כותרות אחרונות
Search

HP INC משיקה את OMEN X מערכות גיימינג רבות עוצמה

 

HP Inc משיקה מערכות גיימינג רבות עוצמה OMEN X    

המחשבים מספקים ביצועי על ואפשרויות התאמה אישית לגיימרים השואפים לטוב ביותר בתחום

חברת  HP INC הכריזה על קטגוריה חדשה של מוצרי גיימינג שתוכננה במיוחד לגיימרים השואפים לחוויות על, המתקדמות והעשירות ביותר בתחום. סדרת העלית החדשה כוללת את המחשב הנייח OMEN X, המחשב הנייד OMEN 17 , המסך הקעור OMEN X וסדרה של אביזרי OMEN בשיתוף עם SteelSeries שמציעים ביצועים גבוהים וגמישות להתאמה אישית  שמעצימים את חוויות המשחק.

ההכרזות החדשות מהוות הרחבה לסל מוצרי הגיימינג שהוכרז על ידי HP בחודש מאי האחרון. המוצרים החדשים נועד להבטיח ביצועים מקסימאליים לכל דולר מושקע. מותג OMEN X מתמקד במוצרים שתוכננו ונבנו מחדש כדי לספק חדשנות נועזת לגיימרים  

hp 12

מחשב נייח – לשליטה מושלמת במשחק
במחשב הנייח OMEN X שולבו טכנולוגיות הגרפיקה המתקדמות ביותר – עד 2 כרטיסי NVIDIA GeForce GTX 1080 שמשדרגים הביצועים של כל משחק ומספקים תצוגות חזותיות מרהיבות. דור 6 של מעבדי Intel Core (i5/i7) בשילוב עם מעבד גראפי  התומך בחוויית מציאות מדומה (VR) חלקה ובתצוגת 4K עבור הגיימרים התובעניים ביותר.   

מהנדסי HP פיתחו מערכת חדשנית לניהול חום ששולבה במחשב החדש. באמצעותה המחשב נשאר קר גם במשחקים התובעניים והארוכים ביותר ומספק את הביצועים הגבוהים ביותר תוך ניצול מקסימאלי של החומרה. מערכת ניהול החום החדישה כוללת שלושה תאים נפרדים להפרדה בין מרכיבים שונים של המחשב, עם מערכת קירור נפרדת לכל אחד מהם. היא כוללת שלושה רדיאטורים לקירור נוזלי, כל אחד בגודל 120 מ"מ ומערכת אוורור מתקדמת המפזרת באופן אופטימאלי את האוויר הקר.

חידושים נוספים כוללים: תוכנת ניהול (OMEN Control) שתאפשר לגיימר התאמה אישית של אורות ה-LED, אור המסך ועוד. מארז הבנוי בסטנדרטים של התעשייה ומאפשר שדרוגים קלים והתאמות. כן מתאפשרת גישה קלה, ללא צורך בכלי עבודה, לחלקים הפנימיים של המחשב לצורך ביצוע שדרוגי חומרה נוחים (באמצעות ערכת כלים המשולבת בתוך המארז)

גיימרים המעוניינים לבנות בעצמם את מחשב הגיימינג שלהם יוכלו לרכוש מארז בלבד ולבנות את המחשב לפי העדפותיהם בשיטת 'עשה זאת בעצמך'. המארז העצמאי כולל את מערכת הקירור החדישה.

hp 9

קרדיט: יח"צ

מחשב נייד OMEN 17 עם גרפיקה של NVIDIA ותמיכה ב-VR

המחשב הנייד OMEN  בעל מסך בגודל 17.3 אינטש (43.9 ס"מ) תוכנן מראשיתו לגיימר המחפש ביצועים חזקים. כיום הוא אחד מהמחשבים עתירי הביצועים בשוק עם שילובו של הכרטיס הגרפי  NVIDIA GeForce GTX 1. הוא גם אחד מהמחשבים הניידים ביותר בשוק, עם עובי של 32.9 מ"מ ומשקל 3.2 ק"ג.           

המחשב הנייד החדש מצויד בטכנולוגית הגרפיקה החדישה ביותר בשוק NVIDIA GeForce GTX 1060/1070. בנוסף, טכנולוגיית G-SYNC מבצעת אופטימיזציה של התצוגה באמצעות סנכרון בין קצב הריענון של המסך לכרטיס הגרפי. המסך תומך ברזולוציה של עד 4K עם תוספת של 300 nits שמספקת רמה חדשה של חדות הנדרשת לחוויות גיימינג. כן שולבה תמיכה במציאות מדומה (VR) לגיימרים המתכוונים להיכנס לעולם חדש זה.

המחשב מציע איכות קולית גבוהה באמצעות 4 רמקולים של Bang & Olusen וטכנולוגית הקול HP Audio Boost. במחשב שולבה כניסת Mini Display Port המאפשרת תמיכה בסטרימינג נוסף של ווידיאו באיכות של 4K או 2K כפול. סוללת פולימר 95W מאפשרת משחק רציף במשך 7.25 שעות.

מסך קעור
להשלמת חוויות הגיימינג מבית HP מציע החברה עתה מסך קעור OMEN X המוסיף ממד חדש של ריאליזם במהלך המשחקים. זה הוא המסך הראשון מבית HP התומך בטכנולוגיית NVIDIA G-SYNC לתצוגה חלקה ומגוון רחב של זוויות צפייה.

אביזרים חדישים באמצעות שת"פ עם SteelSeries 

שיתוף הפעולה של HP Inc עם חברת SteelSeries הניב סדרה חדשה של אביזרים מעוצבים המוצעים כהשלמה למחשבי הגיימינג החדשים. המגוון החדש כולל:

hp 10

קרדיט: יח"צ

מערכת אוזניות/מיקרופון (הד-סט) הכוללת מנגנון לפריסת המשקל לכל אורך הרצועה, לשימוש נוח יותר במשך שעות רבות

מקלדת חדישה המאפשרת התאמה אישית, כולל 16.8 מיליון צבעים, תכניות צבע מגוונות המפיקות  צבעים משתנים בהתאם למהלכי משחק.

hp 11

קרדיט: יח"צ

עכבר מתקדם המאפשר התאמה אישית כולל תאורת RGB, 6 כפתורים ניתנים לתכנות, תאוצת חומרה מידית ועוד. 

אודות  HP INC
חברת  HP Inc. יוצרת טכנולוגיה שמשפרת את חיי כלל המשתמשים, בכל מקום. באמצעות סל המוצרים שלנו הכולל מדפסות, מחשבי PC, מכשירים ניידים ושירותים, אנו בונים חוויות חדשות ומדהימות. למידע נוסף אודות HP ניתן לפנות ל: http://www.hp.com