כותרות אחרונות
Search

"CORNING" ישראל ו-"Qualcomm" יפתחו מערכות 5G עבור מבני ציבור.

 

"CORNING" ישראל ו-"Qualcomm" יפתחו מערכות 5G עבור מבני ציבור.

"קורנינג" ("Corning") ישראל, תפתח יחד עם "Qualcomm" מערכות "5G mmWave" לשימוש בארגונים ומקומות ציבוריים. מדובר במערכות "5G" שישלבו את החדשנות הטכנולוגית המובילה בעולם בתחום התאים הקטנים כדי לספק רשתות "5G" מתקדמות וקלות להתקנה בתוך מבנים.

 

המערכות של קורנינג המפותחות במרכז המחקר והפיתוח של החברה בישראל,  צפויות להיות מהראשונות בעולם שתוכננו לספק טכנולוגית 5G-NR על פני ספקטרום mmWave במבנים כדוגמת בנייני משרדים, מרכזי קניות, אוניברסיטאות, מרכזים רפואיים ועוד. מערכות 5G ימנפו את ארכיטקטורת ה-RAN הווירטואלית של קורנינג לניהול התאים הקטנים המצורפים של mmWave באמצעות יחידת מחשוב מרכזית האחראית על יחידות הקצה.

 

"לקורנינג ניסיון של עשרות שנים בתכנון, התקנה ומיזוג רשתות סלולריות מתקדמות", ציינה מישל אנגרטו, סמנכ"לית מוצרי ה-Wireless ב-Corning." הניסיון שלנו בעיצוב הרשת וההבחנה בדרישות לקוח משתנות יועילו ללקוחותינו בניווט המורכבות הקשורה במערכות ה-5G mmWave בתוך מבנים. בשילוב החדשנות הטכנולוגית והניסיון של קורנינג ו-Qualcomm, אנו שואפים להציע פתרון משכנע ובר השגה עבור מערכות ה- 5G mmWave."

 

אודות תאגיד "CORNING":

"CORNING" הינה אחת החברות המובילות בעולם בתחום מדעי החומרים, עם יותר מ -165 שנות ניסיון בהמצאות טכנולוגיות ששינו את חיינו. מומחיות החברה באה לידי ביטוי בתחומים שונים עם יכולות יצור והנדסה נרחבות, בפיתוח מוצרים, אשר משפרים את חייהם של אנשים. ההצלחה שלCorning  נובעת מהשקעה מתמשכת במרכזי מחקר ופיתוח (R&D), שילוב ייחודי של חדשנות, ומערכות יחסים מבוססות אמון עם חברות ולקוחות מובילים בעולם.

 

 "CORNING" פועלת בין השאר בתקשורת אופטית, מוצרי אלקטרוניקה ניידים, טכנולוגיות תצוגה, אוטו-טק ומדעי החיים. המוצרים המובילים שלCorning  כוללים זכוכית עמידות בפני נזק למכשירים ניידים; זכוכית מדויקת עבור תצוגה מתקדמת; סיבים אופטיים, טכנולוגיות אלחוטיות ופתרונות קישוריות לרשתות תקשורת חדישות.

 

בישראל – "CORNING"  פועלת באמצעות מרכז "R&D" מתקדם האמון על פיתוח טכנולוגיות חדשניות למתן פתרונות  לכיסוי אלחוטי, קישוריות סלולארית 4G ו-5G המיושמות באצטדיונים, מרחבים הומי אדם, בתי חולים מבנים ציבוריים ועוד…