כותרות אחרונות
Search

ALICE – My UnderWorld, רשת חדשה להלבשה תחתונה איכותית ומדהימה

מותג מאירופה – VERALLY משיק את חנות הדגל הראשונה של הרשת בקניון גן העיר בתל אביב. את הרשת יזמה, הקימה ומתפעלת אשת העסקים אינה מלשקו

alis 4

alis 8

ההשקעה בתכנון עיצוב והקמת החנות מסתכמת ב-800 אלף ש' ובעתיד מתוכננות להיפתח  חנויות נוספות של  ALICE –במיקומים אסטרטגיים

alis 3

צילום: לירון כהן אביב

ALICE –  My UnderWorld – הנה רשת חדשה להלבשה תחתונה, המגשימה את חלומן של נשים רבות בישראל – מדובר בהלבשה תחתונה איכותית, יפהפייה נוחה ובמחירים אטרקטיביים. החנות הראשונה חנות הדגל, נפתחה בקניון גן העיר תל אביב, על ידי אשת העסקים והיזמית אינה מלשקו.  אינה מלשקו הינה יבואנית בלעדית של מותג ההלבשה התחתונה מאירופה– VERALLY. זהו מותג איכותי המעוצב ומיוצר באירופה וכולל: חזיות, תחתונים, סטים, מחטבים, גרבונים מיוחדים, הלבשה תחתונה סקסית, הלבשה תחתונה ספורטיבית, אופנת פנאי, קו אופנתי לכלות ותחפושות סקסיות ועוד. כל פריטי ההלבשה התחתונה הם אופנתיים ואיכותיים ומעוצבים בנוחות מרבית. הדגמים, העשויים מבדים נושמים, מגיעים במבחר גדול של מידות, תוך שימת לב לפרטים הקטנים ולגימורים – ומאפשרים לכל אישה לחוש בנוח במהלך כל היום.

alis 14

אינה מלשקו יזמית ואשת עסקים – צילום: אבי בר

אינה מלשקו יזמית ואשת עסקים: "תמיד ידעתי מה אני רוצה, גם כשחלמתי על רשת ייחודית משלי, היה לי ברור שאני בונה משהו שאין לאף אחד בשום מקום אחר. בדרך המרגשת של בניית המותג "אליס" התחברתי לאנשים הכי מקצועיים בתחום שלהם, בחרתי אותם גם לפי הניצוץ בעינים, כל מי שמחובר לפרוייקט של אליס, הרגיש כאילו המותג שלו. מבחינתי אליס מציעה לנשים את המוצרים שתמיד חלמו עליהם ולא קנו, או כי היו יקרים מדי, או כי היו יפים אבל ממש לא נוחים, ואני חושבת שהצלחתי לשלב בין יופי לאיכות ונוחות במחיר של יוקרה נגישה לכל כיס".

alis 6

צילום: גל חרמוני

על אליס וארץ הפלאות הקסומה: אליס היא האישה שכולנו רוצות להיות, היא עושה מה בראש שלה, היא בוחרת להיות מי להיות ומתי, היא מלאת ניגודים והפתעות ומעל הכל היא שובבה, רעננה ומדליקה. בעיצוב המקום נבחרו צורות גאומטריות בשחור לבן הלקוח מעולם התעתועים מצד אחד ובלב התכלכל הנשי והרך מצד שני. שניהם יוצרים את החיבור בין פנטזיה אישית לרעננות נשית. אליס מסמלת את עולם החלומות והדמיון בו כל אישה יכולה לחוש נחשקת ולחגוג את הנשיות שלה.

alis 2

alis 9

היזמית ואשת העסקים אינה מלשקו יחד עם אורלי אייזיק יועצת שיווקית המלווה את הרשת מהקמתה – צילום: אבי בר

אורלי אייזיק יועצת שיווקית המלווה את הרשת מהקמתה: "הקונספט העיצובי והשיווקי של הרשת נבנה בהשראת הסיפור: "אליסה בארץ הפלאות"-WONDERWORLD . אליס מבטאת את עולם החלומות אליו יכולה כל אישה בכל גיל והיקף להיכנס, להתחבר למותג ולהרגיש שהיא נמצאת בתוך חוויה נשית וחגיגה חושית. ערכי המותג של ALICE הם פנטסיה, נחשקות והנאה וערכים אלו באים לידי ביטוי בעיצוב החנות- ALICE –  My UnderWorld ובכל האלמנטים הגרפיים הנלווים לה. כדי להציג את הקונספט העיצובי בחרו המעצבים בעולם דמיוני – על הגבול הדק שבין פנטזיה נשית לבין נאיביות. הלוגו הנבחר משלב את האות A הגדולה, שחורה ומסולסלת עם לב רך בצבעים תכלכלים, פנים החנות הוא שילוב בין צורות גיאומטריות דרמטיות בשחור ולבן השאובות מעולם התעתועים למוצרים נשיים, מפנקים ורכים. כל האלמנטים יחד יוצרים חיבור בין רכות, רעננות ונאיביות לבין פנטזיה נשית".

alis 7

צילום: נוי פירסט

alis 13

חדר ההלבשה המפואר בחנות החדשה "אליס"

החנות תוכננה ועוצבה באופן יצירתי על מנת לשלב חוויית קניה מחבקת ונעימה עם עולם הפנטזיה ומנגישים את המוצרים בצורה הטובה והמחמיאה ביותר. הקווים שהנחו אותנו בעיצוב ALICE –  My UnderWorld הם חווית קניה מהנה בשילוב עם עולם הפנטזיה של אליס. היה חשוב ליצור חלל נגיש בעיצוב וזרימה ושהמוצרים יוצגו בצורה אטרקטיבית. את חנות הדגל הראשונה מנהלת הגב' ליליאן מגן.

עיצוב גרפי ומיתוג –  ALL IN ONE

אדריכלות ועיצוב פנים– פביו נוביק ונועה יאנג ממשרד NOVICK&YUNG.

לרגל ההשקה ימכרו יימכרו פריטים במבצע מיוחד לחברות המועדון של אליס מהאגדות.

בחג החנוכה ועד סוף השנה מבצעים לדוגמא: חזיה שניה ב-50% הנחה שני תחתונים ב-50 ש'  גרביונים במחירים 60-100 ועוד.

אליס – ALICE – My UnderWorld – בגן העיר רחוב אבן גבירול 71

תל אביב קומת הכניסה, חנות מס' 23.

טל. 052-7284991