כותרות אחרונות
Search

"eBay" יוצרת מבנה אזורי חדש שמטרתו זירוז יוזמות בינלאומיות לשוק הישראלי !

 

"eBay"  יוצרת מבנה אזורי חדש  שמטרתו זירוז יוזמות בינלאומיות  לשוק הישראלי !

ישראל היא אחת מתוך 200 מדינות שיצטרפו למבנה האזורי החדש (HiPO , HIGH POTENTIAL GLOBAL EMERGING MARKETS) אותו יצרה החברה והכולל את אירופה המזרחית והדרומית, כמו גם את סקנדינביה, מדינות חבר העמים, המזרח התיכון, דרום מזרח אסיה, סין, אפריקה, מרכז אמריקה ואמריקה הלטינית.

 

לצוות הבינלאומי המוביל את הפעילות העסקית במבנה החדש, יהיה מטה בערים הבאות: נתניה, סן-פרנסיסקו, שנחאי, סינגפור, מקסיקו ומוסקבה, כאשר המטרות  המרכזיות הינן:  שיפור חווית הקונים בפלטפורמת המסחר של eBay וטיפוח המכירות והייצוא של "מוכרים" (סלרים)  מקומיים תוך הטמעתם של כלים ייחודיים בתחום הייצוא.

 

הארגון מחדש במבנה האזורי יאפשר להטמיע במהירות יוזמות בינלאומיות של eBay לשווקים ברחבי העולם, ביניהן: פתרונות חדשים בתחום חווית הקונים כמו לדוגמא: נושא הזמינות, המשלוח והתשלום.  בנוסף, צפויים  גם מהלכי שדרוג עבור המוכרים, למרות שכבר עכשיו מוכרים ישראלים יכולים להגיע ל-183 מיליון לקוחות פוטנציאליים ב-eBay ברחבי העולם. יחד עם השינוי במבנה האזורי, eBay מתכוונת להשיק כלים חדשים לייצוא, פתרונות לוגיסטיים ואפשרויות רחבות יותר לאמצעי תשלום עבור מוכרים וקונים כאחד.

 

איליה קרטוב ( ILYA KRETOV ), מנהל הפעילות לשווקים  צומחים של איביי: "כעת, eBay מאחדת שווקים  בעלי פוטנציאל לסחר בינלאומי,  לאזור אחד עצום בהובלתי. מדינת ישראל, בהיותה שוק משמעותי  עבורנו,   תצטרף גם היא למבנה החדש  המאחד  שווקים בעלי פוטנציאל גבוה. אנו רואים פוטנציאל גדול של ייצוא ויבוא בישראל, וזו הסיבה בגינה אנו שואפים לשפר את חווית המשתמש הן עבור המוכרים והן עבור הקונים בשווקים אלה. זוהי בהחלט מטרה שאפתנית  לחזק את פעילותה של פלטפורמת המסחר של  eBay כמעט בכל רחבי העולם וזו עדות לאמון  של מנהלי החברה בצוותים ותמיכה באסטרטגיה  של החברה  אשר נותנת עדיפות לטיפוח המסחר  הבינלאומי".

 

אודות eBay:

eBay Inc. (סימול בנאסד"ק: EBAY) היא חברה מובילה בתחום המסחר העולמי הכוללת את פלטפורמות ה- Marketplace, StubHub ו- Classifieds. יחד, אנו מחברים מיליוני קונים ומוכרים ברחבי העולם, מעצימים אנשים ויוצרים הזדמנות לכולם. eBay, שהוקמה בשנת 1995 בסן חוזה בקליפורניה, היא אחד השווקים הגדולים והתוססים בעולם לגילוי ערך רב ומבחר ייחודי של סחורות. בשנת 2019 eBay הציגה היקף סחורות של כ-90 מיליארד דולר. למידע נוסף על החברה ועל המותגים המקוונים שלה, בקר באתר  www.ebayinc.com.