כותרות אחרונות
Search

Club Med מציגה חופשה ייחודית לכל המשפחה במועדון הסקי Tignes Val Claret עם הופעה של הזמר סטפן לגר

חנוכה באלפים הצרפתיים !

Club Med מציגה חופשה ייחודית לכל המשפחה במועדון הסקי Tignes Val Claret עם הופעה של הזמר סטפן לגר, שיעורי סקי בעברית לילדים ואטרקציות נוספות.

 

בחג החנוכה הקרוב חברת  מועדוני הנופש הבינלאומית Club Med תקיים שבוע מיוחד ללקוחות הישראליים במועדון Tignes Val Claret (4 קלשונים), עם הופעה ייחודית של הזמר סטפן לגר, שיעורי סקי בעברית לילדים ומגוון פעילויות נוספות

 

חג החנוכה בפתח וזה הזמן לארוז את מזוודות ולקחת את הילדים לחופשת סקי מהנה ואתגרית. חברת מועדוני הנופש הבינלאומית  Club Med מציעה חופשת חנוכה במועדון Tignes Val Claret, בהרי האלפים הצרפתיים, במכירה בלעדית עבור הקהל הישראלי.

 

סטפן לגר –  צילום: דניאל קמינסקי

 

במהלך השבוע הייחודי, תתקיים הופעה של הזמר סטפן לגר לצד מגוון אטרקציות מיוחדות נוספות כגון: הופעה לכל המשפחה עם אמן על חושי, די ג'יי  במסיבות הא-פרה סקי (לאחר סיום הגלישה) ומסיבות עד השעות הקטנות של הלילה.

 

בדומה למרבית ממועדוני Club Med, גם במועדון Tignes Val Claret, צרפת מוצעות מסגרות לילדים, המנוהלות על-ידי צוות מדריכי G.O'S מנוסים אשר מפעילים את הילדים מהבוקר ועד הערב, מה שמקנה להורים זמן איכות יחדיו וגלישה משותפת. במסגרת חבילת הכל כלול המועדון מציע שתי מסגרות לילדים החל מגיל 4 עד גיל 17:

  • Mini Club Med (4-10)- שיעורי סקי עם מדריכים מקצועיים, פעילויות יצירה, משחקים, ריקודים והשתתפות במופעי המועדון.

  • Club Med Junior (11-17)- שיעורי סקי עם מדריכים מקצועיים , פעילויות יצירה, ריקודים והופעות.

 

שיעורי סקי בעברית לילדים ( במסגרת Club Med Mini )  על ידי מורים מקצועיים מבית הספר הלאומי לסקי בליווי מדריכי G.O ישראליים שיתרגמו את ההנחיות המקצועיות לעברית בצעדיהם הראשונים על המגלשיים.

 

Club Med_Tignes Val Claret_photo by Club Med.

 

במסגרת חבילת "הכל כלול" המזוהה עם Club Med, חופשת הסקי במועדון Tignes Val Claret כוללת טיסות, העברות מסודרות מהשדה התעופה למלון, ארוחות, סקי פס, ושיעורי סקי  וסנובורד עם צוות מדריכים מיומנים.

 

  • סקי מובטח – על מנת להבטיח חווית סקי אולטימטיבית, Club Med תזכה את לקוחותיה ב- 50% ממחיר השהות היומי (המחיר לא כולל טיסות והעברות ) עבור כל יום בו לא יתקיימו הדרכות סקי במועדון מפאת חוסר בכמות שלג מספקת.

 

יציאה במהלך חופשת החנוכה  7 לילות, בתאריך: 02.12.18  החל מ-2125 אירו למבוגר*

*חבילה בת 7 לילות הכוללת טיסות והעברות

Club Med

לפרטים והזמנות -*2900

www.clubmed.co.il