כותרות אחרונות
Search

Babiators, מותג העל של ילדי הסלבריטאים מגיע לארץ!

Babiators, מותג העל של ילדי הסלבריטאים מגיע לארץ!

משקפי שמש אופנתיים, בטוחים ועמידים

לראשונה בישראל! אחריות מלאה למקרה של אובדן או נזק!

  ביביאוטורס 1

Babiators, מותג העל של ילדי הסלבריטאים בעולם, מגיע לראשונה לישראל. שרה ג'סיקה פרקר, קורטני קרדשיאן וניל פטריק האריס כבר ציידו את ילדיהם ותוכניות האירוח בארה"ב, כולל אלן דג'נרס, לא מפסיקים לשבח!

המותג מתמחה באביזרים בטוחים, עמידים ואופנתיים לתינוקות ולילדים. משקפי השמש מיועדים לספק עתיד בטוח לדור הבא באמצעות שלושה אפיקים: עדשות המגנות על עיני הילדים מקרינה מסוכנת, פלסטיק נקי מרעלים וביטוח מוצרים הודות לאחריות הייחודית "איבדת-קיבלת".

ביביאוטורס 2

קולקציית משקפי השמש מורכבת משלוש קטגוריות:

  • משקפי הטייסים הייחודיים – במידות ג'וניור (6 חודשים עד גיל 3) וקלאסי (גילאי3-7)

  • משקפי הפולארויד, שמפחיתים סינוור ממקורות שונים ומחדדים את הצבעים. המשקפיים מגיעים עם נרתיק ענן אופנתי. במידות ג'וניור (6 חודשים עד גיל 3) וקלאסי (גילאי3-7)

  • איסס (Aces), הדגם המגניב לגילאי 7-14

כל זוג משקפי שמש של בייביאטורס חוסם 100% מקרני UVA ו-UVB ושומר את עיני ילדיכם בריאות ובטוחות. עדשות הפרימיום חסינות בפני ניפוץ או פגיעה אחרת ועמידות גם בפני ההרפתקאות הקיצוניות ביותר. המשקפיים זמינים במגוון צבעים מטריפים.

לראשונה בישראל! משקפי בייביאיטורס
מגיעים עם אחריות מלאה למקרה של אובדן או נזק!

המוצרים של בייביאטורס תוכננו להיות עמידים במיוחד וללוות את הילד שלכם בכל הרפתקה. ובכל זאת, בחיים יש הפתעות, ולכן החברה מתחייבת לספק משקפיים חלופיים במקרה של אובדן או נזק שנגרם תוך שנה מיום הרכישה. בחינם! (מותנה בהרשמה באתר תוך 30 יום מהקנייה).

בייביאטורס, כל יום הוא הרפתקה

מחירים: משקפי טייסים: 149 ₪ . משקפי פולארויד: 259 ₪. איסס (Aces): 195 ₪

להשיג באתר babiators.co.il ובחנויות ילדים ואופטיקה נבחרות