כותרות אחרונות
Search

HasOffers ו- Tipalti הישראלית יספקו למפרסמים במובייל אינטגרציה של ניהול תהליכי תשלומים

HasOffers, חברת בת של TUNE, מספקת לאלפי עסקים ברחבי העולם פלטפורמה שיווקית לניהול קמפיינים, בשיתוף Tipalti, ספק בינלאומי מוביל של פלטפורמה לאוטומציה של תשלומים, הודיעו על שיתוף פעולה עסקי במסגרתו יספקו לרשתות פרסום במובייל ולרשתות שותפות, כלים ופתרונות לניהול התשלומים. השימוש ביכולות אנליטיות ויכולות מעקב בזמן אמת אחר קמפיינים פרסומיים של HasOffers בשילוב אוטומציית התשלומים של Tipalti, יספקו תהליך קל יותר למדידה, ניהול והעברת תשלומים בזמן לרחבי הגלובוס. בפלטפורמה המוצעת נמצאים רכיבים דוגמת מדידת ביצועים, חיוב ותשלומים.

״החיבור בין HasOffers ו- Tipalti מפחית משמעותית את כמות העבודה שנדרשת לצורך עבודה עם שותפים וספקי תכנים״, אומר חן עמית, מנכ״ל חברת Tipalti ״מפרסמים ושותפים עסקיים ברחבי הגלובוס יוכלו לבחור מעתה את צורות התשלום המועדפות על ידיהם, לבחור מטבע מועדף ולבדוק באופן עצמאי את סטטוס התשלום. רשתות הפרסום יוכלו להפחית דרמטית את נפח העבודה הקשורה במעקב ובניהול תשלומים עד כדי 80 אחוז ויותר, על ידי שימוש בכלי החדש״. לדברי קמרון סטיוארט, מנכ״ל HasOffers השילוב עם Tipalti מפשט משמעותית את הליכי התשלום עבור לקוחות HasOffers לשותפיהם העסקיים. הוא נותן הן לרשת הפרסום והן לגוף המפרסם הרבה יותר אופציות לתשלום, כמו גם שקיפות רבה יותר ושירות יעיל יותר״.

amit choen 1

חן עמית, מנכ״ל חברת Tipalti

השילוב בין HasOffers ו-Tipalti בנוי על חיבור בזמן אמת בין נתוני הביצועים והחיובים של HasOffers ונתוני התשלום של Tipalti והוא כולל תשלום בשלב אחד, יכולות איתור רמאות וניהול סיכונים, בחירת צורות ואמצעי תשלום, מעקב, איסוף ניירת מיסוי ודיווח בזמן אמת למקבלי התשלומים.

Tipalti הפועלת בתחום הטכנולוגי הפיננסי (פינטק) מעבדת כיום מעל לשני מיליארד דולר בשנה בלמעלה מ-190 מדינות ומנהלת מישראל ומארה"ב עבור לקוחותיה כחצי מיליון ספקים. הרשתות, Airpush, sovrn ו- Vungle, הצטרפו לשורה ארוכה של רשתות מדיה דיגיטלית מובילות העושות כיום שימוש בפתרון של Tipalti לביצוע אופטימיזציה של מערך התשלומים הגלובלי.

 

אודות Tipalti:

http://www.tipalti.com/