כותרות אחרונות
Search

HOT גאה להציג: ערוץ HOT HBO

מהיום, הסדרות הטובות בעולם והכוכבים הגדולים במקום אחד

HOT גאה להציג: ערוץ HOT HBO

החל מה-1.1 בשעה 00:01, ערוץ HOT HBO באפיק 4 

הערוץ החדש יעלה ב-1 בינואר וישדר את העונות החדשות של הסדרות המובילות בעולם, ביניהן "בנות", "שקרים קטנים גדולים", "משחקי הכס", "עמק הסיליקון" וכן מיני-סדרות, סרטים ודוקו

 

טל גרנות גולדשטיין, מנכ"לית HOT: "HOT מציעה היום את התוכן הטוב ביותר ללקוחות הטלוויזיה בישראל;  השקת ערוץ HBO  עם מיטב הסדרות שרכשנו לאחרונה מבית היוצר המוביל בעולם, יחד עם השקת שורת דרמות המקור המצוינות והמדוברות של HOT, מבטאים את המחויבות הבלתי מתפשרת שלנו להמשך השקעה בתוכן מצוין ולמחויבות שלנו להציע ללקוחות החברה את חווית התוכן המובילה בישראל" 

 

לסדרות המובילות בעולם יש מקום חדש – ערוץ HOT HBO. אל סדרות הרכש האהובות שלHOT (ביניהן "פארגו", "כתום זה השחור החדש", "מר רובוט", "חסרי בושה", "הרומן", "בית הקלפים" ועוד) מצטרף עולם התוכן של ענקית הכבלים HBO, הכולל את הסדרות והעונות החדשות המדוברות ביותר (מ"בנות" ועד "משחקי הכס"), סרטים עלילתיים ודוקומנטריים ומופעי סטנד אפ של הקומיקאים הגדולים בעולם – זאת לצד אלפי שעות של הסדרות הקלאסיות ועטורות הפרסים ששינו את פני הטלוויזיה.

השקת הערוץ החדש HOT HBO מהווה צעד נוסף במהלך שעשתה HOT בספטמבר האחרון, עם חתימת הסכם השידור של תכני רשת HBO. באוקטובר עלו הסדרות החדשות והמדוברות "ווסטוורלד", "גירושים" ו"לא בטוחה" בסמוך לשידורן בארה"ב, בנוסף לסדרות הדגל של הרשת שכבר זמינות בחינם ב-HOT VOD. כעת, ערוץ HOT HBO ישמש כערוץ הבית של תכני HBO לצד סדרות הרכש המובילות של HOT, כשהמותג "HBO" ישולב באופן מלא וייחודי במסך ובכל פלטפורמות HOT.

 

תכני HOT HBO הצפויים לעלות בינואר ופברואר:

  • סדרות הדגל של HBO

עם השקת הערוץ יעלו בשידור יומי כל העונות של "משחקי הכס", "Veep" ו"עמק הסיליקון", כמו גם פרקי "ליל האירוע" ו"הג'ינקס". הערוץ ימשיך גם את השידור המרתוני של "בנות" לקראת עליית העונה החדשה בפברואר.

  • העונה החדשה של HBO

בערוץ יעלו בסמוך לשידורן בארה"ב סדרות הרכש הבאות:

"שקרים קטנים גדולים" (Big Little Lies) – הפקת הענק הנוצצת המבוססת על רב המכר באותו שם, מהיוצר עטור הפרסים דיוויד אי. קלי ("הפרקליטים") ובכיכובם של ריס ווית'רספון, ניקול קידמן, שיילין וודלי, לורה דרן, זואי קרביץ ואלכסנדר סקרסגרד.

"בנות" (Girls) – עונת הסיום של הסדרה הקומית האהובה שהגדירה את קולו של דור ה-Y, בכיכובן של לנה דנהאם, אליסון וויליאמס, ג'מיימה קירק וזושה מאמט.

"קראשינג" (Crashing) – הקומיקאי פיט הולמס מגלם סטנד-אפיסט שאשתו עוזבת אותו ונאלץ להתנחל אצל קולגה, בקומדיה החדשה בבימויו של ג'אד אפטאו ("בתול בן ארבעים").

"זמן אמיתי עם ביל מאהר" ("Real Time with Bill Maher") – התוכנית בהנחייתו של הסאטיריקן הפוליטי המושחז תעלה לראשונה בארץ.

"השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר" ("Last Week Tonight with John Oliver") – בפברואר תעלה בערוץ העונה השלישית של תוכנית האקטואליה הפופולארית, שתשודר אף היא בסמוך לארה"ב ותספק מבט סרקסטי ובלתי מתפשר על אירועי השבוע.

  • סדרות הרכש המובילות של HOT

במהלך ינואר ופברואר יעלו בערוץ גם העונות החדשות של "הרומן", "חסרי בושה", "סמוך על סול" ועוד, כמו גם הסדרה החדשה והמצופה "התנהגות טובה" בכיכובה של מישל דוקרי ("דאונטון אבי").

  • רצועת HBO Special

החל מה-7 בינואר ישודרו בערוץ מדי יום שבת ספיישלים איכותיים מבית HBO – סרטים דוקומנטריים, סרטי טלוויזיה מקוריים, מופעי סטנד-אפ גדולים ועוד.

בהמשך השנה יעלו ב-HOT HBO גם העונות החדשות של "משחקי הכס", "עמק הסיליקון", "Veep", "הנותרים", "תרגיע" ועוד…