כותרות אחרונות
Search

BeSafe – מותג העל למושבי בטיחות ברכב, הגיע לישראל !

To be safe or not to be safe

BeSafe מותג העל למושבי בטיחות ברכב,  הגיע לישראל ומצטרף לקבוצת IBB GROUP יבואנית מותגי התינוקות המובילים בעולם  בוגבו, בייבי ביורן ובייביזן.

 

קבוצתIBB Group , יבואנית מותגי התינוקות המובילים בעולם: בוגבו, בייבי ביורן ובייביזן, מצרפת למשפחה את BeSafe, מותג העל האירופאי למושבי בטיחות, הנחשב לחדשני ופורץ דרך בתחום כבר למעלה מ-50 שנה.

 

BeSafe מתמחה בפיתוח וייצור מושבי בטיחות מתקדמים וחדשניים, מתמקדת ומשקיעה משאבי עתק במחקר ופיתוח בתחום זה בלבד, מתוך בחירה להתמקצע ולהוביל את התחום. BeSafe מובילה חזון, שאף ילד לא ייפגע באופן חמור בתאונת דרכים. מטרתה לעזור להורים ברחבי העולם לשמור על בטיחות הילדים שלהם.

 

צילום: יח"צ חו"ל

 

תחשבו הפוך: ישיבה נגד כיוון הנסיעה בטוחה פי 5 !

כבר למעלה מ 25 שנה שמומחי BeSafe מקדמים את האג'נדה של Rear Facing- ישיבה הפוך לכיוון הנסיעה עד גיל שנתיים לפחות ועדיף אף עד גיל ארבע, מתוך הבנת ההתפתחות הפיזיולוגית של תינוקות ובעקבות מחקרים המראים שדרך זו בטוחה פי 5! BeSafe הפכה להיות חלוצה בהובלת אג'נדה זו, שכיום היא המקובלת במדינות אירופה, הופכת להיות ההמלצה הגורפת ברחבי העולם ומאומצת גם ע"י מותגים נוספים. מוצרי החברה מפותחים בהתאם לאג'נדה זו ומספקים את הפתרונות הטובים ביותר לישיבה הפוך לכיוון הנסיעה.

 

חוויית משתמש- תהיו בטוחים שאתם בטוחים.

כל מוצרי BeSafe פותחו תחת הקפדה מחמירה על דרישות הבטיחות המחמירות בעולם, ולצד זאת, החברה מקפידה שמוצריה יהיו הפשוטים ביותר לשימוש, כולל אינדיקציות

 

והתראות, כדי שהתינוקות והילדים יהיו חגורים בצורה האופטימלית עם מרווח טעויות מינימלי. הכל מתוך תפישה שעיצוב נהדר, בשילוב עם תכונות חכמות, יהפכו את חיי היומיומיים של ההורים ליותר קלים, והרבה יותר בטוחים.

 

צילום: יח"צ חו"ל

 

זוכת עשרות פרסים בקטגוריות מובילות.

ב BeSafe לא עוצרים לרגע מלחדש, להמציא, לשפר ובזכות כך ובזכות המושבים המצוינים שעומדים בבדיקות המחמירות ביותר של התקן האירופאי, ואף ביצוע בדיקות מחמירות יותר מהנדרש בתקנות באופן עצמאי, בזכות החדשנות והאיכות, זכתה עד היום החברה בעשרות פרסי בטיחות, עיצוב, חדשנות ושביעות רצון צרכנים ברחבי העולם.

 

צילום: יח"צ חו"ל

 

המהפכה המודולארית.

קונספט המודולאר מציע להורים פתרון מקיף מיום הלידה ועד כגיל ארבע שנים, בזכות שימוש באותו בסיס עבור שני המושבים-  סלקל וכיסא בטיחות Modular. קונספט זה נועד להקל על האתגרים של חיי משפחה מודרניים. הפתרון של בסיס הנפרד שמתאים לשני המושבים, מאפשר להם להיות קלילים יותר, מה שהופך אותם לקלים לתפעול ולניידות בין רכבים שונים.

 

מושבי המודולאר, סלקל ה- iZi Go Modular i-size וכסא הבטיחות iZi Modular i-size מאושרי i-size, הגנת הצד החדשנית והמתקדמת, שמגינה מפגיעות צד עד 20% יותר.

 

כמו מושבי המודולאר, גם בוסטר ה- i-size iZi Flex Fix, הבוסטר הראשון בעולם שמאושר  בתקן האירופאי החדש והמחמיר ביותר UN R129-02 מאושר i-size וכולל הגנת צד ייחודית להגנת צד מוגברת.

 

סל קל  החל מ-750 שקל כולל מתאמים לבוגבו / בייביזן 

כיסאות בטיחות – 1750 שקל כולל בסיס איזופיקס

בוסטר  החל מ- 800 שקל

 

המותג מציע מגוון מושבי בטיחות בכלל הקטגוריות- סלקלים, כסאות בטיחות ובוסטרים, מגיל לידה ועד גיל 12.

 

www.besafe-israel.co.il

ניתן להשיג באולם התצוגה של IBB GROUP, יבואנית בוגבו, בייבי ביורן ובייביזן, משכית 14 הרצליה  03-5407999 ואצל המשווקים המורשים ברחבי הארץ