כותרות אחרונות
Search

"Francesca Bigutti" מותג התיקים האיטלקי היוקרתי מגיע ל- "דניאל – בגס בוטיק" בת"א.

 

 

"דניאל – בגס בוטיק" חנות עם נשמה.

 "Francesca Bigutti" מותג התיקים האיטלקי היוקרתי מגיע ל- "דניאל – בגס בוטיק" בת"א.

"דניאל – בגס בוטיק" חנות מיוחדת במינה בנוף התל אביבי, מדובר חנות לתיקים וארנקים, המתמחה בתיקים המיועדים לנסיעות כמו מזוודות, תיקי גב, תיקי נסיעה, תיקים למסמכים, פאוצ'ים ועוד…. 

 

ירין ארגון יקיר ציוני וגולן נהרדעא הציגו בבוטיק "דניאל" בדיזנגוף סנטר את קולקציית "פרנצ’סקה בגוטי" מותג תיקים בינלאומי שעוצב ייחודית לבוטיק "דניאל" הקיים משנת 1991 בוטיק "דניאל" מייבא קולקציות תיקים מחברות בינלאומיות קיפלינג עמנואל מולסקין הרשל איסטפק ועוד…

 

יקיר עציוני מבעלי החנות –  צילום: אביב חופי

 

30 שנה של ניסיון וידע הם הקלף המנצח ומקור הכוח שלהם בעולם המסחר התחרותי. השנים הרבות בתחום וצבירת הניסיון והידע, הביאו אותם לרמת מיומנות מקצועית גבוהה ותמהיל איכותי ויוקרתי של תיקים וארנקים.

 

צילום: אביב חופי

 

בימים אלה מייבאת החנות את המותג האיטלקי היוקרתי "פרנצסקה ביגוטי"  Francesca Bigutti. מותג מהמובילים והאיכותיים באיטליה עם קולקציות מגוונות של תיקים וארנקים מעור ודמויי עור, תוך הקפדה על רמת גימור גבוהה ועל איכות העורות.

 

מימין: יקיר ציוני,  גולן נהרדעא וירין ארגון מבעלי מותג התיקים "פרנצסקה ביגוטי" צילום: אבי בר

 

 

המותג "פרנצסקה ביגוטי", מציג קולקציה אופנתית ועדכנית המבוססת על שילובים של עורות, עורות סוואז', עורות נפה, עורות ברידג', ועורות אקזוטיים מיוחדים בצבעים מיוחדים. תיקי קלאצ', תיקים עם רצועות כתף, תיקים ללבישה בצורה אלכסונית, תיקי גב ועוד, עשויים מעור, וגם מדמויי עור איכותיים. בנוסף מגוון רחב ביותר של הארנקים בכל גודל וצבע.

 

צילום: אבי בר

 

ב"דניאל – בגס בוטיק" תמצאו את הפתרון המושלם לכל צורך תפור לפי מידותיכם כמו חליפת הוט קוטור תפורה ביד חייט אומן, מתובל ביחס אישי ומקצועי. מגוון המוצרים פונה לנשים ולגברים, לצעירים ולבוגרים כאחד ולא פחות חשוב – במחירים שווים לכל נפש. מדיניות ההחזרה של החנות גם היא חריגה, כמו שיקיר, הבעלים של המקום מצהיר, אין הגבלת זמן מבחינת החזרת מוצר או החלפתו. כמובן במסגרת הטעם הטוב, תוכלו להחליף את התיק או לקבל את כספכם בחזרה.

 

טווחי מחירים:

תיקים בין 99-599 ₪,

ארנקים בין 100-550 ₪,

מזוודות בין 199-2000 ₪,

תיקי נסיעה בין 790-249 ₪

פרנצסקה ביגוטי:

תיקים עור 350-800 ₪,

דמוי עור 200-350 ₪,

ארנקים דמוי עור 150 ₪  ומעלה,

ארנקי עור 200-450 ₪. 

 

דניאל בגס בוטיק, דיזנגוף סנטר קומה 1- בנין A תל אביב

פייסבוק – http://m.facebook.com/danielbags2003  אינסטגרם – Daniel.dizingof