כותרות אחרונות
Search

GOFLO אימון הרצועות שמשגע את העולם הגיע לישראל

GOFLO

אימון הרצועות שמשגע את העולם

משיק בשורה חדשנית שילוב של אביזר חדש המתלבש על רצועות ה- GOFLO בצורת מוט מאוזן נוח לאחיזה והופך אותו לחדר כושר ביתי המאפשר לבצע תרגילי חתירה, עבודה על שרירי בטן, יד קדמית ואחורית, גב, ועוד…

האימון החדש משלב אימון פונקציונלי יחד עם אימון רצועות ייחודי

רצועות בנג'י יגרמו למתאמנים לעוף, ליהנות ובדרך לשרוף גם קלוריות.

 

אימון GOFLO מורכב מ-6 רצועות בנג'י (הרשמות כפטנט). הרצועות מנטרלות את מסת הגוף ובכך מאפשרות לעשות תרגילים הנחשבים כקשים בקלות. מצד שני, הרצועות מייצרות התנגדות ולכן מתאימות למגוון רחב של אימונים לדוגמא: כוח מתפרץ, אירובי, שיווי משקל, חיטוב ושרפת שומן. מלבד שש הרצועות הערכה של GOFLO מגיעה עם רתמה ייעודית המאפשרת התמקדות על אזור המותניים והבטן.

צילום: יח"צ חו"ל

יחודו של ה GOFLO הוא בהתאמה למגוון רחב של אנשים, האימון יכול להתאים לאנשים בעלי צרכים פיזיולוגיים מיוחדים, נשים בהריון, ילדים ואף לשמש ככלי לשיקום והפגת כאבים. כאשר הרתמה המגיעה עם הערכה מנגישה את האימון לאנשים בעלי מוגבלויות.

 

בימים אלו אימון הרצועות שמשגע את העולם משיק בשורה חדשנית שילוב של אביזר חדש המתלבש על רצועות ה- GOFLO בצורת מוט מאוזן נוח לאחיזה והופך אותו לחדר כושר ביתי המאפשר לבצע תרגילי חתירה, עבודה על שרירי בטן, יד קדמית ואחורית, גב, ועוד…. ה אימון החדש משלב אימון פונקציונלי יחד עם אימון רצועות ייחודי רצועות בנג'י יגרמו למתאמנים לעוף, ליהנות ובדרך לשרוף גם קלוריות.

צילום: יח"צ חו"ל

GOFLO, הינו פיתוח ישראלי של היזמית לירון פריהר. פריהר: "נטרול משקל הגוף מאפשר למתאמנים להתמקד בביומכניקה של התרגילים, במקום להתמקד בקושי והתסכול. כך שבמסגרת האימון שורפים קלוריות מחטבים את הגוף ונהנים מהתהליך."

 

כיום האימון החדשני נחשב לאחד האימונים המובילים בספרד פורטוגל מקסיקו ואוסטרליה, ואף התחיל לכבוש בסערה את לונדון, ארצות הברית והיום גם את ישראל.

 

את רצועות ה- GOFLO ניתן לרכוש ב- 1500 שקל לשימוש בבית.

להשיג את האימון ברחבי הארץ, לברור נקודת מאמנים מורשים  http://www.goflotrainer.com/