כותרות אחרונות
Search

"Dyson" משיקה את שואב האבק "Dyson V15" לבתים בריאים יותר!

צילום: אבי בר

 

"Dyson V15" לבתים בריאים יותר!

"Dyson" משיקה את שואב האבק הראשון בעל אינטליגנציה מובנית וטכנולוגיית לייזר שמגלה אבק מיקרוסקופי נסתר בבית.

 

צילום: אבי בר

 

"Dyson V15" שואב האבק החזק והחכם ביותר של "Dyson", מסוגל לזהות, להסיר, למדוד ולספור את חלקיקי האבק המיקרוסקופי כהוכחה מדעית  לניקוי עמוק ויסודי:

  • טכנולוגיית לייזר, מגלה חלקיקי אבק בלתי נראים לעין בעזרת קרן לייזר ירוקה בזווית מדויקת – זאת בכדי לא להחמיץ אף גרגר אבק במהלך הניקיון.
  • חיישן Piezo אקוסטי מספק הוכחה מדעית לכך שהבית נקי – מסך LCD מציג בזמן אמת את גודל ומספר החלקיקים שנשאבו.
  • מברשת חובטת ממונעת Anti-Tangle חדשה השואבת שיער בזריזות, מונעת את הסתבכותו במברשת ומרוקנת את השיער ישירות לתוך מיכל האיסוף.
  •  

אריק כהן מנכ"ל ב.נ.ז.כ יבואנית "דייסון" לישראל – צילום: אבי בר

 

הדרך לבית בריא יותר ונקי מאבק נעשית כעת קלה אף יותר – Dyson חושפת דור חדש של שואבי אבק אלחוטיים- סדרת  DYSON V15. השואבים בסדרה בעלי יכולות לאיתור חלקיקי אבק מיקרוסקופיים נסתרים (הקטנים מ- 10 מיקרון). חיישן Piezo אקוסטי מציג על גבי צג LED הוכחה מדעית בזמן אמת לכך שהאבק אכן נשאב, נמדד ונמנה לפי סוגי החלקיקים. הטכנולוגיה החדשה של Dyson מגדירה מחדש את הניקיון היסודי בבית.

 

אלכס צ'רנין סוכן מכירות ב"דייסון ישראל" מסביר על השואב החדש – צילום: אבי בר

 

השואב החדש, אשר  פותח על ידי צוות של 370 מהנדסים ברחבי העולם הוא בעל מנוע Hyperdymium DysonV15  אשר מייצר עד AW240 ומערכת סינון מלאה ומתקדמת הלוכדת ביעילות %99.99 מחלקיקי האבק עד גודל של 0.3 מיקרון לניקוי יסודי ואינטנסיבי ביותר. השואבים מסדרת V15 נותנים מענה לצרכי ניקיון שונים של כל משק בית ומסייעים ליצור בתים בריאים יותר, בפרט בתקופה זו שבה  60% מהאנשים מנקים יותר מאי פעם.

 

ollie toogood נציג "דייסון" העולמית מרצה על  השואב החדש –  צילום: אבי בר

 

סר ג'יימס דייסון (James Dyson) מייסד ומהנדס ראשי של חברתDyson  מסביר: "כמהנדסים, התפקיד שלנו הוא לפתור בעיות יומיומיות ושניים עשר החודשים האחרונים יצרו שפע של בעיות חדשות כתוצאה מהזמן הרב שהאנשים בילו בבית. כולנו מנקים בתדירות גבוהה יותר בניסיון להסיר את האבק בבית ונואשים לשקט נפשי וידיעה שהבתים שלנו באמת נקיים. ה-Dyson V15 עוצמתי במיוחד, בעל אינטליגנציה מובנית ונותן את הביטחון האולטימטיבי לכך שהבית נקי ובריא יותר".

 

זיהוי אבק בלייזר:

Dyson פיתחה טכנולוגיית לייזר זוויתי ומדויק, המשולבת במברשת פלאפי Fluffy רולר רך, המגלה את החלקיקים שאינם נראים לעין האנושית. הרעיון עלה כאשר מהנדסי Dyson הבחינו שחלקיקים הנישאים באוויר בביתם נוצצים בשמש. הצוות ערך ניסויים עם קרני לייזר במעבדה בכדי לבדוק כיצד ניתן להשיג זאת ובכך נולד פתרון חדש. מהנדסי Dyson שילבו אלומת לייזר ירוקה – שנבחרה בשל יכולתה לספק את הניגודיות הטובה ביותר – והוסיפו אותה לתוך המברשת, בזווית מדויקת של 1.5 מעלות, 7.3 מ"מ מעל הקרקע.

