כותרות אחרונות
Search

"Dyson Pure" הפתרון החדשני של "דייסון" לסינון אוויר מזוהם בבית והקשר הישראלי.

צילום: אבי בר

 

הפתרון החדשני של דייסון לסינון אוויר מזוהם בבית והקשר הישראלי.

מסנני האוויר Dyson Pure Hot+Cool  ו- Dyson Pure Cool מסלקים 99.95% מן האלרגנים והמזהמים באוויר עד גודל של 0.1 מיקרון.

  • מזהים את רמות זיהום האוויר בחדר ומדווחים עליהן בזמן אמת
  • טכנולוגיית ™Air Multiplier לזרימת אוויר אחידה ועוצמתית
  • מזהה, לוכד, מסנן ומדווח על איכות האוויר לאפליקציית Dyson Link
  • משמש כמסנן אוויר, מחמם ומאוורר.

 

צילום: אבי בר

 

מסנני האוויר Dyson Pure Hot+Cool™ ו- Dyson Pure Cool™לוכדים 99.95% מן האלרגנים והמזהמים המזיקים בחללים סגורים.¹ מסלקים חלקיקים עד לגודל של 0.1 מיקרון, ולאחר מכן מזרימים סירקולציה של אוויר מטוהר ומסונן לחלל החדר. על פי ההערכות השונות, האוויר בבית מזוהם עד פי 5 מהאוויר שבחוץ. בנוסף, אנחנו מבלים את רוב הזמן שלנו בחללים סגורים.

 

למסנני ה- Pure חיישנים חכמים, באמצעותם הם חשים בחלקיקים וגזים בחלל החדר, מדווחים עליהם בזמן אמת ופותרים את בעיית זיהום האוויר בחללים סגורים.

 

מסנני דייסון מאפשרים שמירה על טמפרטורה נוחה במשך כל השנה, ניטור של איכות האוויר ושליטה עליה מכל מקום בו אתם נמצאים באמצעות אפליקציית Dyson Link.

 

המסננים של Dyson מסלקים בין היתר אבקנים ואלרגנים, חיידקים ועובש, הפרשות של קרדית אבק, חומרים הנפלטים ממפעלי תעשייה ורכבים, ריחות ואדים ביתיים.

 

צילום: אבי בר

 

איך זה עובד?

מסנני האוויר של דייסון פועלים באמצעות אלגוריתם ייחודי המעבד נתונים המגיעים משלושה חיישנים מובנים במכשיר, מאבחן את מדדי איכות האוויר, ומדווח עליהם בזמן אמת.

 

מסנני פחמן פעילים אחראים ללכידת גזים, בעוד שמסנן ה- HEPA החדשני לוכד עד 99.95% מהחלקיקים העדינים, כגון אלרגנים ומזהמים.

 

המסננים מהסדרה החדשה מתחברים לאפליקציית Dyson Link, המאפשרת בקרה ומעקב אחרי איכות האוויר בבית. המסך שעל המכשיר עצמו מספק מידע מפורט על המזהמים שנלכדו, כגון NO2, חלקיקי PM 2.5, PM10, חיידקים, פורמלדהיד, עובש ועוד. בנוסף, ניתן לשלוט על זווית התנודה ותזמון פעולת המכשיר- הכל דרך האפליקציה.

 

כחלק מפיתוח האפליקציה, דייסון שיתפה פעולה עם החברה הישראלית Breezometer, אשר פיתחה מערכת לניטור זיהום אוויר מחוץ לבית דרך שילוב בין תחנות מדידה בכל העולם, נתוני תחבורה ולוויינים, בכל רגע נתון. המערכת שולבה במסנני האוויר של דייסון, כאשר היא מודדת את רמת זיהום האוויר שבחוץ, בעוד החיישנים הנמצאים על המכשיר מזהים את רמת זיהום האוויר בבית. כך, ניתן לעקוב בזמן אמת אחרי השיפור באיכות האוויר. בנוסף,  צבע המסך משתנה בין אדום לירוק בהתאם לרמת זיהום האוויר.

 

צילום: אבי בר

דגם Dyson Pure Cool™ מאוורר את החדר. מחיר 2490 – 2790 ש"ח 

דגם Dyson Pure Hot+Cool™ מאוורר ומחמם את החדר. מחיר 3190 ש"ח

שנתיים אחריות ושירות בבית הלקוח ע"י ב.נ.ז.כ סחר, היבואן הרשמי של מוצרי Dyson בישראל.

 

1ביצועי סינון וחימום נבדקים לפי תקנים AHAM AC1-2015 ו-IEC 60675 בהתאמה Dyson מתעלה על תקנים אלה ובודקת את יעילות הסינון ב-0.1 מיקרון (EN1822), את הקרנת האוויר (DTM801), כיסוי הסינון בחדר בנפח של 81 מ"ק עם מספר חיישנים (TM-003711) ואת ביצועי החימום בחדר בנפח של 35 מ"ק עם מספר חיישנים (DTM 961)