כותרות אחרונות
Search

חברת הפרסום AniView משיקה פתרון פרסום מהפכני למובייל – בתמונה בעלי החברה טל מנלבוים ואלון כרמל – צילום אורי מגער

 

AniView– חברת הפרסום המובילה בתחום הוידאו למובייל ודסקטופ משיקה פתרון פרסום מהפכני ורושמת פטנט על טכנולוגיית הנגן הייחודית שפיתחה.

חברת AniView לפתרונות פרסום בווידיאו בסביבה מרובת פלטפורמות: Mobile, Desktop, TV מכריזה על השקת מוצר חדשני Partner Connection פתרון קצה מהפכני לניהול חכם של פרסום ווידיאו בין שותפים רבים. הטכנולוגיה הייחודית, פרי פיתוחה של החברה מגיעה בנוסף למוצרי פרסום רבים הניתנים להתאמה אישית על פי צרכיו של הלקוח. החברה הינה חברה בבעלות פרטית עליה נרשמו פטנטים בארץ ובחו"ל.

פברואר, 2017- תל אביב, חברת הפרסום בווידאו AniView, הכריזה על השקת המוצר החדש שלה Partner Connection פתרון קצה מהפכני עבור קהל לקוחותיה הרב לניהול עולמות הפרסום בווידאו. באמצעות השירות החדש ניתן לייצר שותפויות עסקיות חדשות בפשטות, לשפר תוצאות בזמן אמת על אף השימוש במספר רב של מקורות, ולמקסם את רווחי המפרסמים. מוצרי החברה מאפשרים למפרסמים להציג כל סוג של פרסומת וידאו באיכות צפייה HD בפשטות ובמהירות. פתרונות החברה מתבססים על פיתוחים טכנולוגיים ייחודים עליהם אף נרשמו פטנטים וניתנים להתאמה אישית לכל לקוח על פי צרכיו, ואף מוטמעים כ-White Label.

AniView הוקמה כשיתוף פעולה בין מנכ"ל החברה איש העסקים אלון כרמל (ממייסדי אתר ההיכרויות JDATE) יחד עם שותפו המייסד טל מלנבוים. מוצרי המדף של החברה לתחום הווידאו משמשים את המפרסמים המובילים בעולם, ומאפשרים להציג פרסומות בכל סביבה ובכל פלטפורמה באשר היא: Mobile, Desktop, TV. אתרי התוכן הגדולים בארץ משתמשים גם הם בפתרונות ההחברה בהם Mako, Ynet, וספורט 5. מוצרי החברה המובילים מתמחים בטכנולוגיות שירותי פרסום בווידאו במובייל ובדסקטופ, בהם Ad server, AD marketplace, AV player.

טל מנלבוים ואלון כרמל – צילום אורי מגער

על AniView
חברת AniView מתמחה בטכנולוגיות שירותי פרסום בווידאו במובייל ובדסקטופ.  החברה נוסדה בשנת 2014 ע"י אלון כרמל איש עסקים (ממייסדי Jdate) והיזם טל מלנבוים. החברה מציעה ללקוחותיה 'מוצרי פרסום ייחודיים המתאימים לפלטפורמות מרובות', יחידות מדיה מוכנות לשימוש ונגן וידיאו בהתאמה אישית. מוצרי המדף לתחום הווידאו של החברה משמשים את המפרסמים המובילים בעולם, ומאפשרים להציג פרסומות בכל סביבה ובכל פלטפורמה באשר היא. לחברה שני סניפים מרכזיים: בישראל וארה"ב וכמו כן מעסיקה מספר עובדים ברוסיה.

עקבו אחריהם בפייסבוק, טוויטר, לינקדאין, יוטיוב

לאתר החברה: http://www.aniview.com/