כותרות אחרונות
Search

"Club Med" יוצאת בצעד יוצא דופן בענף התיירות ומעדכנת את מדיניות הביטולים עבור היוצאים לסקי בתאריך ה- 08.03.2020.

 

"Club Med" הפועלת תמיד לטובת לקוחותיה, יוצאת בצעד יוצא דופן בענף התיירות ומעדכנת את מדיניות הביטולים עבור היוצאים לסקי בתאריך ה- 08.03.2020.

לאור החשש הקיים בציבור עקב משבר הקורונה הוחלט ברשת "קלאב מד" העולמית להציע ללקוחותיה הישראלים היוצאים לסקי אפשרויות ביטול חופשה בתנאים מיטביים במיוחד.

חברת התיירות הבינלאומית "Club Med" ("קלאב מד") עדכנה היום את לקוחותיה על שינוי מדיניות הביטולים ליוצאים לחופשות סקי מטעם החברה בתאריך ה-08.03.2020 ואף רטרואקטיבית לאלו שבחרו לבטל את חופשתם ב-01.03.2020.

 

נוסח ההודעה:

"לקוחות יקרים:

לאור ההתפתחויות האחרונות הנוגעות לנגיף הקורונה ולאור החשש הקיים בקרב חלק מקהל לקוחותינו הנוסעים לחופשות סקי בצרפת. חשוב לנו לשתף אתכם שאנו קשובים ומבינים את חששותיכם ופועלים כל העת על מנת להעניק את השירות הטוב ביותר לאור המצב המורכב בו כולנו נמצאים. על כן, קלאב מד העולמית בחרה לפעול לפנים משורת הדין ומתוך תודעת שירות גבוהה ללקוחותיה הנאמנים בישראל ולאפשר ליוצאים לחופשות סקי ב-08.03.2020 לבטל את חופשתם בתנאי ביטול מקלים.

האפשרויות המוצעות להלן ינתנו למימוש היום בלבד (04.03.2020), ליוצאים לחופשת סקי בתאריך ה-08.03.2020 (ואלו שביטלו את חופשתם ב-01.03.2020): דמי הביטול על הטיסות יהיו בהתאם למדיניות הביטולים של כל חברת תעופה ודמי הביטול על טיסות השכר של קלאב מד יהיו בעלות של 400€ לאדם.

יתרת התשלום על החבילה תישאר עבור הלקוחות כזיכוי* למימוש בחופשה עתידית עד סוף השנה לאחד מ-70 מועדני קלאב מד ברחבי העולם עבור חופשות שמש וסקי (יציאות עד ה-27/12/2020). יחד עם זאת חשוב לנו להדגיש שעל אף החלטה זו מועדוני הסקי בצרפת פועלים כרגיל ולקוחותינו ממשיכים לגלוש וליהנות מרגעים מיוחדים של חופשה.

קלאב מד מקפידה בכל מועדוניה על סטנדרטים גבוהים של ניקיון והיגיינה. המועדונים אף נוקטים כעת בפעולות מחמירות מעבר לרגיל לשם הגברת רמת הפיקוח וההקפדה על ההיגיינה האישית בקרב לקוחותינו והצוות במועדון.

כמובן שכל מועדוני קלאב מד פועלים על פי הנחיות הגורמים הרשמיים והמקצועיים במדינת היעד. במידה ותבחרו לממש את חופשתכם ב-08.03.2020 הצוות שלנו במועדון והשף דה וילאג' יקבלו אתכם בזרועות פתוחות ובחיוך גדול.

מוקד השירות והמכירה של קלאב מד ישראל יופעל היום במתכונת מיוחדת מעבר לשעות הפעילות הרגילות, לצורך מתן מענה ללקוחות המעוניינים לשנות את הזמנתם.

טלפון מוקד השירות והמכירה: 2900*

לאור ריבוי הפניות אנו מתנצלים על משך זמן ההמתנה שיכול ויתארך מעבר לרגיל.

אנו מודים לכם על סבלנותכם. במידה ואינכם משיגים אותנו בטלפון תוכלו לשלוח הודעת דוא"ל לכתובת Sales.il@clubmed.com  יש לציין בגוף ההודעה את שמות הנוסעים המבקשים לבטל (כפי שהם מופיעים בדרכון) ומספר טלפון לחזרה. אנו נשוב אליכם עד לסיום הפעילות היום. במידה וביצעתם הזמנה דרך סוכן נסיעות אנא פנו אליו ישירות נמשיך לארח ולהעניק את השירות הטוב ביותר עבור לקוחותינו.

 

צוות קלאב מד ישראל

 

*הזיכוי אישי ואינו ניתן להעברה, להארכת תוקף או להמרה להחזר כספי.הזיכוי הנו למימוש בקלאב מד ישראל בלבד."

 

Club Med

לפרטים והזמנות: 03-5142212

www.clubmed.co.il

 

אודות Club Med (קלאב מד):

Club Med הינה חברה צרפתית המפעילה מועדוני נופש הפרושים ברחבי העולם וחלוצת חופשות פרימיום במסגרת הכל-כלול. המועדון הראשון של החברה נפתח בשנת 1949 על ידי היהודי הספורטאי הבלגי, ז'ראר בליץ והיהודי הצרפתי ג'ילברט טריגאנו.

 

חופשה באחד ממועדוני Club Med הינה הפתרון האידיאלי עבור משפחות, זוגות ויחידים והוא מוכר בכל רחבי העולם. מיקומי המועדונים והסוגים הרבים מאפשרים להציע מגוון רחב של חופשות פרימיום מחופים טרופיים חוליים באיים הקריביים, דרך יעדים קרובים באירופה,  ועד אתרי סקי וחורף. Club Med מעניקה חבילה מקיפה הכוללת הכל: טיסות והעברות, מאכלי גורמה ובר משקאות חופשי, פעילויות ספורט לכל הרמות והגילאים, ערבי בידור ומופעים ובחופשות החורף- שיעורי סקי עם מורים מקצועיים מבית הספר הלאומי לגלישה.

 

בנוסף, מועדוני הנופש של Club Med מציעים למשפחות מסגרות ייחודיות לילדים, בהם הילדים נהנים משעות של פעילויות בחברת ילדים בני גילם מכל העולם ובליווי צמוד של מדריכי G.O מוסמכים.

 

נכון להיום, החברה מפעילה כ-67 מועדוני שמש וסקי הפרושים ברחבי העולם, בכל היבשות. המועדונים מוצעים ברמת 3 עד 5 קלשונים, וברמת Exclusive collection עם וילות פרטיות, סוויטות, חדרי דה-לוקס ובקתות שלה בהרים.