כותרות אחרונות
Search

HP מרחיבה את פעילותה בשוק הגיימינג הישראלי עם השקת מוצרי OMEN החדשים ביותר

HP מרחיבה את פעילותה בשוק הגיימינג הישראלי עם השקת מוצרי OMEN החדשים ביותר

משפחת המוצרים כוללת: מחשבים שולחניים וניידים, מסכי גיימינג, אביזרים ועוד…

geimer-1

צילום: יח"צ

חברת Inc.  HP הכריזה  על הרחבת פעילותה בשוק הגיימינג הישראלי עם השקת משפחת מוצרי OMEN החדשים ביותר, שהוכרזו לפני מספר שבועות בעולם. המוצרים החדשים תוכננו במיוחד לגיימרים השואפים לחוויות המתקדמות והעשירות ביותר בתחום. הסדרה החדשה נחשפה והושקה היום באירוע הגיימינג Game In המתקיים בגני התערוכה בתל אביב.

geimer-5-%d7%a6%d7%99%d7%9c%d7%95%d7%98%d7%9d-%d7%90%d7%91%d7%99-%d7%91%d7%a8

צילום: אבי בר

גיימינג הוא אחד משוקי היעד האסטרטגיים שהוגדרו על ידי HP והיא משקיעה רבות בתכנון דורות חדשים של מוצרים בתחום זה. מחשבי OMEN החדשים מציעים את המילה האחרונה בתחום הטכנולוגי, כולל ביצועים גבוהים, תאימות ל-VR, מערכות קירור מתקדמות ועוד. בנוסף, הם מתאפיינים בעיצובים דינמיים שמעשירים את חוויות המשחק, חלקם עיצובים פורצי דרך שטרם נראו בשוק.

geimer-3

צילום: יח"צ

סדרת העלית החדשה כוללת את המחשב השולחני OMEN X, אחיו הצעיר OMEN Tower, המחשבים הניידים OMEN 17  ו-OMEN 15, מסך הגיימינג OMEN 34 וסדרה של אביזרי OMEN – מקלדות, עכברים, אוזניות – בשיתוף עם חברתSteelSeries . האביזרים מציעים ביצועים גבוהים, תאורות מתחלפות, חומרים איכותיים נוגדי הזעה ואפשרויות להתאמה אישית שמעצימים את חוויות המשחק. בנוסף, HP השיקה בישראל את מחשב הבידור הביתי בעל העיצוב הייחודי HP Pavilion Wave פרי שיתוף פעולה של HP עם חברת הסאונד B&O. Wave משלב עוצמה גדולה במארז קטן שלמראית עין נראה כמו רמקול, אך הוא בעצם מחשב מדהים, בעיצוב חדשני כמו שלא נראה בעבר. כן הוצג גם מחשב הגיימינג הנייד HP Pavilion Gaming, אחיו הצעיר של נייד HP OMEN.

שי פרומקיס, מנהל קטגורית מחשבים, HP Inc. ישראל: "HP מביאה היום את בשורת הגיימינג שלה לשוק הישראלי ומציעה לחובבי הגיימינג בארץ מגוון רחב של דגמים המותאמים לפרופילים שונים של משתמשים. המגוון הגדול יאפשר לכל גיימר לבחור את התצורה המתאימה לו מבחינת ביצועים ומחיר.

geimer-4

צילום: יח"צ

לדברי פרומקיס, "משפחת המחשבים החדשה מציעה לזרם המרכזי של הגיימרים ביצועים מקסימליים לכל דולר מושקע – וההוזלה שחלה לאחרונה בשוק המקומי תאפשר לרבים להיכנס לעולם הגיימינג או לשדרג מערכות קיימות.

לצד הדגמים הללו אנו מציעים לגיימרים מושבעים את דגם העל OMEN X, בעל מפרט ועיצוב יוצאי דופן ופונקציונאליות ייחודיות לגיימרים מסוג זה. המארז מביא אתו ארכיטקטורה פורצת דרך, מודולריות מושלמת, ומערכות קירור נוזלים מהמתקדמות בשוק".       

 לתפישתה של HP, מציאות מדומה היא רכיב מרכזי בעולם הגיימינג ועל כן כל הדגמים החדשים כוללים תמיכה מובנית ב-VR ותאימות למגוון מכשירים של יצרנים בתחום זה. על פי ההערכות, גיימינג מהווה 76% מכל תכני המציאות המדומה ומספר המשתמשים במוצרי VR מגיע לעשרות מיליונים.    

 מוצרי הגיימינג החדשים זמינים עתה ברשתות הריטייל ובחניות ברחבי הארץ.

geimer-2

צילום: יח"צ

אודות Inc. HP

חברת  HP Inc. יוצרת טכנולוגיה שמשפרת את חיי כלל המשתמשים, בכל מקום. באמצעות סל המוצרים שלנו הכולל מדפסות, מחשבי PC, מכשירים ניידים ושירותים, אנו בונים חוויות חדשות ומדהימות. למידע נוסף אודות HP ניתן לפנות ל: http://www.hp.com