כותרות אחרונות
Search

"Alokino" – העלמת נימים – "Fotona SP Dynamic" טיפול מהפכני בלייזר להעלמת נימים.

העלמת נימים – צילום: יח"צ "אלוקינו"

 

"Alokino" – "אלוקינו" – העלמת נימים.

  "Fotona SP Dynamic" טיפול מהפכני בלייזר להעלמת נימים.

"אלוקינו" מציעה טיפול בטוח ויעיל שמפיק תוצאות יוצאות דופן. 

 

העלמת נימים – צילום: יח"צ "אלוקינו"

 

מרפאת "אלוקינו", הידועה במחויבות שלה למצוינות, גאה להציע את הטיפול "Fotona SP Dynamic" לקהל לקוחותיה. עם וותק ומומחיות של שנים רבות בתחום, מרפאת אלוקינו עומדת בחוד החנית של עולם טיפולי האסתטיקה המתקדמת. 

 

נימים בולטים הם בעיה שהמון נשים מכירות מקרוב, ומלבד המטרד האסתטי שבדבר, גורמים הנימים גם לאי נוחות ואף לפגיעה בביטחון העצמי. 

 

מהיום, כבר אין סיבה לסבול, יש סוף סוף פריצת דרך בעולם הדרמטולוגיה עם הצגת "Fotona SP Dynamic", טכנולוגיית לייזר חדשנית שנועדה להעלים ביעילות נימים בולטים.

 

העלמת נימים – צילום: יח"צ "אלוקינו"

 

 טיפול מהפכני זה זוכה לפופולאריות רבה בזכות יעילותו הבלתי מתפשרת, והוא זמין בלעדית במרפאת אלוקינו היוקרתית, הידועה בזכות שנות הניסיון והמומחיות שלה בתחום. 

 

בעיית הנימים, הידועים גם בתור ״ורידי עכביש״ או כלי דם ״שבורים״, הם כלי דם קטנים מורחבים המופיעים לעתים קרובות כקווים אדומים או כחלחלים על פני העור. סימנים אלה, יכולים להופיע עקב גורמים כמו הזדקנות, גנטיקה, שינויים הורמונליים, חשיפה ממושכת לשמש או מצבים רפואיים מסוימים. 

 

למרות שהם לא מזיקים, נימים יכולים להוות גורם לירידה בערך העצמי ובכך לפגוע באיכות החיים.

 

טכנולוגיית הלייזר "Fotona SP Dynamic" מכוונת אל ההמוגלובין שנמצא בכלי הדם ומפגש זה, יוצר תגובה, שבעקבותיה דופן כלי הדם נהרס.

 

העלמת נימים – צילום: יח"צ "אלוקינו"

 

הגוף מפנה את הרקמה הפגועה באותו אופן שהוא מפנה רקמת דם במקרה של חבלה.  התוצאה המתקבלת היא עור במראה חלק ואחיד יותר בגוון.

 

עם היכולות המגוונות והמדויקות שלה, מציעה "אלוקינו" טכנולוגיית "Fotona SP Dynamic" טיפול בטוח ויעיל שמפיק תוצאות יוצאות דופן. 

 

השילוב של רופאי העור המנוסים של "Alokino" וטכנולוגיית "Fotona SP Dynamic" המתקדמת מבטיח שהמטופלים יקבלו את הסטנדרט הגבוה ביותר של טיפולים ויגיעו לתוצאות מיטביות. 

 

אחד היתרונות הבולטים בטיפול "Fotona SP Dynamic" הוא אופיו הבלתי פולשני. שלא כמו שיטות טיפול מסורתיות, "Fotona SP Dynamic" אינו דורש חתכים או זמן החלמה. מטופלים יכולים לחזור לשגרה היומיומית שלהם מיד לאחר ההליך, מה שהופך אותו לאופציה נוחה גם לאנשים עם לו״ז צפוף במיוחד.

 

בנוסף, מערכת הלייזר "Fotona SP Dynamic" ידועה בדיוק העבודה שלה וביכולתה לכוון לכלי דם ספציפיים מבלי לגרום נזק לעור שמסביב. דבר אשר  מבטיח חווית טיפול נוחה ויעילה יותר למטופלים. 

 

העלמת נימים – צילום: יח"צ "אלוקינו"

 

לקביעת תור: 

"אלוקינו" רחוב משה לוי 11 ראשון לציון

להשארת פרטים באתר החברה  לחץ/י כאן