כותרות אחרונות
Search

"DYNABOOK" משיקה את קו הלפטופים "PORTÉGÉ X" עם הדור החדש של מעבדי "אינטל".

צילום: יח"צ חו"ל "Dynabook"

 

"DYNABOOK" משיקה את קו הלפטופים "PORTÉGÉ X" עם הדור החדש של מעבדי "אינטל" ומגוון אמצעי אבטחה ופרטיות.

  • Portégé X30-G, Portégé X40-G, ו- Portégé X50
  •  קלי משקל, דקים ובעלי ביצועים מרשימים.
  • מצויידים במעברי דור 10 של "אינטל", טכנולוגיית "vPro" אופציונלית, Wi-Fi 6
  • עונים לדרישות של "Secured-core PC" של "מייקרוסופט".

 

13 במאי, 2020  תל אביב, ישראל. Dynabook Europe (לשעבר טושיבה) משיקה 3 לפטופים בסדרת ה- Portégé X: ה- Portégé X30-G עם מסך 13 אינץ׳, ה- Portégé X40-G עם מסך 14 אינץ, וה- Portégé X50-G¹ עם מסך 15.6 אינץ׳. המחשבים מתוגברים בדור העשירי של מעבדי אינטל ובמגוון אמצעי אבטחה המתאימים לאנשים שמקצועם מחייב ניידות.

 

חזק ומאובטח:

הלפטופים בסידרת ה- Portégé X תוכננו מראש עם הקפדת יתר על עוצמת המחשוב ושמירת הפרטיות. מפרטים אופציונליים הכוללים שימוש בטכנולוגיית vPro™ החדשה², זמינים לטובת תגבור הפרודוקטיביות, ניהול ואבטחה. הכרה בחשיבות הרבה של אבטחת מצלמות הרשת, הביאה את החברה להרחיב את השימוש בסגירת המצלמה בשלב מנוחה – בכל קו המחשבים החדש. לאבטחה נוספת, ה- X40-G מצוייד בטכנולוגיה חדשה נוספת, המצמצמת את נראות מסך המחשב רק לעיני המשתמש – בלחיצת מקש – השומרת על המוצג מהצצות זדוניות.

 

בשלושת הדגמים יש אמצעי אבטחה מובנים העונים לדרישות Secured-core PC של חלונות 10, כולל השימוש ב- BIOS של dynabook ו- Trusted Platform Module (TPM 2), כמו גם אופציה לזיהוי באמצעות כרטיס חכם ובנוסף, אמצעי זיהוי ביומטריים בדמות מצלמת IR עבור Windows Hello – מערכת זיהוי הפנים, כמו גם SecurePad – קורא טביעות אצבע, הנותנים למשתמש שלוות נפש בידיעה שהמידע הרגיש שלהם מוגן.

 

בנוסף למעבדים החדישים, מגיעים המחשבים עם מבחר תצורות זכרון ואחסון, דוגצת אחסון SSD הכולל ultra-fast PCle כמו גם את ה- Optane של אינטל, המעניקים למחשבים עבודה ׳חלקה׳ יותר ומהירה יותר.

 

צילום: יח"צ חו"ל "Dynabook"

 

הובלה עיצובית:

המחשבים החדשים אינם מתפשרים גם בתחום העיצוב. הם מגיעים בתצורה דקיקה ובמשקל נמוך, מ- 1.05 ק״ג² לדגם ה- Portégé X30-G, דרך 1.25 ק״ג² של ה- Portege X40-G ועד 1.42 ק״ג² של ה- Portégé X50-G. המחשבים גם נבנו לשרידה: הם בנויים על שלדת מגנזיום בתצורת כוורת ועברו את מבדקי ה- MIL הקשוחים ביותר.  גם חיי הסוללות מפגינים עוצמה: בין 14.5 ל- 18.5 שעות שימוש³ יחד עם פונקציית טעינה מהירה מאפשרים עבודה מאומת לאורך כל היום.

 

קישוריות בקלות:

שלושת הדגמים מצויידים ביכולות קישוריות מרשימות בכל מקום בו נמצאים המשתמשים. Wi-Fi מאפשר מהירויות התחברות מהירות יותר בעוד שתי יציאות USB-C Thunderbolt 3 מספקות אופציות קישוריות נוספות. פתרונות יחידת טעינה Thunderbolt 3 אופציונלית, כמו גם USB-C™ Dock מספקים גם חיבור לאביזרים נלווים.

 

״אנו יודעים כמה חשוב להשקיע במכשירים שבאמת מאפשרים לעובדים להצליח בעסקים, במיוחד כשהם מחוץ למשרד ועובדים מהדרך״, אומר דמיאן ז'אום, מנהל GmbHDynabook Europe. ״הי לנו חשוב לפתח עבורם מחשבים שיספקו להם עבודה פרודוקטיבית ומאובטחת ולא משנה היכן הם נמצאים״.

 

כמו ברבים מהניידים של dynabook, גם הקו החדש מגיע עם תוכנית ה- Reliability Guarantee המבוססת על האמון המוחלט של החברה במחשבים שהיא מייצרת ואחוז תקלות החומרה המאוד נמוך שיש לה. משמעות האחריות: במידה ויש תקלת חומרה (שבמסגרת האחריות) בשנה הראשונה לרכישה – המחשב יתוקן חינם במסגרת האחריות והלקוח יקבל את עלות המחשב בחזרה.

 

המחשבים יהיו זמינים החל מיוני 2020, באמצעות חברת ׳מפעיל׳. במחיר התחלתי – תלוי המפרט – של כ- 4500 שקל (לא כולל מע״מ).

 

צילום: יח"צ חו"ל "Dynabook"

 

מידע נוסף: https://il.dynabook.com/he

 

¹ The Portégé X40-G has been rebranded and refreshed from the Tecra X40-F, whilst the Portégé X50-G has been rebranded and refreshed from the Tecra X50-F

² dependent on model

³ measured with Mobile Mark™ 2014. Mobile Mark is a trademark of Business Applications Performance Corporation

 

אודות Dynabook Inc:

במשך מעל ל-30 שנה המחשבים הניידים של טושיבה והטכנולוגיות בהן הם צויידו, היוו את הסטנדרט לתעשייה כולה בתחומי חדשנות, איכות ואמינות מוצר. כעת, עם הרכישה על ידי תאגיד Sharp ותחת המותג החדש Dynabook, ממשיכה החברה במסורת של אספקת ערך מוסף ותמיכה בשותפים העסקיים ובלקוחות ברחבי העולם. 

 

מידע נוסף:

https://il.dynabook.com/he

מידע מקוון:  

בקרו באתר dynabook.co.il  לקבלת מידע על המוצרים האחרונים של החברה.

או בקרו בבלוג שלהם.

כאלטרנטיבה, ניתן ליצור קשר עם החברה במגוון אתרי המדיה החברתית שלה.

 

אודות מפעיל

"מפעיל' מפיצה ראשית של Dynabook / Toshiba בישראל, הוקמה לפני כ-80 שנה כחברה המתמחה בפתרונות כוללים לארגונים ועסקים בתחומי ההדפסה והמחשוב הארגוני ושירותים עסקיים מבוססי תמיכה ושרות מתמשכים. החברה התאימה עצמה לשינויים הטכנולוגיים שחלו במהלך השנים, ובנוסף התרחבה לתחומי הדפוס המקצועי  ופתרונות הדפסה בתלת ממד לעסקים וארגונים בינוניים וגדולים. למידע נוסף: https://www.mafil.co.il/