כותרות אחרונות
Search

FARCOM Professional משיקים את ה- "סרי מקסיאקטיב סילבר" – שמפו לשיער שיבה או צבוע בלונד

FARCOM Professional משיקים:

סרי מקסיאקטיב סילבר – שמפו לשיער שיבה או צבוע בלונד

 

אומרים שבלונדיניות נהנות יותר, נכון או לא, בינתיים מחלפות הזהב הללו מחייבות תחזוקה בלתי פוסקת, הכוללת ביקור במספרה אחת לשישה שבועות לפחות. לשיער צבוע בלונד, יש נטייה לדהות עם חשיפה לשמש, לים, לכלור מי בריכה ולמלחים. כמו כן פעולות צביעה רבות עלולות לפגום בשיער ולהותיר אותו יבש וגמיש פחות. לא רק שיער צבוע סובל מדהייה וחוסר חיוניות. שיער שיבה גם הוא נוצר מתהליך של דהיית השיער שמובילה אותו לגוונים של לבן ואפור וגורמת לייבוש השיער.

 

פרקום מציגה: סרי מקסיאקטיב סילבר שמפו לשיער שיבה או צבוע בלונד. השמפו מתאים לשיער צבוע בלונד ולשיער שיבה כאחד. מכיל וויטמינים המסייעים לנטרול הגוון הצהבהב על שיער צבוע בגווני בלונד, מטשטש שיער שיבה ויוצר מראה עשיר ועמוק יותר. בנוסף, השמפו מגן, מזין את סיבי השערה ומעניק מראה רך, מלא לחות וברק. אופן השימוש: לפזר על שיער רטוב, לעסות ביסודיות ולשטוף.

צילום: ניר עצמון

מחיר: 60 ₪ (300 מ"ל)

להשיג: במספרות המורשות ברחבי הארץ ובאתר www.farcom.co.il

 

FARCOM Professional הינה חברה בינלאומית למוצרי טיפוח השיער אשר נוסדה ביוון ב-1970 ומייצרת כיום מוצרים לשוק הפרטי ולשוק מוצרי השיער המקצועי בישראל ולכ-40 מדינות נוספות ברחבי העולם. לחברה שלוש סדרות טיפוח מרכזיות: SERI, EXPERTIA, HD הכוללות מגוון מוצרי טיפוח לשיער, מוצרים לעיצוב ושיקום השיער וצבעים לשיער. Professional FARCOM עומדת בכל התקנים הבינלאומיים המחמירים ביותר, לרבות משרד הבריאות בישראל ומשווקת את מוצריה במספרות המובילות ברחבי העולם. www.farcom.co.il