כותרות אחרונות
Search

HP חושפת דור חדש של מחשבי פרימיום עבור משתמשים פרטיים לשנת 2017

HP חושפת דור חדש של מחשבי פרימיום עבור משתמשים פרטיים לשנת 2017

HP Inc. חשפה דור חדש של מחשבי פרימיום למגזר הפרטי שייכנסו לשוק בעונת הקניות של סוף השנה האזרחית. המוצרים החדשים מתאפיינים בעיצוב חדשני, איכויות גבוהות וביצועים משופרים. קו מוצרי הפרימיום נועד לספק את הביקוש למוצרים מרגשים ומעוררי השראה.

hp-logo

קו הפרימיום החדש כולל את המוצרים הבאים:

מחשב נייד HP Spectre x360 – ביצועים גבוהים במארז דק

דגם זה, שהוא מחשב הפרימיום המצליח ביותר בתולדות HP, שודרג והוא עתה איכותי יותר מקודמיו. בין היתר, הסוללה שופרה בשיעור של 25% ומאפשרת עתה 15 שעות עבודה רצופות. שיפור זה הושג באמצעות אופטימיזציה של מעבד Intel Core דור 7 ושילובה של סוללת 57.8 וואט גדולה יותר בתצורה דקה יותר. גבולות המסך צומצמו בשיעור של 10 מ"מ מכל צד והם מספקים חוויית צפייה מרהיבה מקצה לקצה וניידות נוחה יותר.

המחשב החדש צויד בציר חדיש שסייע להקטנת ממדיו ומשקלו: עובי של 13.8 מ"מ (דק יותר ב-2 מ"מ בהשוואה לדגם הקודם) ומשקל של 1.29 ק"ג (בהשוואה ל-1.45 ק"ג בדגם הקודם). המחשב מצויד בארבעה רמקולים של Bang & Olufsen (2 בדגם הקודם) המספקים ביחד עם תכנת האודיו של HP צלילים עשירים ואיכותיים מסוגם.

hp-21

צילום: יח"צ

מחשב נייד HP ENVY – עוצמה במארז דק וקל

מחשב זה תוכנן עבור משתמשים המעוניינים במחשב פרימיום אך במחיר נוח יחסית. הוא מתאפיין בעיצוב מושך עין, ביצועים גבוהים, חידושים בעיבוד המתכת, עיצוב דק במארז בצבע כסף טבעי. המחשב, בעל מסך בגודל 13.3 אינטש, מאפשר עבודה רצופה של 14 שעות (4 שעות יותר מהדגם הקודם). עובי המחשב 14 מ"מ ומשקלו 1.42 ק"ג – קצת יותר מהדגם הקודם – אך הוא מציע סוללה גדולה יותר ותמיכה במעבדי אינטל החזקים ביותר.

תכנון חדש של ציר המחשב מספק חוויית הקלדה נוחה יותר. בנוסף, משולבת מקלדת בעלת תאורה אחורית לעבודה נחה יותר בסביבה חשוכה. כן מוצע משטח עכבר גדול בנוי מזכוכית המקטין את ההתנגדות שעת ההפעלה. ניתן לבחור בין שלושה סוגים של מסכים איכותיים: QHD, UHD או FHD. מחשב זה מצויד בשני רמקולים של Bang & Olufsen ובתכנת האודיו של HP.

hp-19

צילום: יח"צ

מחשב נייח HP ENVY AIO 27 אינטש – עיצוב מרהיב וחוויות קולנוע ביתיות

דגם מוכלל זה (All In One) כולל את מלוא עוצמת המחשב בבסיס המכשיר. עוביו של מסך ה-27 אינטש הוא 15 מ"מ בלבד (קטן יותר ב-44% בהשוואה לדגם הקודם) והוא מוצע בטכנולוגיות מסך QHD או UHD לתצוגה ברזולוציה של 3.6 מיליון צבעים. לתצוגה האיכותית מתווספת חוויה קולית עשירה באמצעות ארבעה רמקולים של Bang & Olufsen המפיקים איכויות קוליות ברמה של בית קולנוע.

לראשונה שילבה HP במסך מתוצרתה טכנולוגית לצמצום האור הכחול המשפרת את נוחות הצפייה לעין. כן משולבים מצלמת אינטרנט ומיקרופון חבויים המבטיחים את פרטיות המשתמש בעת שלא משתמשים בהם. ניתן לרכוש את המחשב עם כרטיס גראפי NVIDIA GTX 950M לתמיכה במשחקי תלת ממד.

hp-20

צילום: יח"צ

מסך ENVY – תצוגה באיכות 4K   

סדרת הפרימיום החדשה כוללת גם מסך IPS בגודל 27 אינטש ברמת תצוגה של 4K, עם תמיכה ברמה של 99% בסולם הצבעים sRGB. כן משולבת תמיכה בטכנולוגית AMD FreeSync המצמצמת את תופעת 'קריעות' המסך. הקישוריות כוללת כניסות Display Port ו-HDMI.

hp-18

צילום: יח"צ

אודות Inc. HP

חברת  HP Inc. יוצרת טכנולוגיה שמשפרת את חיי כלל המשתמשים, בכל מקום. באמצעות סל המוצרים שלנו הכולל מדפסות, מחשבי PC, מכשירים ניידים ושירותים, אנו בונים חוויות חדשות ומדהימות. למידע נוסף אודות HP ניתן לפנות ל: http://www.hp.com