כותרות אחרונות
Search

"Fizzz" מציגה קולקציה בלעדית להלבשה תחתונה של המותג הברזילאי הנחשק "Miss Hirsch"

צילום: "FIZZZ" 

 

"Fizzz" מציגה קולקציה בלעדית להלבשה תחתונה של המותג הברזילאי הנחשק  "Miss Hirsch"

הקולקציה כוללת בגדי גוף, חזיות ותחתונים בסגנון סקסי אלגנטי בשילובים של תחרה ובדים איכותיים, שקופים עם קורטוב תשוקה ולהט חושניים, היישר מהלב הלטיני הפועם של הבירה הברזילאית . על עיצוב הקולקציה אחראית פריסילה  ואאיה המנכ״לית והבעלים של המותג והיא הרוח והשראה לעיצוב המתוחכם, הסקסי והאלגנטי.  

 

המותג הברזילאי  Miss Hirsch, זוכה להצלחה רבה בברזיל, פורטוגל ולונדון, ובימים אלו יושק בלעדית בחנות האון-ליין של  Fizzz.

   

הדגמים שיוצגו נבחרו בקפידה תוך התאמה לשוק הישראלי, החל מחזיות, תחתונים בגדי גוף ועוד, במידות small ועד Extra Large .

 

טווח מחירים 129-229 ש"ח.

 

צילום: "FIZZZ" 

 

קארן אטיאס, יזמית ומנהלת "Fizzz": " כבר עם גיבוש הקונספט של fizzz היה לי ברור שלצד אביזרי המין המעוצבים יהיה נכון לשלב אופנת הלבשה תחתונה מעוצבת וסקסית, כזו שתתאים לאופי השובבי, האופנתי והסקסי של האתר מבחינת הלוק, האיכות והנראות. חיפשתי מותג שלא קיים בארץ, כזה שעמו נוכל לצמוח ביחד ובעיקר מותג שיביא עימו פריטים שונים מאלה הקיימים בשוק, כאשר פגשתי את המותג הברזילאי היה ברור לי שזה החיבור הנכון"

 

FIZZZ" (www.fizzz.co.il)" הוא מיזם חדשני וצבעוני להעצמה אינטימית ולשיווק אביזרים ומוצרים אינטימיים איכותיים, עם דגש על מוצרים פרי דמיונם של המעצבים המובילים בעולם ובטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום.

 

צילום: "FIZZZ" 

 

"FIZZZ" תומכים בשיח חופשי, משוחרר, עם קורטוב הומור, הרבה פוזיטיביות ושמחת חיים, סביב הנושאים של מיניות, אביזרי מין והדרך בה טכנולוגיה ועיצוב יכולים לאפשר לנו להכיר את גופנו ואת עצמנו טוב יותר! 

 

"FIZZZ" מציעה מגוון מוצרים ללקוחות בכל רמות הניסיון, "מתחילים/ות" ו"מתקדמים/ות", "צעירים/ות" "ומבוגרים/ות" – החל מגרסאות עכשוויות למוצרים קלאסיים ומוכרים וכלה במוצרים חדשניים בחזית הטכנולוגיה והעיצוב.

 

צילום: "FIZZZ"