כותרות אחרונות
Search

"Epson" משיקה מדפסת עסקית-משרדית רב-תכליתית לקבוצות עבודה

צילום: אפסון

 

"Epson" משיקה מדפסת עסקית/משרדית רב-תכליתית המיועדת לקבוצות עבודה.
עלויות הפעלה נמוכות, תפוקת עבודה גבוה וחבילת תוכנה נרחבת הופכים את המדפסת הזו לאידיאלית עבור קבוצות עבודה תובעניות במשרד.

ב "אפסון" בטוחים שמנהלי הרכש יאהבו את המדפסת הזאת במיוחד.

 

מדפסת "WorkForce Pro WF-C5890DWF" של "Epson" שהושקה באחרונה בעולם, הגיעה כעת לישראל. המדפסת החדשה  מיועדת לקבוצות עבודה קטנות עם דרישות הדפסה גדולות, שצריכות לשים לב לעלויות השוטפות. המדפסת מבוססת טכנולוגיית הזרקת דיו A4 רב-תכליתית, שיכולה להפיק דפי מונו ודפים צבעוניים ומחזור עבודה חודשי של 5,000 עמודים – נתון ההופך אותה לאידיאלית לפעילות משרדית.

 

מכלי הדיו החסכוניים של "Epson", הנכנסים למגירה מתחת למגש הנייר, מציעים שפע של אפשרויות בקיבולת עמודים של 3,000 (L), 5,000 (XL) ו-10,000 (XXL) (עם K), בעוד ש-C, Y ו-M מגיעים בנפחי עמודים L ו-XL.

 

צילום: אפסון

 

ההתקנה מהירה ותוכנת שולחן העבודה Scan 2 כוללת מנהל התקן TWAIN עם מגוון של בקרות סריקה ברשת, Document Capture Pro מנהל את עבודות סריקה אישיות ושומר אותן לגישה מהירה בלחיצה אחת, בעוד שהאפליקציות לנייד של Epson – iOS ו-Android מספקות כלי הדפסה וסריקה מרחוק.

 

יניב אמינוף, מנהל מכירות החטיבה העסקית, הדפסה וסריקה ב- Epson ישראל מציין כי: "ניתן לעקוב אחר סטטוס החומרים המתכלים ממסוף האינטרנט של המדפסת ולרשום אותו בשירות ההדפסה מרחוק של Epson. השירות מקצה כתובת דואר אלקטרוני הניתנת להתאמה אישית למדפסת, כך שמשתמשים מרוחקים יכולים להדפיס מסמכים על ידי שליחתם כקבצים מצורפים. בנוסף, סריקה ושליחת פקס לענן לא יכולה להיות קלה יותר. לאחר הוספת חשבונות Box אישיים, Dropbox, Evernote, Google Drive ו-OneDrive בפורטל Connect, הם יופיעו בתפריט מסך המגע של המדפסת."

 

כמו כן, הפאנל מציג סמלים נוספים להעתקת מסמכים וסריקתם ישירות למחשבים, תיקיות רשת, שרתי FTP ושרתי דוא"ל, סטיק USB מקומי ומחשבי Windows המשתמשים ב-Web Services on Devices (WSD).

 

צילום: אפסון

 

התוכנה המצורפת למדפסת מספקת שפע של כלים לניהול סריקה יחד עם מגוון של פורמטי פלט, וכל מחשב שמותקן בה מופיע בתפריט מסך המגע של המדפסת לבחירת סריקה מהירה.

 

אמינוף הוסיף: ״WorkForce Pro WF-C5890DWF מיועדת מראש עבור קבוצות עבודה עסוקות עם דרישות גבוהות להדפסה וסריקה. עלויות ההפעלה השוטפות נמוכות, איכות הפלט מצוינת ויש מגוון מרשים של שירותי סריקה ידידותיים למשתמש. נראה לי שלא רק משתמשי הקצה יתאהבו בה מידיית, אלא גם מנהלי הרכש…״.

 

מחיר: כ-2750 – 3000 ש"ח – תלוי בערוץ המכירה.

 

סרטון