כותרות אחרונות
Search

AOC משיקה בארץ מסך גיימינג פרימיום ראשון מסדרת AGON החדשה

מסכי AGON מגיעים לישראל

  AOC משיקה בארץ מסך גיימינג פרימיום ראשון מסדרת AGON החדשה

מדובר במסך QHD, 27 אינטש, קצב ריענון 144 Hz וזמן תגובה 1 ms 

AOC מהמותגים המובילים בשוק המסכים, משיקה בישראל מסך גיימינג פרימיום ראשון ממשפחת מסכי AGON שהושקה השנה בעולם. ההכרזה התקיימה במסגרת אליפות ישראל בגיימינג League of Legends שנערכה היום. מסכי AGON תוכננו ועוצבו על ידי AOC  בהתאמה מיוחדת לעולם התוכן החוויתי והעוצמתי של גיימרים, ברוח המילה היוונית AGON שפירושה: תחרות, אנטגוניזם, התנגשות. עיצובם של המסכים דינמי ומשולבים בו רקעי צבע אדומים מהבהבים.   

מסך AGON החדש – דגםAG271QX  – תומך בטכנולוגיית  Adaptive Sync עם קצב ריענון של 144 Hz, מהירות תגובה של 1 ms שמספקים ביחד תצוגה מהירה מסוגה, חלקה ורציפה במשחקים המהירים ביותר – ללא כל השהיות, 'קריעות' מסך ומריחות.  לביצועים המהירים מתווספת תצוגת צבע עשירה ומדויקת המבוססת על רזולוציית QHD 2560 x 1440וטכנולוגיית המסךTN. כן משולבת טכנולוגיה למניעת הבהובים (Flicker Free) שמצמצמת למינימום את עייפות העין ותורמת בכך לשיפור חוויות הגיימרים. ולבסוף, במסך שולבה פונקציית Shadow Controlהמאפשרת לשחקנים להגדיל את הניגודיות כשהמשחקים מתכסים ברקעי שחור כבדים, המקשים על האבחנה.      

כן שולבו במסך אפשרויות שונות להתאמת העמדת המסך לנוחות הגיימרים המתמודדים עם מאמץ פיסי מתמשך ותובעני. ניתן לשנות גובה המסך ולהיעזר בסרגל צדדי לחזרה להעדפות של משתמשים שונים. כן ניתן לשנות זוויות והטיות כדי להתאים המסך באופן מדויק לנוחות הגיימר. במסך שולב מתלה מיוחד לאוזניות שמוסיף מרכיב של נוחות לחוויית המשתמשים.  דגם AOC AG271QXיהיה זמין בישראל עד סוף חודש אוגוסט בחנויות וברשתות ברחבי הארץ. המחיר המומלץ לצרכן: 3,999 ש"ח (כולל מע"מ).

agon 1

על AOC
AOC הוא אחד ממותגי מסכי המחשב המובילים בעולם. איכות גבוהה, שירות מצוין, עיצוב אטרקטיבי, מוצרים חדשניים, ידידותיים לסביבה ומחירים תחרותיים – אלה הן הסיבות לכך שיותר ויותר לקוחות ומפיצים בוטחים ב-AOC. מגוון רחב של מסכי AOC זכה במספר רב של פרסים.

חברת AOC היא חברה בת של חברת TPV Technology, יצרנית מסכי LCD הגדולה בעולם. החברה AOC משרתת את לקוחותיה בשווקים במערב אירופה, המזרח התיכון ואפריקה מהמטה של החברה באמסטרדם, והפעילות בשווקים במדינות מזרח אירופה וחבר העמים מנוהלת מהמשרד המקומי בפראג. חברת AOC פועלת, באמצעות רשת של צוותי מכירות מקומיים, עם כל המפיצים והספקים הגדולים באירופה בתחום המחשבים.

www.aoc-europe.com