כותרות אחרונות
Search

"F i n u p p" עם הלב לקהילה.! מעניקה לצוותים הרפואיים ברחבי הארץ הגשת בקשה להחזר מס ללא תשלום.

 

"F i n u p p"

פינאפ עם הלב לקהילה.!

מעניקה לצוותים הרפואיים ברחבי הארץ הגשת בקשה להחזר מס ללא תשלום.

לסרטון של הפלטפורמה: https://youtu.be/_kdYKdFHJ70

 

פינאפ (Finupp), הסטארט-אפ הישראלי להחזרי מס לשכירים, המפתח פלטפורמה דיגיטלית מבוססת אלגוריתם המחשב את זכויות השכירים לקבלת החזר מס, תומך בצוותים הרפואיים ברחבי הארץ. הסטארטאפ מעניק לצוותים הרפואיים אפשרות להגיש באמצעות הפלטפורמה שלהם בקשה להחזר מס וזאת ללא תשלום. ההטבה תינתן ל-200 מאנשי הצוותים הרפואיים וכן תינתן 50 אחוז הנחה לכלל הצוותים הרפואיים, עד סוף מאי.

 

אסף כהן, מנכ"ל ובעלים משותף של פינאפ – צילום: יח"צ

 

אסף כהן, מנכ"ל ובעלים משותף של פינאפ (Finupp), מציין כי בימים אלו חשוב שכל אחד מאיתנו יירתם לסייע לאחר ומקווה כי הצוותים הרפואיים יממשו את זכויותיהם מול רשויות המס ויקבלו את הכסף שמחכה לבקשות שלהם.

 

אודות פינאפ (finupp):

פינאפ, החברה המובילה להחזרי מס לשכירים, מפתחת פלטפורמה דיגיטלית מבוססת על אלגוריתם המחשב את גובה זכאות החזר המס. הפלטפורמה שכוללת מערכות OCR לקריאת מסמכים ואוטומציות מתקדמות המחקות את עבודת יועצי המס, מאפשרת לשכירים לאתר את זכויותיהם הפיננסיות מול מס הכנסה באמצעות תהליך דיגיטלי מהיר וידידותי למשתמש. הפלטפורמה של פינאפ כוללת בדיקת זכאות דיגיטלית ומהירה ללא עלות, קבלת תשובה תוך 24 שעות מרגע העלאת הבקשה לבדיקת החזר מס וכן, הגשת הבקשה למס הכנסה לקבלת ההחזר. העלאת הטפסים לפלטפורמה של פינאפ נעשית באמצעות הטלפון הנייד או המחשב. פינאפ, הינה מהחברות היחידות בתחומה אשר נושאת את תו אמון הציבור. היא מנוהלת על ידי אסף כהן שהינו בעלים משותף של החברה ביחד עם קבוצת קרן שכ"ל, קבוצה פיננסית המסייעת בין היתר בהסדרי מימון לסטודנטים, ומשרדיה ממוקמים בראשון לציון.

 

 

מאז הקמת החברה בשנת 2015 פינאפ החזירה מעל 135 מיליון שקל למעל מ 160 אלף משתמשים במערכת שלה, המהווים כ- 17% מכלל הפניות להחזר מס בישראל. הסכום הממוצע להחזר עומד על 7000 שקל, כשהסכום הגבוה ביותר להחזר מס שנמצא באמצעות הפלטפורמה עומד על 75 אלף שקל. מס הכנסה מחזיק כ 8.5 מיליארד שקלים אשר נגבו ביתר משכירים בישראל. כספים אלו מועברים חזרה לשכירים אשר מגישים בקשה לקבלת החזר מס. הסכום נצבר לכל שכיר במשך 6 שנים בלבד, כך שמדי שנה מועברים אל קופת המדינה כ 1.3 מיליארד שקלים שלא נדרשו על ידי הזכאים להחזרי מס (נכון לפתיחת שנת 2020 הכספים שלא נדרשו מ 2013 התיישנו ולא ניתן לדרוש החזר מס בגינם).

 

לסרטון של הפלטפורמה: https://youtu.be/_kdYKdFHJ70