כותרות אחרונות
Search

THE BUCHERS FURNITURE רהיטים מובחרים במושב רמות השבים

THE BUCHERS FURNITURE

רהיטים מובחרים ממש כמו נתח קצבים

במושב רמות השבים שוכן סטודיו צעיר וקריאייטיבי THE BUCHERS FURNITURE

אדם אפרת מרצה על בית העסק המובחר שלו – צילום: רותי דותן

במושב רמות השבים שוכן סטודיו צעיר וקריאייטיבי THE BUCHERS FURNITURE, שהשיק אולם קונספט חדש ומרהיב. בעלי המקום, אדם אפרת וליאון ליכט, הם נגרים אמנים שהמציאו שפה ייחודית חדשה בעזרת סדרת פריטי ריהוט משובבת לבית, בדגש על נוחות ואסתטיקה. כשלצדם צוות נגרים מנוסה ומעצבים תעשייתיים, פיתחו השניים היצע רחב הכולל פתרונות ריהוט לדירות קטנות כגדולות. מבלי להתפשר על האיכות, עם  קו עיצובי שנוצר בהשראת שולחנות עבודה של פעם, בשילוב טאצ' מודרני וחומרי גלם ייחודיים (עם דגש על עץ וברזל) נוצרו הרהיטים של THE BUTCHERS FURNITURE .

צילום: רותי דותן

לא עוד רשתות ריהוט גדולות בעלות אותו ההיצע, אלא רהיטים מעוצבים בהתאמה אישית – גם לכיס וגם לתקציב.  בעוד שבעבר האלטרנטיבה לרשתות הגדולות היתה לכתת רגליים וללכת לנגר מקומי עם שרטוט ביד, ב BUTCHERS FURNITURE מבקשים ליצור מקום שינגיש את העיצוב לקהל גדול. הסגנונות רבים ומגוונים: החל משולחנות אוכל עגולים שנפתחים לאירוח רב משתתפים, וכלה בשרפרפים שלא תופסים מקום וניתנים לתלייה על הקיר, כחלק מעיצוב החלל. סגנון העיצוב תלוי בכם: פטנט של מדפים תלויים על גבי הקיר בקומפוזיציה מתוחכמת יוכל להציע שיק של לופט ניו-יורקי בדירתכם, או לשמש כפיתרון לנישה בודדה ועזובה, שמחפשת ספריה מקורית.

אדם אפרת וליאון ליכט מדגימים בניית שולחן מעוצב – צילום: רותי דותן

תצוגת הפריטים החכמה שבאולם התצוגה, בהקבלה לחללי הבית השונים, נותנת מענה אמיתי לקהל האדריכלים, למעצבים וללקוחות הפרטיים כאחד, ומאפשרת להם להיות חלק מצוות המעצבים בחנות, בדגש על הצרכים והמאוויים שלהם. שלל חומרים וגימורים זמינים למישוש ולהתרשמות ב"פינת ליטוף" מיוחדת, לטובת הכרעה מה מהם יפאר את הרהיט האישי שלכם. צוות מקצועי לצדכם יסייע לכם לבחור מתוך אינסוף אפשרויות בחלל של 200 מ"ר.  מחירים: מדפים  200 ₪ – 1500 שח; ספסלים מודולאריים מ-1,000 שקל – 2700 שח; שולחנות אוכל החל מ-4000 שח – 11,000 שח.

צילום: גלעד רדט

צילום: גלעד רדט

THE BUTCHERS FURNITURE

מושב רמות השבים, טלפון: 09-7932770 www.butchers.co.il