כותרות אחרונות
Search

Angels Nearby אפליקציה חדשה חינמית העוסקת בעזרה הדדית וחיבור לקהילה

Angels Nearby, אפליקציית עזרה הדדית וחיבור הקהילה מאפשרת לכל אחד חיבור ישיר לעזרה הדדית וחיבור לתושבים סביבנו וכל זאת ב-3 לחיצות בלבד!

באמצעות Angels Nearby כל אחד יוכל ליהנות מהחופש  לשלוח בקשות  בקטגוריות שונות ולקבל סיוע מהתושבים שבקרבתו.

אפליקציית Angels Nearby  באה לענות לציבור הכללי שזקוק לכם!

חסר לכם עשירי למניין?, נתקעתם עם פאנצ'ר על הכביש?, רוצים למסור ציוד לנזקקים? , צריכים טרמפים? , ייעוץ? , קבוצות לימוד? או נושאים רבים ומגוונים?

Angels Nearby 1

אפליקציה ייחודית זו הופכת את השליחות והנתינה ליותר זמינה תוך כדי שמירה על ביטחון וחיבור הקהילה והיא יוזמה של צ'ארלי סיטבון, מהשרון, מהנדס תוכנה בתחום אבטחת מידע שלקח מוויז וואטס אפ ופייסבוק את האספקטים הקהילתיים ופיתח אפליקציה חינמית שכל כולה עזרה הדדית.

כל אחד מקהילת המלאכים מגדיר לעצמו באילו קטגוריות הוא מוכן לעזור, באיזה טווח ובכך מגביל את עצמו מלקבל בקשות שאינן מתאימות לו. כל אחד שיזכה לעזור יקבל את מירב הנקודות ויזכה בתעודת מלאך הקהילה. כל משתמש יוכל לבחור את מעגל המלאכים שלו, אפשר לצמצם את הבקשות הנכנסות והיוצאות לפי רמת אמינות. ניתן לראות את הפרופיל של המבקש ורק אז להחליט אם לעזור ולצ'טט עמו, ניתן לדווח ולחסום במקרה ואותו פרופיל מטריד. האפליקציה הגיעה מתוך ראייה כי לא קיים כמעט אפליקציות שתורמות לחברה. המטרה הכי חשובה של צ'ארלי הייתה לבנות קהילה שעוזרת אחד לשני.

ניתן להוריד את האפליקציה Angels Nearby app

ב-iphone

https://appsto.re/us/Y-aE6.i

באנדרואיד:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.topspintec.angel.android

לצפייה בסרטון ב-Youtube

https://www.youtube.com/watch?v=iJ-7OX870do