כותרות אחרונות
Search

BROOKS במבצע סופעונה – 1+1

מותג הספורט BROOKS (ברוקס) במבצע  קיץ לוהט על קולקציית הביגוד לנשים ולגברים   המתאימים לחדר כושר, יוגה, ריצה יומית ואפילו לקפה עם חברים

הקיץ הוא עונת הכושר הבלתי רשמית, נראה שכולם מסביב רצים, מתעמלים או לפחות עושים יוגה. אז כדי שתוכלו גם להיראות טוב בדרך,  מותג הספורט BROOKS (ברוקס) יוצא במבצע קיץ ייחודי, תקנו פריט אחד וקבלו את השני מתנה, המצבע תקף על קולקציית הביגוד לנשים וגברים.

brooks 1

מחיר: החל מ-129 שח' ועד 350 שח'

המבצע תקף עד 31/8

בסניפי רשת BROOKS (ברוקס)

טלפון לבירורים: 03-5504664

BROOKS (ברוקס) הינה חברה אמריקאית המתמחה בייצור נעלי ריצה מקצועיות, אשר נוסדה ב-1914 ושייכת לאיל ההון וורן באפט. מזה כשנתיים מובילה ברוקס את שוק הריצה האמריקאי, עפ"י נתוני ה-running specialty accounts, ולאחרונה השיקה גם קו מוצרים משלימים לריצה, כמו גם קולקציות נעליים ראשונות מסוגן המותאמות להליכה, לשטח ולילדים. ברוקס מוגדרת כ"פורצת דרך" בתחום נעלי הספורט, עם שלל פיתוחים, כמו: טכנולוגיית ה-DNA שיוצרת התאמת בין משקל הרץ לעצימות הבלימה, BioMoGo הסוליה המתכלה הראשונה מסוגה, ו-PDRB פטנט לפיו כף הרגל מותאמת באופן ביו-מכני לתנועה הטבעית מהעקב לבוהן. ברוקס אחראית גם למיזם Brooks ID שמטרתו לתמוך באוהבי ריצה מכל העולם, ובמסגרתו מתקיימת גם קבוצת ריצה ישראלית המשתתפת בתחרויות שונות.