כותרות אחרונות
Search

"Epson" מכריזה על השקת מדפסת אלחוטית בפורמט רחב.

 

 

 

"Epson" מכריזה על מדפסת אלחוטית בפורמט רחב.

מתאימה לאדריכלים, מהנדסים, סטודנטים וסוכנויות פרסום.

 

"Epson" ישראל משיקה את ה- "SC-T3100N" – מדפסת אלחוטית קומפקטית בפורמט רחב (עד 24 אינץ׳) המיועדת לכל מי שזקוק להדפסה טכנית ברמה מקצועית – עם עלות נמוכה של הפעלה. קהלי היעד הם אדריכלים, מהנדסי בניין, סטודנטים וגם עובדים במשרדי פרסום, שמעוניינים בהדפסה מדוייקת, אמינה ומפורטת – שגם אינה מצריכה אותם לצאת לחפש מכון העתקות, או בית דפוס.

 

צילום: יח"צ אפסון

 

המדפסת החדשה עושה שימוש בדיו פיגמנטי UltraChrome XD2, המבטיח הדפסות עמידות בפני מריחות ומים (בעוד דיו סטנדרטי עלול להימרח). כמו כן, המדפסת מספקת צבעי שחור עמוקים וקווים חדים וברורים – אידיאלי לגרפיקה טכנית. המדפסת מאפשרת הדפסה מגלילי נייר ועד דפים בודדים בגודל A1.

 

דניאל בן מויאל, מנהל פיתוח עסקי ב-Epson ישראל – צילום: הילה בן מויאל

 

דניאל בן מויאל, מנהל פיתוח עסקי ב-Epson ישראל: "למדפסת מספר יתרונות נוספים בולטים, היות והמדפסת זמינה גם בגרסה שולחנית, היא חוסכת במקום שכן יש לה שטח רצפה קטן (עבור מדפסות טכניות). העיצוב הלבן הנקי מותאם לכל משרד, היא נוחה בשימוש (גם כשרחוקים משולחן העבודה) ומותאמת להדפסה ישירה מסמארטפונים וטכנולוגיה ייחודית Nozzle Verification מסייעת למנוע הדפסות פגומות״. כמו בכל קו המדפסות של החברה, גם המדפסת הנוכחית מתוכננת מתוך השאיפה למזער את הפגיעה בסביבה והיא מתוכננת לחסכון בחשמל, בשימוש מינימלי בחומרי אריזה ומכלי הדיו ניתנים למחזור".

 

צילום: יח"צ אפסון

 

אודות "אפסון":

"אפסון" היא מובילה טכנולוגית גלובלית המקשרת אנשים, התקנים ומידע באמצעות הטכנולוגיות והמוצרים שלה, ביניהם: מדפסות ומקרנים לבית ולמשרד, רובוטים תעשייתיים ושעונים. החברה מונהגת על ידי "Seiko Epson Corporation" שבסיסה ביפן ומעסיקה כ- 76,000 עובדים ב- 87 חברות ברחבי העולם. החברה גאה בתרומתה ההולכת וגדלה לאיכות הסביבה ולקהילות שהיא פועלת בהן.

global.epson.com/