כותרות אחרונות
Search

Henkel משיקה נוזל רצפות חדשני עם אפקט חידוש הברק

Henkel משיקה את סוד Brilliant
נוזל רצפות חדשני עם אפקט חידוש הברק

נוזל רצפות מרוכז עם טכנולוגיה לחידוש ברק הרצפות,
ייבוש מהיר ביותר, וניחוח נפלא לאורך זמן

באירוע לאנשי והנקל סוד 1נשות תקשורת ומובילות דעה , הוצג ברוב הוד והדר, brilliant נוזל הרצפות החדש של   Henkel. מדובר בפורמולה חדשנית המאפשרת שטיפת רצפות בקלות רבה, עם ניחוחות משגעים והעיקר, הנוזל מתייבש במהירות רבה וכבר כעבור שניות, ניתן לדרוך על הרצפה מבלי להשאיר סימנים. ונקווה שעם הנוזל המהפכני הזה, לא נשמע את  האמירות המוכרות: "אל תזוזו הרצפה רטובה" או "תחכו בחוץ עד שהרצפה תתייבש".  כמי שניסתה את הנוזל והתרשמה ממנו מאד לטובה, אני ממליצה בפניכם לבחון את המוצר……..שווה !!

 

 

 שרון ישראלי סמנכ"ל השיווק של חברת Henkel: "המותג סוד מציג חדשנות ייחודית בעלת ערך גבוה לצרכן ונותנת מענה למגוון צרכים במוצר מתקדם אחד"

תכונות המוצר החדש:

  • מחדש את הברק – טכנולוגיה חדשנית עם פולימר ייחודי המנקה ובנוסף מחדש את ברק הרצפות בכל שימוש. מייצר רמת הברקה גבוהה של הרצפות, ללא החלקה.

  • ייבוש מהיר – הסוף להמתנה ממושכת עד שהרצפה תתייבש. ייבוש הרצפה מתבצע במהירות גבוהה ביותר לאחר השימוש ומהיר משמעותית ממוצרים אחרים הנמצאים בשוק כיום.

  • ניחוח לאורך זמן ארוך – את המוצר ניתן להשיג בשני ניחוחות מרעננים הנשארים לאורך זמן רב לאחר השטיפה ומעניקים ניחוח נפלא לכל הבית.

  • מונע הקצפת יתר – יעילות גבוהה עם הקצפה נמוכה כך שלא נשארות שאריות קצף מיותרות על הסמרטוט הדורשות את שטיפתו במים פעם נוספת ואינו משאיר סימני קצף על הרצפה.

  • מתאים לכל סוגי הרצפות – שיש, גרניט פורצלן, קרמיקה וכן לרצפות למינציה.

 

מחיר מומלץ לצרכן: 17.90 ש"ח

"סוד בריליינט" מספק ניקיון ומחדש את הברק, מתייבש במהירות ומעניק ניחוח רענן שנשאר לאורך זמן רב

להשיג בשני ניחוחות – כחול וורוד