כותרות אחרונות
Search

"ASUS" מכריזה על פורטפוליו מלא של "Copilot+ PCs" המופעלים על ידי בינה מלאכותית.

מחשבים ניידים חדשים של אסוס – צילום: ASUS

 

 

"ASUS" מכריזה על פורטפוליו מלא של "Copilot+ PCs" המופעלים על ידי בינה מלאכותית.

המערך העדכני ביותר כולל מחשבים ניידים מסדרת היוצרים, אולטרה-דקים, גיימינג ומיינסטרים, שפותחים עידן חדש של חוויות בינה מלאכותית מתקדמות.

חובבי עיצוב וטכנולוגיה יעריכו את החיבור בין אומנות וטכנולוגיה

 

נקודות מפתח:

* בינה מלאכותית ליוצרים: מחשבי הסטודיו הניידים ;ProArt P16/PX13/PZ13 עם סדרת מעבדי Ryzen™ AI 300  העדכנית של AMD ו-Snapdragon® העדכניים ביותר; מעבדים גרפיים מסדרת GeForce RTX™ 40; אפליקציות הבינה המלאכותית StoryCube ו-MuseTree.

* בינה מלאכותית לניידות מוגברת: Zenbook S 16 דק במיוחד העשוי מ- Ceraluminum™, סדרת מעבדיRyzen™ AI 300  העדכנית ביותר עם קירור מתקדם לקבלת TDP של 28 ואט בפרופיל דקיק של 1.1 ס"מ.

* בינה מלאכותית גם לגיימינג: TUF Gaming A14 בגודל 14 אינץ' ו-TUF Gaming A16 בגודל 16 אינץ' מציגים את סדרת מעבדי Ryzen™ AI 300  ועיצוב אולטרה-נייד חדש.

 

חברת "ASUS" מכריזה בתערוכת קומפיוטקס 2024 על הליין החדש של מחשבי Copilot+ מבוססי בינה מלאכותית. הליין כולל מחשבים ניידים המיועדים ליוצרים, ניידים אולטרה דקים, ניידים למשחקים וניידי מיינסטרים, הפותחים עידן חדש של חוויות AI חלקות ומהנות במיוחד.

 

"ASUS" הכריזה היום על העידן החדש של Copilot+ PCs – הכוללים יכולות בינה מלאכותית מתקדמות עם מנועי NPU של בינה מלאכותית בעלי 45+ TOPS – במהלך האירוע הווירטואלי שלה "תמיד מופלא" ב- Computex 2024, יחד עם ההשקה של דגמים חדשים לחלוטין מתוך הפורטפוליו של ProArt, Zenbook ו-Vivobook. 

 

עבור יוצרים, שלושת המחשבים הניידים מדגמי ASUS ProArt מספקים שילוב חסר תקדים של ניידות ועוצמה, עם שלושה גורמי צורה המתוכננים להעצים את היצירתיות בכל מקום או סביבה. העיצוב הקשוח, ועם זאת הקליל, מאפשר למשתמשים לשחרר את היצירתיות שלהם בכל מקום אליו תוביל הדרך היצירתיות שלהם. 

 

מערך הדגמים החדשים כולל את ה-ProArt P16 הנפתח בגודל 16 אינץ' וה-ProArt PX13 המתכוונן בגודל 13 אינץ' המופעלים על ידי המעבד AMD Ryzen™ AI 9 HX 370  המספק עד ל-50 TOPS, עם עד ל-321 TOPS של המעבד הגרפי למחשבים ניידים NVIDIA® GeForce RTX™ 4070, וה-PZ13 הניתן להפרדה בגודל 13 אינץ' המשתמש בפלטפורמת Snapdragon® מבוססת הבינה המלאכותית. המכשירים הללו מייעלים את התהליך היצירתי בעזרת ספקטרום שלם של כלים יצירתיים המגיע לקצות האצבעות של המשתמשים, הכולל את ASUS DialPad, אפליקציות StoryCube ו-MuseTree המבוססות על בינה מלאכותית, ומרכז השליטה ProArt Creator Hub. 

 

חובבי עיצוב וטכנולוגיה יעריכו את החיבור בין אומנות וטכנולוגיה המאפיין את האסתטיקה הפונקציונלית של מחשב הפרימיום האולטרה-נייד Zenbook S 16 (UM5606) בגודל 16 אינץ', אשר למרות שהוא בעובי של רק 1.1 ס"מ, הוא מכיל את המעבד עד ל- AMD Ryzen AI 9 HX 370 ומלא בחדשנות, החל במכסה Ceraluminum™ ועד לעיצוב השכבה הגיאומטרית שיוצרה בחריטת CNC. Ceraluminum הינו סוג חדש של חומר קרמי עמיד ומתקדם עם מראה ותחושה יוצאי דופן.

