כותרות אחרונות
Search

"ASUS" בשיתוף פעולה עם "איקאה" ומותג המשחקים "ROG"בונה את בית המשחקים החלומי!

 

 

"ASUS" בשיתוף פעולה עם "איקאה" ומותג המשחקים "ROG"בונה את בית המשחקים החלומי!

מותגי המשחקים והריהוט המובילים יוצרים ביחד רהיטים ואביזרים ייחודיים שעוזרים להפוך למציאות חדרי משחק חלומיים

 

נקודות מפתח

  • "ROG" ו"איקאה": השותפות המושלמת של משחקיות ברמה עולמית עם המומחית בתחום הריהוט הביתי יוצרים יחדיו מגוון מוצרים חדש עבור גיימרים.
  • "ROG" מקבלת בברכה את בית הגיימרים: המוצרים הראשונים באקו-סיסטם המורחב של בית הגיימרים צפויים להיות מושקים בפברואר 2021.
  • שדה קרב חדש: ROG, איקאה וקהילת המשחקים שילבו כוחות כדי למצוא דרכים מהנות חדשות שיבטיחו עוד ניצחונות, מחדר השינה ועד למרתף.

 

"ASUS" הכריזה כי מותג המשחקים המוביל שלה "Republic of Gamers) "ROG) ישתף פעולה עם ענקית הריהוט הגלובלית "איקאה" כדי לפתח קו מוצרים חדש ובלעדי של פתרונות ריהוט משחקים. פתרונות ביתיים אלו יספקו חוויית משחק ברמה גבוהה יותר – וכן יהוו השראה לשחקנים שיגלו דרכים מרתקות חדשות לאמץ סגנון חיים של גיימרים.

 

ברחבי העולם לפי ההערכות יש 2.5 מיליארד גיימרים, וההתעניינות במשחקים אף פעם לא הייתה גבוהה יותר. מספר הגיימרים ממשיך לצמוח, והדמוגרפיה של קהילת השחקנים הופכת ליותר ויותר מגוונת. ROG ואיקאה, מתוך הבנה שהעניין במשחקים התרחב כבר לכל המשפחה ולכל חדרי הבית, החליטו לשלב את מומחיות העיצוב והתכנון ברמה העולמית שלהן, המשלימים זה את זה, כדי ליצור מוצרים שהופכים את המשחקיות בבית לנוחה ומהנה יותר.

 

הפירות הראשונים של שיתוף הפעולה הייחודי הזה יהיו זמינים ללקוחות בסין החל בפברואר 2021, והאוסף יתרחב כדי לשרת שווקים אחרים עד אוקטובר 2021.

 

"גיימרים ברחבי העולם מכירים ואוהבים את המותג ROG והם סומכים עליו שיספק את חידושי המשחק המרתקים ביותר בשוק", אמר קריס הואנג, מנכ"ל היחידה העסקית לציוד ואביזרי משחק באסוס. "השותפות החדשה שלנו עם המומחים באיקאה תאפשר ל-ROG למצוא דרכים חדשות ומעניינות לשמח את הגיימרים בבית ובסביבתו".

 

"עם הצמיחה המהירה של שוק המשחקים ברחבי העולם, והמספר הולך וגדל של אנשים שמשחקים, איקאה סקרנית לגלות כיצד ריהוט ביתי מותאם יכול לשפר את חוויית המשחק ואת החיים סביב", אמרה אווה ריכרט, מנהלת עסקים גלובלית לסביבת העבודה באיקאה. "באמצעות שיתוף הפעולה עם ROG איקאה רוצה לשלב ידע בנושא ריהוט ביתי עם המומחיות של ROG ביצירת חוויות משחק יוצאות דופן. יחד המטרה שלנו היא לעזור לגיימרים הרבים, ובני משפחותיהם, לקבל בברכה את עולם המשחקים אל תוך הבית בפיתוח מגוון חדש של ריהוט ואביזרי משחק זמינים וארגונומיים, שנועדו לשפר את הביצועים וכן להשתלב באופן יפה בבית עצמו".

 

ROG ואיקאה: השותפות המושלמת בין מומחיות משחקיות וריהוט ביתי ברמה עולמית:

ROG הוא מותג משחקי ה-PC המוביל בעולם שבנה מוניטין חזק בקהילת הגיימרים כמותג חדשני שיודע להקשיב. אנחנו משחקים, כך שאנחנו לומדים כיצד ליצור חוויית משחקים טובה יותר.

