כותרות אחרונות
Search

Avene משיקה את סדרת Cleanance מוצרים טיפוליים עם פטנט חדשני להפחתת מראה פגמים וכתמים !

Avene  משיקה את סדרת Cleanance !

מוצרים טיפוליים עם פטנט חדשני להפחתת מראה פגמים וכתמים.

 

אוון (Avene) הוא מותג דרמו קוסמטי, הנותן מענה לכל סוגי העור, ומיוצר על ידי חברת התרופות הצרפתית המובילה פייר פברה. מוצרי Avene, מותג הדרמו-קוסמטיקה הנמכר באירופה*, מבוססים על המים הטרמליים ממעיינות העיירה Avene בדרום צרפת. המים הטרמליים נחקרו במעל 150 מחקרים שונים, כאשר 50 מהם אף פורסמו במגזינים מדעיים מובילים. במחקרים נמצא כי הם בעלי תכונות מרגיעות גירויים, מסייעים להפחתת תחושת גרד ומרככים את העור.

 

Avene משיק את סדרת קליננס (Cleanance) לעור שמן או עור הנוטה לפגמים וכתמים. כמו כל מוצרי המותג הצרפתי, הסדרה הינה פרי פיתוח של מעבדות פייר פברה ומושק לאחר מחקרים מדעיים והוכחות על יעילות המוצרים.

 

הסדרה החדשה כוללת את תחליב קליננס אקספרט המבוסס על פטנט ייחודי של חברת התרופות פייר פברה המבצע פעולה משולשת להפחתת אדמומיות, והפחתת מראה פגמים וכתמים ובנוסף התחליב מסייע להפחית את ה"ראשים השחורים" בעור הפנים. מוצר טיפולי נוסף הינו קליננס הידרה קרם לחות להרגעת עור שמן– קרם המיועד להענקת לחות במצבי יובש בעור כתוצאה משימוש בתרופה המייבשת את העור (כמו למשל תרופות שניתנות כשיש אקנה). בנוסף, בסדרה קליננס מים מיסלריים לעור שמן– ניקוי פנים והסרת איפור לעור שמן, מוצרי הסדרה מצטרפים לקליננס ג'ל הניקוי שזוכה כבר להצלחה בארץ.

 

צילום: יח"צ חול

 

תחליב קליננס אקספרט

התחליב מיועד לפגמים קלים ובינוניים, ל"ראשים שחורים" ולעור הנוטה לפגמים. התכשיר הוא היפואלרגני.

התחליב מכיל רכיב *DiolenylTM: פטנט חדשני של מחלקת המחקר והפיתוח של חברת התרופות הצרפתית פייר פברה, המבצע פעולה משולשת סלקטיבית להפחתת אדמומיות, והפחתת מראה פגמים וכתמים.

 

רכיבים פעילים נוספים:

X-PressinTM* – רכיב פטנט המסייע להפחית "ראשים שחורים" ולהחליק את מרקם העור.

מים טרמליים של Avene – המעניקים לעור תכונות הקלה והרגעת העור. 

מחיר מומלץ לצרכן: 89 שקלים (40 מ"ל)

 

קליננס הידרה – קרם לחות להרגעת עור שמן

קליננס הידרה הוא קרם לחות שפותח במיוחד לעור שמן הנוטה לפגמים. הקרם במרקם עשיר, נטול שומן, שמיועד לשימוש משלים במצבים הגורמים לייבוש העור או לגירוי העור (כמו למשל כשנוטלים תרופות המייבשות את העור). הקרם מרגיע את העור ומשיב לו את הרגשת הנוחות והוא היפואלרגני.

 

הרכיבים הפעילים:

Dextran Sulfate– מסייע להפחית אדמומיות.

Glycoleol– הודות לאפקט של אגירת לחות, הוא מסייע לשקם את השכבה הליפידית בעור ולהשיב לה את הרגשת הנינוחות.

מים טרמליים של Avene – בעלי תכונות של הרגעת העור. 

מחיר מומלץ לצרכן: 89 שקלים (40 מ"ל)

 

קליננס ג'ל ניקוי – ניקוי לעור שמן ומעורב

במצבי עור שמן/ עור עם פגמים שלב הניקוי חשוב מאין כמוהו. במיוחד חשוב להשתמש במוצר ניקוי, שיהיה נטול סבון על מנת למזער את הפגיעה בשכבה ההידרו ליפידית של העור. למצבים כאלה בדיוק ניתן להציע את קליננס ג'ל עשיר במים טרמליים של אוון, תרחיץ ג'ל ללא סבון אשר מטהר את העור בעדינות עם חומר פעיל גליצריל המסייע בניקוי שומן עודף. היפואלרגני.

 

הרכיבים הפעילים:

GLYCERYL– מסייע בניקוי שומן עודף.

מים טרמליים של Avene – בעלי תכונות של הרגעת העור. 

מחיר מומלץ לצרכן: 99 שקלים (300 מ"ל)

 

צילום: יח"צ חול

 

מים מיסלריים קליננס – לעור שמן

בעקבות הצלחת המים המיסלריים של Avene לעור רגיל עד יבש, הוחלט גם להשיק מים מיסלריים המתאימים לעור שמן הנוטה לפגמים. המוצר מתאים לניקוי ולהסרת איפור לפנים ולעיניים, ללא שטיפה. המוצר הוא היפואלרגני ונון קומודוגני. המים המיסלריים לעור שמן מכילים גם מים טרמליים של Avene,  הידועים כבעלי תכונות של הרגעת העור והקלה בתחושת גרד. המים המיסלריים מסירים בעדינות לכלוך מהפנים ומהעיניים כולל איפור, ללא צורך בשטיפה. הם מסייעים להקטין את כמות השומן העודף (הסבום) הודות לרכיב ה- Monolaurin*. הפורמולה פותחה על מנת למזער סיכויים לתגובה אלרגית והמוצר הוכח כטולרנטי על עור שמן ועור הנוטה לפגמים. המוצר לא כולל אלכוהול וללא פראבן.

 

מחיר מומלץ לצרכן: 119 שקלים (400 מ"ל)

 

את כל המוצרים ניתן להשיג בסופר פארם ובבתי מרקחת פרטיים נבחרים.