 

באירוע ההשקה המיוחד שהתקיים לאחרונה, ה-ASUS Vivobook S 15 (S5507) הפך להיות ה-Copilot+ PC הראשון של החברה. זהו מחשב נייד אלגנטי המופעל על ידי בינה מלאכותית עבור אלה שדורשים יותר, מואץ על ידי העוצמה היעילה של פלטפורמת Snapdragon X Elite מבוססת הבינה המלאכותית. דגמי 2024 הקיימים ממשפחת Vivobook – Vivobook S14 (M5406) בגודל 14 אינץ', Vivobook S 15 (M5506) בגודל 15.6 אינץ' וה-Vivobook S (M5606) בגודל 16 אינץ' – מקבלים כעת מפרטים מעודכנים וכולם זמינים עם המעבד עד AMD Ryzen AI 9 HX 370.

 

תכונות הבינה המלאכותית החדשות של Windows, דוגמת Recall ו-Cocreator ב-Paint, יגיעו ל-ASUS Vivobook S 15 ב-18 ליוני, ושאר הדגמים יקבלו עדכון חינמי לחוויות Copilot+ PC כשיהיה זמין. ה-Zenbook S 16, ProArt P16 וה-PX13, כולם מופעלים על ידי המעבד AMD Ryzen AI 9 HX 370.

 

מחשבים ניידים חדשים של אסוס – צילום: ASUS

 

 

בינה מלאכותית ליוצרים: ASUS ProArt P16 / ProArt PX13 / ProArt PZ13

מערך מחשבי הבינה המלאכותית הניידים ASUS ProArt החדש מתוכנן כדי לתת לכל היוצרים – בין אם הם משתמשים יום-יומיים, יוצרי תוכן במקומות שונים, או אנשי ונשות מקצוע – את הכוח להפוך את הרגעים החשובים בחייהם לסיפורים מעוררי השראה. המחשבים הניידים, קלי המשקל, העמידים והחזקים האלה מאפשרים למשתמשים ליצור מכל מקום, ליצור מהר יותר, ובאופן חכם יותר. 

 

כל שלושת הדגמים החדשים הינם מחשבי Copilot+ PC וכוללים את אפליקציות StoryCube ו-MuseTree הבלעדיות של ASUS כדי לאפשר תהליכי עבודה יצירתיים יעילים יותר, המתאפשרים בזכות הכוח של בינה מלאכותית שכולה מקומית.

 

 StoryCube הינו כלי חכם, נוח ורב עוצמה לניהול נכסים דיגיטליים המציע סיוע בינה מלאכותית עבור חלוקה לקטגוריות של סצנות ויצירת סרטונים, שמאפשר למשתמשים לנהל ולייצא ללא מאמץ את תוכן ספריית הקבצים שלהם. MuseTree הופכת בזריזות השראה לדימויים, ומאפשרת למשתמשים להפיק יותר תוכן יצירתי דרך אינטראקציות גרפיות פשוטות, תוך כדי שהיא מאפשרת אחסון וניהול חכם של הרעיונות היצירתיים בכל זמן. המכשירים כוללים גם מקש Copilot ייעודי המספק גישה מהירה לשותף הבינה המלאכותית היומיומי שלכם. 

 

המחשב הנייד ProArt P16 בגודל 16 אינץ' מספק חוויות ניידות יצירתית ללא תחרות ובכל מקום ומתגאה ברכיבים מחוד החנית היושבים בתוך מארז שחור המספק תחושת פרימיום, בעובי של 14.9 מ"מ בלבד ומשקל קל של 1.85 ק"ג. הוא מופעל על ידי NUP עם 50 TOPS המובנה בתוך המעבד AMD Ryzen AI 9 HX 370 ,ומעבד גרפי למחשבים ניידים NVIDIA GeForce RTX 4070, המספק 321 TOPS כוללים, מה שהופך אותו למחשב הבינה המלאכותית הראשון מסוגו הבנוי לתהליכי עבודה מתקדמים עם בינה מלאכותית עבור יצירה, גיימינג, פרודוקטיביות ועוד. המעבד הגרפי למחשבים ניידים GeForce RTX 4070 שלו מספק ליוצרים האצת RTX AI עם אפליקציות ה-2D, 3D והסטרימינג המובילות. מעבדים גרפיים מסוג RTX טסים דרך משימות של עריכת וידאו פי 2.5 מהר יותר עם DaVinci Resolve. שיפור הדיבור באמצעות בינה מלאכותית של Adobe Premiere Pro רץ פי 4.5 מהר יותר. 3D מואץ בעד פי 6 יותר ב-Autodesk Arnold. ול-ProArt P16 יש גישה בלעדית לתוכנות בינה מלאכותית של NVIDIA דוגמת NVIDIA Broadcast, RTX Video וההדגמה הטכנית ChatRTX. 

