כותרות אחרונות
Search

"FEATHRLITE" "היפר פולס" מבית "לאונרדו קוסמטיקה".

 

 

"FEATHRLITE"

"היפר פולס" מבית "לאונרדו קוסמטיקה".
הדבר הבא באסתטיקה שלכם – טכנולוגיית "היפר פולס"!

לפני מספר שנים מועטות פרצה לחיינו טכנולוגיה חדשה שהוכיחה מהר מאד שהיא לא פחות מפריצת דרך מדהימה עבור רבים מאתנו.

 

צילום: יח"צ חו"ל

 

אולי רבים, זו הגדרה רחבה מדי, אבל כל מי שסובל או סובלת מעודף שיער במקומות בלתי רצויים בגופם, צריך להכיר את טכנולוגיית היפר פולס מבית לאונרדו – והכי יפה שהיא כאן והיא משלנו.

 

צילום: שי יחזקאל

 

היטיבה לתאר זאת בשפתה שלה…אחת שבדקה כבר הכל, מיכל מסירה את הפרווה:

"הוויכוח הממוסחר של איזו טכנולוגיה טובה יותר להסרת שיער, לייזר כזה, לייזר אחר, IPL ,אפילציה… כל זה כבר מאחוריי. אני שמוצאי הגנטי נטוע עמוק באדמת אסיה התיכונה "התברכתי" כמו שנאמר בכמות שיער עודף לתפארת מדינת ישראל ומזמן הפסקתי להיות פשרנית בעניין. הפרווה חייבת לעוף ויפה שעה אחת קודם, מה שעה?! במקרה הזה כל דקה קובעת".

 

צילום: שי יחזקאל

 

"ללא קשר למוצאי הגנטי עצם העובדה שבחרתי לי קריירה בתחום השיווק הדיגיטלי, לא הותירה לי שעה פנויה ביממה לטיפוח עצמי שלא לדבר על גיזום פיזיקלי בפועל של הפרווה, ומכאן ש בימי שישי בערב, קצת לפני ה"סברי מרנן" במקום ליהנות עם הצוות המשפחתי ולגלוש סטלנית משהו לעונג שבת איכותי, אני המשופמת כמעט, עומדת במרכז המקלחת מרוחה בשעווה חמה וכל שלושים שניות ככה בערך…צווחות האימה שלי מרעידות את חצי תל אביב בואכה רמת גן. לא, זה ממש לא ניתן לתאר את הסבל".

 

"הרבה שאלו  אותי למה לא לייזר…..? כאילו הזמן שלי בלי מגבלות, כאילו אני לא עובדת בשתי משרות, אחת בכסף ואחת אצל הבעל והילדים! מגיעה למיטה סחוטה כמו סחבה של ספונג'ה. מי יש לו שעתיים של סבל לשכב על מיטת הטיפולים ללייזר, וגם כואב! אני פחות בעניין של כאב.  אם כאב אז שהשכנים ישמעו את השעווה מהמקלחת ואם שעתיים זמן לבזבז, אז בשינה ערבה…. גם שעתיים וגם כאבים… אני רק שעירה לא פושעת."

 

צילום: שי יחזקאל

 

"איזה מתיקות, היו על הפנים של רויטל חברה שלי, כשבאה אליי ביציאה המדהימה הזאת: "אחותי 18 דקות גוף שלם" ואני חשבתי ש 18  דקות  זה משהו אחר ככה ביני לבין הבעל החמוד שלי אפילו בונוס 3 דקות יש פה… אבל זה משהו אחר. 18 דקות הסרת שיער מכל הגוף ללא כאבים בכלל! חזרתי על זה כמה פעמים בראש (בערך שלוש) והתקשרתי למקצוענית בתחום הקרובה למקום מגוריי. מאם לומר את האמת התקשרתי בחששות כבדים וגם בספקות, יכול להיות שאפול קורבן לחרטה???  ש18  דקות זה המקדמה ואח"כ מגיעות שעתיים של סבל? או ששוב יסבירו לי שאצלי בגלל הגנטיקה צריכה לרבוץ כאן שעות על גביי שעות בכל זאת?"

 

צילום: שי יחזקאל

 

"שמה של המקצוענית קארן (פרטיה המדויקים שמורים במערכת כמו רבות כמותה בארץ), קיבלה אותי בחיוך מאיר ומלא ביטחון. עוד לפני שהקצנתי לשנייה את המבט הסקפטי, היא שרבבה משפט חביב: מיכל תכירי את ה- "היפר פולס", המכשיר המהיר ביותר בעולם להסרת שיער מקצועית ללא כאב! וכל מילה מיותרת. מה הכוונה מיותרת ? קארן עזרה לי להיחלץ משארית הביגוד שעוד הפריעה לטיפול, ומכאן זה זרם ומהר… מהר מאד! מטורף! – מסתבר, שקצת לפני שהנחתה אותי בטלפון, את מה לגלח ואיך להתכונן למפגש, קיבלה קארן את המכשיר המתקדם יותר בסדרה של ה"היפר פולס": "FEATHERLITE" וככה יוצא לי על הטיפול הראשון להרוויח עוד 7 דקות, זה אומר 11 דקות טיפול בכל הגוף וללא כאב בכלל."

 

צילום: שי יחזקאל

 

"במהלך הטיפול, הנחתה אותי קארן כיצד לנהוג, ימין ושמאל תרימי רגל …תורידי רגל, תשכבי על הצד…תחזרי… היד למעלה היד למטה  ואני מרגישה רק את ידה הקרה מטיילת לי על הגוף. דרך הקור מופיעה לה לפתע חמימות קלה הבזקים מהירים מאוד 7 בשנייה מכסים במהירות רצועות ארוכות לאורך כל הגוף שלי והופ זה נגמר. קארן מחייכת אני מתיישבת בזהירות בכל זאת לא בת עשרים YOU KNOW הפסקת צהריים שלי עוד רחוקה מסיום ואני בשוק מהמהירות בשוק מהתחושה בהלם שיש לי עוד זמן לסנדוויץ' לפני שאני מקפצת לי עם סוד קטן חדש חזרה למשרד המפונפן. בא לי עוד…  מה עכשיו לחכות שישה שבועות – באסה."

 

ניתן להשיג באתר החברה

www.leonardo-tech.com 

או בטלפון :  6104*

פייסבוק: Leonardo Cosmetics

אינסטגרם: leonardo_skin.care