כותרות אחרונות
Search

DYNABOOK מתגברת את קו הניידים לעסקים עם ה-Satellite Pro L50-G – לפטופ ״15 קל ועוצמתי !

 בקרדיט ״דיינבוק״

 

DYNABOOK מתגברת את קו הניידים לעסקים עם ה-Satellite Pro L50-G  – לפטופ ״15 קל ועוצמתי !

המחשב הנייד החדש מפגין מעבדי אינטל דור 10, Wi-FI 6, אחסון SSD/HDD דואלי ועשר שעות של חיי סוללה.

 

 ישראל. Dynabook Europe (לשעבר טושיבה) השיקה את ה-Satellite Pro L50-G, שמשלב עלות-תועלת גבוהה וטכנולוגיות עכשוויות בלפטופ עסקי קל. המחשב החדש, שמיועד בעיקר לעסקים קטנים ובינוניים, מציע ביצועים, אמינות המזוהה עם המותג, גמישות וקישוריות, הנדרשים הן לעבודה בדרכים והן במשרד.

 

ה-Satellite Pro L50-G תוכנן מראש כמחשב עתיר ביצועים: הוא מצוייד במעבדי הדור ה-10 של אינטל, הערוכים לעבודה מקבילית מהירה ומורכבת, קישוריות Wi-Fi 6 לגלישה מהירה יותר ונטולת מעצורים, כמו גם תמיכה באחסון דואלי עם כונני SSD ו-HDD.

 

הלפטופ החדש מצוייד במגוון תכונות ידידותיות למשתמש, שתורמות לפרודוקטיביות וליכולת להיות מחובר בכל זמן ומכל מקום. עוביו של המחשב 19.9 מ״מ, משקלו 1.7 ק״ג, והמסך – FHD – בגודל ״15 ממוגן נגד בוהק. הסוללה שמצויידת ביכולת לטעינה מהירה מפגינה עד 10 שעות שימוש.

 

בקרדיט ״דיינבוק״

 

מצד הקישוריות, ה-Satellite Pro L50-G כולל יציאות USB Type-C ו- USB Type-A לטעינה, העברת נתונים וחיבור לציוד פריפריאלי. יחד עם ה-Wi-Fi 6, מאפשרת כניסת Gigabit LAN גם חיבור קל ומהיר לאינטרנט. עבור שיחות וידאו וטיפול במדיה, כולל המחשב מצלמת רשת HD ואת ה- Intel Integrated graphics.  בצד האבטחה המחשב מצוייד בסורק טביעת אצבע (SecurePad) ובמערכת לזיהוי פנים. מנגנון מיוחד מוודא שמצלמת המחשב לא תהיה זמינה כשלא משתמשים בה.

 

״ה-Satellite Pro L50-G מפגין יותר מכל את היכולת של dynabook לפתח מערכות מחשוב שמשלמות למשתמשי הקצה ועם זאת לא מתפשרות על הביצועים, הודות או הטכנולוגיה״, אומר דמיאן ז'אום, נשיא  GmbHDynabook Europe. ״כל המחשבים שלנו מתוכננים לתמיכה בשינויים שעוברים על שוק העבודה החדש והצורה בה עובדים כיום. המחשב החדש מכיל את כל מה שהעובד בן זמננו זקוק לו כדי לצאת מנצח בסוף יום העבודה״.

 

המחיר הצפוי למחשב – תלוי המפרט – החל מ- 2500  שקלים (לפני מע"מ).

 

ה-Satellite Pro L50-G יהיה זמין מדצמבר 2019, באמצעות חברת ׳מפעיל׳. למידע נוסף:

http://il.dynabook.com/he

 

אודות Dynabook Inc.

במשך מעל ל-30 שנה המחשבים הניידים של טושיבה והטכנולוגיות בהן הם צויידו, היוו את הסטנדרט לתעשייה כולה בתחומי חדשנות, איכות ואמינות מוצר. כעת, עם הרכישה על ידי תאגיד Sharp ותחת המותג החדש Dynabook, ממשיכה החברה במסורת של אספקת ערך מוסף ותמיכה בשותפים העסקיים ובלקוחות ברחבי העולם. 

למידע נוסף: http://il.dynabook.com/he

 

למידע מקוון:

בקרו באתר dynabook.co.il לקבלת מידע על המוצרים האחרונים של החברה, או בקרו בבלוג שלנו. כאלטרנטיבה, ניתן ליצור קשר עם החברה במגוון אתרי המדיה החברתית שלה.

 

אודות מפעיל

"מפעיל' הוקמה לפני כ-80 שנה כחברה המתמחה במתן פתרונות כוללים לארגונים ועסקים בתחומי טיפול בפלט ארגוני ושירותים עסקיים מבוססי תמיכה ושרות מתמשכים. החברה התאימה עצמה לשינויים הטכנולוגיים שחלו במהלך השנים, והתמקדה במתן פתרונות כוללים בתחום ההדמיה, הדפוס המקצועי והמחשוב לעסקים וארגונים בכל סדר גודל. למידע נוסף: http://www.mafil.co.il/