 

לניידות מוגברת, המחשב הנייד המתכוונן ProArt PX13 בגודל 13 אינץ' ומשקל 1.38 ק"ג מעוצב כדי להצטיין בכל תרחיש שימוש, עם ציר 360° המאפשר מעברים חלקים בין מצב מחשב נייד, אוהל, מעמד או טאבלט. בין אם אתם יוצרים בדרכים או עובדים מהבית, תצוגת ה-ASUS Lumina OLED 3K בעלת הרזולוציה הגבוהה שלו מבטיחה דימויים מלאי חיים, מושכים ומעוררי השראה. מופעל על יד המעבד AMD Ryzen AI 9 HX 370 , ProArt PX13 הינו מחשב נייד עם הסמכה של NVIDIA Studio, עם מעבד גרפי למחשבים ניידים עד ל-GeForce RTX 4070 המספק מעל ל-300 TOPS עבור חוויות מחשוב בינה מלאכותית מתקדמות, המאפשרות ליוצרים לשחרר יכולות בינה מלאכותית ייחודיות ולצלול לתהליכי עבודה עם האצת בינה מלאכותית, מיצירת טקסטורות ואפקטים של תאורה ועד ליצירת דימויים באמצעות בינה מלאכותית. לצד קישוריות WiFi 7 מהירה במיוחד, יש לו גם יצירות קלט/פלט מקיפות הכוללות שני USB4 במהירות 40 ג'יגה בייט לשנייה לטעינה מהירה ותצוגות חיצוניות, HDMI 2.1 FRL, וקורא כרטיסים UHS-II MicroSD להעברות מהירות של תוכן מצולם. 

 

לבסוף, המחשב הנייד המתכוונן האולטרה-קומפקטי והאולטרה-נייד ProArt PZ13 מאפשר למשתמשים לחוות ניידות אולטימטיבית מבלי להקריב את הביצועים. עם משקל של 0.85 ק"ג בלבד, המכשיר הזה אוגר בתוכו עוצמה עם מעבד Snapdragon מבוסס בינה מלאכותית, מסך ASUS Lumina OLED 3K ויכולות בינה מלאכותית של Copilot+ PC. בין אם אתם עובדים תוך כדי תנועה או נהנים מתוכן מולטימדיה, החזותיות מלאת החיים שמספקת התצוגה המובילה העולמית מבטיחה חוויה מרהיבה. PZ13 מציע פונקציונליות כפולה, כטאבלט או מחשב נייד, הודות למקלדת הניתקת בגודל מלא שלו, בעלת החיבור המגנטי. הסוללה של 70 ואט-שעה המחזיקה לאורך זמן, דירוג IP52 לעמידות בפני אבק ורטיבות וחריץ ה-SD עם מתאם MicroSD משתלבים כולם יחד לכדי מכשיר המהווה את הבחירה המושלמת לניידות יצירתית אולטימטיבית.

 

בנוסף, בכל מערך ProArt החדש, ASUS ו-CapCut חברו כדי להעניק למשתמשים תוכנית חברות חינם ב-CapCut למשך שישה חודשים הפותחת גישה לתכונות פרימיום ואלפי נכסים ומספקת להם את התועלות של תהליכי עריכה גמישים, כלי בינה מלאכותית קסומים וספריית תוכן.

 

 

מחשבים ניידים חדשים של אסוס – צילום: ASUS

 

בינה מלאכותית לניידות גבוהה: ASUS Zenbook S 16 (UM5606)

כחיבור מהמם של אומנות וטכנולוגיה, מכשיר הפרימיום ASUS Zenbook S 16 האלגנטי, קל המשקל והאולטרה-נייד, מציג דקיקות של 1.1 ס"מ ומשקל של 1.5 ק"ג בלבד. זוהי יצירת מופת שנוצרה במומחיות, אשר למרות העיצוב המסוגנן והמיוחד, יכולה לספק TDP של עד ל-28 ואט ו-50 TOPS באמצעות ה-NPU של מעבד AMD Ryzen AI 9 HX 370 האימתני שלה, בסיוע של מערכת קירור מתקדמת עם תא-אדים 3D שהיא ייחודית במכשיר כל כך דק, ומסוגלת לספק קירור שקט במיוחד של <25 dB. אזור המקלדת המיוצר בחריטת CNC ועיצוב השבכה הגיאומטרי החדשני מבטיחים זרימת אוויר מקסימלית לצד הפחתה של חדירה של אבק. 

