כותרות אחרונות
Search

Bugaboo Donkey Weekender לטייל בסטייל עם נוחות, פונקציונליות ואלגנטיות.

Bugaboo Donkey Weekender

העגלה המודולארית והחכמה של מותג העל היוקרתי לעגלות תינוקות "בוגבו" במהדורה מיוחדת,

מראה חדש, ותיק יוקרתי ומעוצב לעגלה הכי משפחתית שיש,

 לטייל בסטייל עם נוחות, פונקציונליות ואלגנטיות.

מותג העל היוקרתי בוגבו משיק מהדורה מיוחדת ומוגבלת לעגלה המודולארית והחכמהBugaboo Donkey Weekender במראה חדש ומרשים. עם בד בגווני כחול-אפור, גימורים במראה עור ושילוב של תיק יוקרתי ומעוצב לעגלה הכי משפחתית שיש.

תיק הצד המסוגנן שמגיע עם העגלה, ניתן להסרה ושימוש גם בנפרד, יכול לשאת עד 22 ק"ג כך שניתן להכניס אליו את כל הציוד לו תזדקקו ולצאת לטיול בעיר, בים, או בשטח.

bugabu-2

צילום יחסי ציבור בוגבו

עגלת Bugaboo Donkey היא העגלה החכמה ביותר שתפגשו. עגלה מודולארית, היחידה שגדלה ומתאימה עצמה לצרכי המשפחה. העגלה ניתנת לפיצול וב-3 לחיצות פשוטות ומהירות היא הופכת מעגלת יחיד לעגלה לשניים ולהיפך. בנוסף, ניתן לשחק עם כיוון הנסיעה. התינוק יכול להיות מונח כלפי ההורה או כלפי חוץ.  בכמה לחיצות פשוטות, העגלה הופכת מדגם Bugaboo Donkey Mono – עגלת יחיד לדגם Bugaboo Donkey Duo  – עגלת אחים המתאימה לנשיאת שני ילדים יחד או Bugaboo Donkey Twin  – עגלת תאומים.

מושלמת עבור הורים אשר מתכננים להרחיב את המשפחה בתקופה קצרה ויזדקקו לעגלת אחים כשבצד אחד אמבטיה ובשני טיולון, מושלמת עבור הורים לתאומים גם עבור הילד הבא או אפילו אם לאמא או אבא מתחשק לבלות זמן איכות עם אחד מהילדים ובכמה קליקים הופכים מעגלת תאומים ליחיד עם תיק צד איכותי ונוח.

bugabu-3

צילום יחסי ציבור בוגבו

לעגלה 4 גלגלים גדולים עם בולמי זעזועים איכותיים, מה שמעניק לה את הנסיעה הטובה והחלקה ביותר שיש. העגלה מגיעה עם שטח אחסון כפול וגמיש, עד 5 ק"ג. הרוחב המקסימלי שלה במצב פתוח הוא 74 ס"מ. כלומר, היא עוברת בכל דלת סטנדרטית ובמצב סגור היא ברוחב של עגלה רגילה. מה שהופך אותה לניידת בקלות ברכב.

העגלה מתקפלת גם במצב אמבטיה כולה כיחידה אחת וכל זאת עם האיכות, המגוון והסטייל הבלתי מתפשרים של בוגבו!

 

אחריות 2+1 שנים.

מחיר:

בוגבו דונקי וויקנדר מונו- ליחיד: 7,000 ש"ח

בוגבו דונקי וויקנדר דו- לאחים: 8,100 ש"ח

בוגבו דונקי וויקנדר טווין- לתאומים: 8,900 ש"ח

 

https://www.bugaboo-distributor.co.il/

 

ניתן להשיג באולם התצוגה של בוגבו, הנביאים 55 רמה"ש  03-5407999 ואצל המשווקים המורשים ברחבי הארץ.