלים, מתאפיינים ביוקרה, מקצוענות ואיכות, תוך מתן מענה אמתי לאיכות חיים גבוהה של הדיירים. קצב מכירת הדירות האחרונות מהווה נדבך נוסף בהצלחה הגדולה של הפרויקט ,הנותן הזדמנות חד פעמית לגור בפרויקט המגורים הגבוה בירושלים עם נוף מדהים ורמת חיים איכותית במיוחד".  

 

צילום: עופר לוינשטיין

 

חברת אחים חסיד בע”מ” הינה חברה משפחתית ששורשיה בירושלים, פועלת בתחום הנדל”ן מעל 40 שנה ומתמחה בבניית בנייני יוקרה ודירות למכירה תוך שמירה על הגינות, יושרה ושירות אישי. אחים חסיד בע"מ שותפה לחלק ממיזמי היוקרה בירושלים. העשייה מבית היוצר של החברה מאותגרת תמידית בהצבת רף גבוה בכל שלבי העבודה – מבחירת המיקום, דרך איכות הבניה ועד שירות ללקוחותיה. את מיקומי הפרויקטים בוחרת החברה מתוך התחייבות ארוכת טווח ללקוחותיה. המגרשים נבחרים בקפידה ובתשומת לב מיוחדת למיקום נגיש וזמין, לנוכחותו של נוף ירוק ולסביבה שקטה.