 

השלדה, העשויה כולה ממתכת, כוללת מכסה חיצוני העשוי Ceraluminum™ – החומר החדשני הבלעדי שלנו שמשלב את היופי והתחושה של חומר קרמי עם החוזק של אלומיניום. Ceraluminum הינו חומר עמיד ונעים למגע בהשוואה לאלומיניום. המכשיר זמין בצבע לבן סקנדינבי אלגנטי או אפור זומאיה מתוחכם.

 

מצויד בסוללת 78 ואט-שעה בעלת יעילות גבוהה, מערך מלא של יציאות קלט/פלט – כולל שתי USB4®, USB 3.2 Type-A, HDMI®, שקע שמע וקורא כרטיסי SD – קישוריות שזורמת בכל מקום. 

 

המשתמשים יכולים להיערך לתגובתיות מהירה כברק עם עד ל-2 טרה בייט PCIe® 4.0 x4 SSD ועד ל-32 ג'יגה בייט LPDDR5x RAM. מסך 16 אינץ' 3K 16:10, עם קצב ריענון של 120 הרץ ומסגרת NanoEdge ויחס מסך-גוף של 90%, מציע ויזואליות מרהיבה ברמה של קולנוע ביתי. ההסמכה של TÜV, עם טכנולוגיית אור כחול נמוך ללא הבהובים, מבטיחה גם את הדרגה הגבוהה ביותר של שמירה על בריאות העיניים. עם מערכת סאונד בעלת שישה רמקולים – חסרת תקדים במכשיר כל כך קומפקטי – המחשב הנייד מספק סאונד קולנועי וביטול רעשים באמצעות בינה מלאכותית לשדרוג של שיחות ועידה, שמוודא שהשיחות יהיו צלולות וללא הפרעות מהעולם שמסביב. מצלמת האינפרא אדום FHD AiSense תומכת באפקטים של בינה מלאכותית, בעוד Dolby Atmos מספקת סאונד רב-ממדי. עם משטח מגע 16:10 הגדול יותר ב-40% ותומך במחוות חכמות לניווט ושליטה נוחים, חווית השימוש משודרגת עוד יותר.

 

Zenbook S 16 כולל גם מאפייני אבטחה משופרים. בפנים, שבב האבטחה Microsoft Pluton מייצר גבול המגן על הרכיבים החיוניים מפני איומים חיצוניים. בחוץ, מצלמת האינפרא אדום FHD AiSense תומכת ב-Windows Hello, נעילה אדפטיבית, עמעום ו-Windows passkeys. הדבר מאפשר למשתמשים להתחבר לאפליקציות ולחשבונות שלהם באמצעות זיהוי פנים בלבד.

 

בינה מלאכותית גם למחשבי גיימינג: TUF Gaming A14 ו-A16

בנוסף הוכרזו היום שני דגמים חדשים מהסדרה הפופולרית של המחשבים הניידים לגיימינג  TUF Gaming, TUF Gaming A14 בגודל 14 אינץ', ו-TUF Gaming A16 בגודל 16 אינץ'. שניהם מציגים עיצוב שלדה חדש אולטרה-נייד, ועד ל- AMD Ryzen AI 9 HX 370 ומעבדים גרפיים ייעודיים של NVIDIA. בשילוב עם קירור משופר ויכולות שדרוג מעולות, מחשבי TUF Gaming הניידים החדשים הם המתקדמים ביותר עד כה.

 

הודות ל- AMD Ryzen AI 9 HX 370 עם NPU מובנה המסוגל להגיע ל-50 TOPS של ביצועי בינה מלאכותית, המחשבים הניידים החדשים של TUF יכולים להעצים את הפרודוקטיביות עם תכונות בינה מלאכותית דוגמת טשטוש רקע ותיקון מבט תוך שמירה על צריכת חשמל נמוכה. עבור יוצרים וגיימרים המבצעים משימות בינה מלאכותית תובעניות יותר, דוגמת גיימינג וייצור דימויים מקומי, המחשבים הניידים מואצים על ידי מעבדים גרפיים למחשבים ניידים עד ל-NVIDIA GeForce RTX 4070 עם 371 TOPS. אפשרויות גיימינג כמו סופר-רזולוציה DLSS, ייצור פריימים ושחזור קרניים ירוצו אף הם עם ביצועים מעולים, כשותפים מושלמים לתצוגות ה-2.5K 165 הרץ שבשתי המכונות.

 

זמינות ומחירים
 
ProArt Studiobook P16 (H7606) – יגיע לחנויות באמצע יולי  – החל מ- 9,990 ועד 14,290 ש"ח.
 
Zenbook S 16 OLED (UM5606WA) – יגיע לחנויות באמצע יולי – החל מ- 8,490 ועד 9,990 ש"ח.
 
יגיע לחנויות רק הדגם TUF A16 לקראת אוגוסט – מחיר החל מ- 4,900 ועד 6,500 ש"ח.