 

צילום: יח"צ "דייסון"

 

חיישן Piezo:

בעוד הלייזר מגלה את האבק המיקרוסקופי הזעיר ביותר, מהנדסי Dyson הבינו את הצורך האנושי בפיתוח טכנולוגי שיאפשר למשתמשים גם למדוד ולספור את חלקיקי האבק הנשאב ולהציג אותם בזמן אמת תוך כדי הניקיון, כהוכחה מדעית לכך שהבית נקי באופן יסודי.

 

צילום: יח"צ "דייסון"

 

לצורך מטרה זו, שילבו מהנדסי Dyson חיישן  Piezoאקוסטי בשואב האבק. מברשת פלאפי  Fluffy בעלת סיבי פחמן אוספת את הלכלוך והחלקיקים המיקרוסקופיים בעוד שחיישן ה-  Piezoסופר ומודד אותם לפי גודלם 15,000 פעמים בשנייה. האבק הנשאב למיכל האיסוף, נתקל בחיישן ה-Piezo אשר ממיר את התנודות הזעירות לאותות חשמליים המתורגמים לנתונים כמותיים. על גבי צג LED בראש השואב מוצגים בזמן אמת נתוני חלקיקי האבק לפי כמויות וגדלים . כמו כן, כאשר חיישן ה- Piezo מזהה ריכוזים גבוהים של אבק ולכלוך, השואב מגביר אוטומטית את עוצמת השאיבה.

 

אלכס צ'רנין סוכן מכירות ב"דייסון ישראל" מסביר על השואב החדש – צילום: אבי בר

 

Anti-Tangle Technology – טכנולוגיה המונעת את הסתבכות השיער הנשאב במברשת.

מברשת חובטת ממונעת Anti-Tangle חדשה לספות ומזרנים מונעת הסתבכות של שיער שנשאב: מהנדסי Dyson חיפשו פתרון לבעיה של הסרת שיער המסתבך סביב המברשת. האתגר הקיים בשואבי אבק רבים הביא לפיתוח של מברשת בצורת חרוט אשר מונעת הסתבכות שיער במברשת ושואבת אותו ישירות למיכל האיסוף. המהנדסים של Dyson שינו בעדינות את הזווית המדויקת של הזיפים ובדקו אותה על סוגי שיער שונים כדי להבטיח שהשיער לא יסתבך במברשת. הפיתוח מיועד לשיער אנושי ושיער של חיות מחמד.

 

מברשת חובטת חכמה Torque  – המברשת מתאימה עצמה אוטומטית למשטחים שונים ומצליחה ליצור איזון אוטומטי בין זמן העבודה לעוצמת השאיבה (בשימוש במצב Auto). במברשת החדשה מהנדסי Dyson שילבו 56 שיניים קטנות העשויות מפוליקרבונט (Polycarbonate). השיניים הקטנות יוצרות צורה של מסרק, מונעות את הסתבכות השיער סביב המברשת כך שהשיער נשאב אל מיכל האיסוף בקלות ללא מגע מיותר.

השואב החדש מותאם גם לעבודה במקומות עם גישה מוגבלת – צילום: יח"צ "דייסון"

 

סינון:

השואבים מסדרת Dyson v15 כוללים מערכת סינון מלאה ומתקדמת. מערכת הסינון של Dyson אטומה לחלוטין, בעלת חמש שכבות של מסננים הלוכדים ביעילות 99.97% מהחלקיקים והאלרגנים עד לגודל של 0.3 מיקרון. טכנולוגיית הציקלון של Dyson יעילה בהפרדת אבק ולכלוך מרצפות ושטיחים בשילוב עם מערכת סינון מלאה של השואב מוודאים כי האוויר הנפלט נקי יותר.

 

מחירים:

ב.נ.ז.כ סחר יבוא והפצה בע"מ, היבואן הרשמי של מוצרי Dyson בישראל, ישווק שלושה דגמים של ה –15V ובהם: V15 Detect Animal, V15 Detect Total clean ו – V15 Detect absolute extra במחירים של החל מ – 2990 שקלים. לכל המוצרים שנתיים אחריות ושירות בבית הלקוח. ניתן להשיג ברשתות ובחנויות החשמל המובחרות ובאתר האינטרנט: Dyson.co.il

 

שירות לקוחות טלפוני בטלפון:036762924 ימים א'-ה' בין השעות:8:30-16:00 יום ו' בין השעות: 8:30-12:00.