כותרות אחרונות
Search

"Allcars" הלוח הראשון בישראל המציע למכירה רק רכבים חשמליים.

לוח מכירה לרכב חשמלי-  צילום: יח"צ

 

"Allcars" הלוח הראשון בישראל המציע למכירה רק רכבים חשמליים.

אתר "Allcars" מציע למכירה במקום אחד את כל סוגי הרכבים החשמליים מכל הסוכנויות והיבואנים.

 

"Allcars" שעלה לאוויר בימים אלה מציע במקום אחד מבחר רכבים חשמליים משומשים וחדשים למכירה מיבואן רשמי, מיבואן מקביל, עם אפס קילומטר, ליסינג או יד שנייה. יצירת קשר עם המוכרים מתבצעת דרך מעבר לווטסאפ מאובטח. האתר בהרצה והפרסום בו לעת עתה הוא בחינם.

 

נתח השוק של הרכבים החשמליים בישראל עמד בשנת 2023 על כ-20% מכלל הרכבים שעלו על הכביש באותה שנה, המהווים עלייה של כ-80% בהיקפי המכירות של רכבים חשמליים לעומת שנת 2022. הזינוק המרשים בביקושים לרכבים המונעים על חשמל בלבד ואינם מזהמים את האוויר מעודד מאוד ומצטרף למגמה עולמית של צמצום זיהום האוויר.  

 

בעקבות העלייה בביקושים לרכבים אלה מושק בימים אלה אתר "Allcars" למכירת רכבים חשמליים ראשון מסוגו בישראל.  האתר מציע במקום אחד מבחר רכבים חשמליים משומשים וחדשים למכירה מיבואן רשמי, מיבואן מקביל, עם אפס קילומטר, ליסינג או יד שנייה.

 

 

"Allcars" נמצא עתה בתקופת הרצה ולאור זאת הפרסום בו חינם עד להודעה חדשה. אנשים פרטיים רשאים לפרסם מודעה אחת בכל פעם וסוכנויות רכב יכולות לפרסם מודעות ללא כל הגבלת כמות.

 

לוח מכירה לרכב חשמלי-  צילום: יח"צ

 

ממשק האתר קל ונוח לשימוש וכולל מנוע חיפוש המאפשר לבחור את האזור בארץ בו מעוניינים לרכוש את הרכב, סוג הרכב, שם יצרן, שנת ייצור וכו'…  לאור כניסת יצרנים ומותגים חדשים רבים לשוק הרכבים החשמליים, רבים עדיין לא מכירים את כולם, ולכן בבחירת סוג הרכב שמחפשים מומלץ להשאיר את הבחירה בשדה היצרן על ברירת המחדל: "כל היצרנים". באופן זה, אדם שמתעניין ברכב של חברה כלשהי יוכל להיחשף בתוצאות שיקבל ליצרנים חדשים של אותו רכב.

 

כל מודעה באתר "Allcars" כוללת צילום של הרכב ואת כל המידע הנדרש עליו, לרבות מחיר. כשמדובר ברכבים חדשים מסוכנויות מפורסם גם ההחזר החודשי הצפוי במקרה של פריסת התשלום.

 

יצירת קשר עם המוכר או הסוכנות מתבצעת בלחיצת כפתור שמעבירה את הפונים ישירות לווטסאפ של מפרסמי המודעה. המעבר לווטסאפ מאובטח ומי שמקבל את הפנייה, נשלח אליו קישור למודעה הספציפית בה מתעניינים הפונים. מדובר במידע חשוב  במיוחד עבור סוכנויות רכב המפרסמות מודעות רבות בהתאם למלאי הרכבים שברשותן. בדרך זו ניתן  לבצע אינטגרציה בין הווטסאפ למערכת ה-CRM ולקבל לשם את הליד.

 

עבור מוכרים פרטיים, התנהלות עם קונים פוטנציאליים בווטאספ חוסכת זמן מיותר ומאפשרת התנהלות ממוקדת, קצרה ועניינית.

 

לאור הביקוש הרב גם לדו גלגלי חשמלי, צפויה בקרוב להצטרף לאתר "Allcars" גם קטגוריה של דו גלגלי חשמלי.