כותרות אחרונות
Search

BG paint, מותג הצבע מקבוצת אשטרום מציג: בי ג'י קריל משי – צבעי פנים וחוץ עמידים בפני UV

להכניס צבע לחיים….

BG paint, מותג הצבע החדשני מקבוצת אשטרום, מציג:

בי ג'י קריל משי – צבעי פנים וחוץ עמידים בפני UV

בימי הקיץ החמים, השמש החזקה מאיימת לפגוע בצבע הקירות החיצוניים של הבית ולגרום לקילוף הקירות ודהיית הצבע. בדיוק בשביל זה,  BG PAINT מותג הצבע החדשני מקבוצת אשטרום, מציג את בי ג'י קריל משי – קולקציית צבעי חוץ עמידים בפני UV.

bg 1

בי ג'י קריל משי הינו צבע המתאים לקירות פנים וקירות חוץ, מבודד קרני UV  ומבוסס על אקרילים מובחרים. הצבע מתאים לצביעה על טיח, טיח גבס, בטון, שפריץ, בלוקים, אסבסט ולוחות גבס. הצבע נושם ואינו מצהיב או דוהה, בעל עמידות גבוהה לשחיקה, אינו מתקלף ועמיד בפני קרני השמש. יתרון נוסף של בי ג'י קריל משי, הוא מעניק כיסוי מאוד גבוה, בעל ברק ומראה משי חלק המעניק לבית מראה מהודר גם לקירות פנים וקירות חוץ. ניתן להשיג את הצבע בגוונים שונים ובעוצמות שונות.

bg 2

איך משתמשים? יש להכין את השטח ביסודיות, לתקן חורים, סדקים, חריצים, בליטות וגופים זרים. להחליק את השטח ולנקות מכל לכלוך כמו צבע, אבק וכו'. יש לדלל את שכבת הצבע הראשונה ב-25% מים ושכבה שניה ב-10% מים. ליישום ניתן להשתמש במברשת, רולר או אייר לס.

מחיר: 119 ₪ (5 ליטר)

היכן ניתן להשיג:
סניפי הום סנטר, חנויות צבע נבחרות ובאתר: http://www.bg-paint.co.il/

bg 3

על החברה: חברת בי. ג'י  בונד, מקבוצת אשטרום, מתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק פתרונות הדבקה, חיפוי, איטום ובידוד, חומרי שיקום לבטונים, ציפויים אפוקסיים, צבעים וציפויים דקורטיביים דבקים אקריליים לתעשייה ועוד. מוצרי החברה מיוצרים במפעל שבקיבוץ בית גוברין ונשענים על ידע טכנולוגי רב שנצבר במהלך עשרות שנות ניסיון. איכות המוצרים ושביעות רצון הלקוחות הם היסודות עליהם נשענת החברה. החברה מחויבת לחדשנות, שירות ואיכות ברמה גבוהה, והיא מוסמכת על ידי מכון התקנים ל- ISO 9001.