כותרות אחרונות
Search

"Epson" הכריזה על מדפסת קומפקטית חדשה ורב-תכליתית

"Epson"  הכריזה על מדפסת קומפקטית חדשה ורב-תכליתית המיועדת לעיבוד המחאות והדפסת קבלות בנקודות מכירה !

המדפסת התרמית החדשה, TM-H6000V, המותאמת  לדרישות של הסביבה הקמעונאית המודרנית, מציעה אמינות משופרת, קישוריות ועלות תפעול נמוכה במיוחד !

 

Epson ישראל הכריזה על השקת מדפסת קומפקטית חדשה לנקודות מכירה המיועדת להדפסת קבלות, הדפסת שוברים ולעיבוד המחאות – כאשר כל היכולות ארוזות ביחידה אחת. הדגם TM-H6000V מיועד לחנויות, לעסקים אחרים ולנקודות מכירה הנדרשים לאמצעים לעיבוד המחאות, שרוצים גם להדפיס קבלות באמצעות אותו מכשיר. המדפסת מתאימה גם לבתי מרקחת הרוצים להוסיף פרטים על המרשם ועל אופן השימוש.

 

צילום: יח"צ

 

מהירות ההדפסה של ה TM-H6000V עד 350 מ"מ/שניה, עיבוד ההמחאות מהיר ויחידת חיתוך הנייר האוטומטית מסייעים לעסקים לחסוך זמן – השווה כסף. המדפסת התרמית החדשה מתאפיינת גם בזמני השבתה מינימליים הודות לאמינות המשופרת, כשהיא פועלת ביעילות לאורך 200 ק"מ של קבלות והחותך האוטומטי מסוגל לבצע שלושה מיליון חיתוכים.

 

לדברי דניאל בן מויאל, מנהל שיווק פתרונות הדפסה ב- Epson ישראל , מדובר במדפסת גמישה המותאמת לדרישות של הסביבה הקמעונאית המודרנית והיא כוללת תכונות דוגמת Server Direct Print ‏(SDP)  כדי לאפשר הדפסה מבוססת רשת, יחד עם ממשקים מרובים המאפשרים דו-קיום של מחשבי טבלט ומחשבי PC . הפעלה בעזרת NFC מאפשרות הגדרה מהירה של מחשב טבלט לנקודות מכירה (POS)  עבור עסקים העוברים לנקודות מכירה מבוססות מחשבי טבלט.

 

"אף על פי שהשימוש בהמחאות מצטמצם באזורים רבים, יש עדיין מקום חשוב לתשלום באמצעות המחאות.  Epson ערוכה כדי לסייע לקמעונאים המקבלים המחאות, ומציעה פתרונות לנקודות מכירה המשלבים עיבוד המחאות יחד עם תכונות ePOS עדכניות. הדגם TM-H6000V מוסיף מגוון של תכונות קישוריות דוגמת דו-קיום ומוכנות למחשבי טבלט לנקודות מכירה לשם קבלת עיבוד המחאות והדפסה אמינה מאד של קבלות ״.

 

צילום: יח"צ

 

אודות אפסון ישראל  

אפסון ישראל הוקמה בשנת 1999, כחלק מאפסון אירופה. החברה מתמחה בפיתוח, ייצור ומכירה של מוצרי הדפסה, סריקה והקרנה. לאפסון ישראל מרכז תמיכה טלפוני ואינטרנטי ומערך שירות לקוחות ייחודי לאפסון, עד לבית הלקוח. אתר הבית: www.epson.co.il.

אודות Epson

חברת Epson היא מובילה עולמית אשר שמה לה למטרה לחבר אנשים, ארגונים ומידע באמצעות טכנולוגיות מקוריות, יעילות ומדויקות. עם מגוון רחב של מוצרים החל ממדפסות הזרקת דיו ומערכות הדפסה דיגיטליות ועד מקרני 3LCD, משקפיים חכמים ומערכות חיישנים, החברה מתמקדת בקידום פתרונות חדשניים שיענו על צפיות הלקוחות בתחום הזרקת דיו, תקשורת ויזואלית, טכנולוגיה לבישה ורובוטיקה. קבוצת Epson המנוהלת על-ידי חברת Seiko Epson Corporation היפנית, מעסיקה למעלה מ- 72000 עובדים ב-93 חברות מסביב לעולם וגאה בתרומתה לקהילות שבהן היא פועלת ובתרומתה המתמשכת למאמצים להפחית השפעות סביבתיות.

http://global.epson.com/