 

הגיימרים הנלהבים הרבים בשורות ROG מובילים את המותג להתמקדות ביצירת פתרונות חומרה ותוכנה המלהיבים וגם משמחים גיימרים, החל במחשבים שולחניים וניידים ועד קונסולות משחק ומכשירים ניידים. אנו משגשגים בזכות המשוב שאנו מקלבים, מעלים לסיפון שלנו את הדעות שמוצגות בקהילת ROG מלאת החיים ומשתמשים בתובנות חשובות אלה לפיתוח כל דור ודור של בפורטפוליו החומרה והתוכנה של ROG. בשנים האחרונות הרחבנו את ההתחייבות הזו להשגת נירוונה משחקית ולא משנה היכן וכיצד הגיימרים רוצים ליהנות – כשהבית מהווה זירת משחק משמעותית לכל גיימר שמקדיש עצמו לתחום.

 

אין כמעט צורך להציג את הישגיה של איקאה בעיצוב ובשירות שוק הריהוט העולמי. המומחיות של החברה ביצירת רהיטים בעיצובים תפקודיים ומושכים המביעים את טעמם האישי של אנשים מהווה השלמה רבת ערך לתעוזה של ROG בתחום המשחקים.

 

ROG מקדמת בברכה את הגיימרים בביתם: אקו-סיסטם הוליסטי ליצירת מרחבי משחק חלומיים:

אסוס מבינה את החשיבות של יצרית אקו-סיסטם הוליסטי המאפשר לגיימרים לבנות את מרחבי המשחק החלומיים שלהם. זו המחשבה שגורמת לנו לדמיין ללא הרף דרכים חדשות לשיפור המודעות המרחבית וליצירת חוויות משחק יותר טובות. עם זאת, מהנדסי ROG הם קודם כל גיימרים – לא מעצבי רהיטים. לכן, כשהחלטנו שאנחנו רוצים לעזור לגיימרים לשלב את התשוקה שלהם בתוך מרקם החיים בבתיהם היה ברור שאנחנו צריכים שתופה. איקאה הייתה הבחירה הברורה והברורה.

 

קיימנו סדרת סדנאות עבודה עם מעצבי מוצר ב-ROG ובאיקאה, יחד עם גיימרים ואלופי eSports בכדי לזהות דרכים ליצירת חוויות המשחק הטובות ביותר בבית, ובנוחות מרבית. סדנאות אלה כללו דיונים רבים פנים אל פנים וכן פגישות וירטואליות, בהשתתפות מעצבים מובילים הממוקמים במרכז פיתוח המוצרים של איקאה (שנחאי) ובמרכז העיצוב של ASUS (טייפה ושנחאי). דיונים אלו הסתכמו במאות רבות של שעות רעיונות, עיצוב, פיתוח, בדיקות, ניסויים ושינויים.

 

כתוצאה מהעבודה הבלתי נלאית הזו, ROG בשיתוף עם איקאה יהיו מוכנים להפיץ בסין את הליין החדש של הריהוט הביתי שיעזור לגיימרים החל מפברואר 2021.

 

שדה קרב חדש: מציאת דרכים מהנות חדשות שיבטיחו עוד ניצחונות, מחדר השינה ועד למרתף:

המצאת ויצור פתרונות ריהוט משחקים ביתיים הם טריטוריות חדשה עבור ROG ואיקאה כאחד. בשיתוף פעולה עמוק זה אנו רוצים ללמוד מהמומחיות, הניסיון, והדרך בה מבצעים דברים – כל אחד של הצד השני, ואז להביא לידי ביטוי את ההשפעה המשותפת. המטרה הסופית היא ליצור קטגוריה חדשה לגמרי של ציוד ידידותי לגיימרים ופתרונות ריהוט ביתי שמעצימים את כולם, החל מגיימרים מתחילים וכלה בשחקנים משופשפים, כדי לאפשר להם ליצור את מרחב המשחק החלומי שלהם.

 

אומרים שהבית הוא המקום בו הלב נמצא – אבל הוא גם לב יקום המשחק עבור רבים מהשחקנים הנאמנים ביותר בימינו. אנו נמשיך את התקשורת עם קהילת ROG, ויחד עם שיתוף פעולה עם המומחים לריהוט הביתי באיקאה, אנו מקווים למצוא דרכים חדשות עבור הגיימרים של ROG כדי שיוכלו לשחק ולהצליח בכל מרחב בבית.