כותרות אחרונות
Search

iDigital – אהבה ראשונה… חווייה ראשונה… המק הראשון….חנות idigital בקניון רמת אביב – צילום: עמית שמש

idigital 4

iDigital מכריזה בחודש מרץ על ה- Mac Month  בכל חנויות הרשת:  מעניקה עד 15% על כל מחשבי ה- Mac ומזמינה את כולם להתנסות ולהתאהב במחשב הטוב בעולם

איילת צרפתי-רוזן מנכ"לית iDigital: " לאחר הצלחת ה-Mac Month בשנה הקודמת, החלטנו לחדש את ההצעה גם השנה. המטרה העומדת לנגד עיננו היא לאפשר לצרכן הישראלי ליהנות מהמחשב הטוב ביותר בעולם במחיר משתלם במיוחד. השנה במסגרת חגיגות ה- Mac Month החלטנו לתת הצעה יוצאת דופן של עד 25% הנחה על מחשב ה- MacBook – המחשב הנישא האולטימטיבי שיחודו בעיצוב נקי ודק במיוחד וששוקל רק 900גר".

iDigital המשווקת הרשמית של מוצרי אפל והיבואנית הבלעדית של מחשבי Mac בישראל, נערכת מזה השנה השנייה למהלך משמעותי עבור הצרכנים בישראל בשוק המחשבים הניידים –  Mac Month– חודש מבצע ייחודי  לרוכשים מחשב מסדרת מחשבי ה Mac של Apple.

עד 15% הנחה על כל מחשבי ה Mac הניידים והנייחים ועד 25% על מחשב ה- Macbook

במהלך החודש תינתן הנחה גורפת של 12% הנחה על רכישת  כל הדגמים של מחשבי ה- Mac המוצעים בחנויות, ו-15% הנחה על כל המחשבים בקניית הרחבת האחריות- iDigital Care – הרחבת האחריות על המחשב ל-3 שנים  ותמיכה טלפונית חינם לשלוש שנים.

השנה במסגרת ה – Mac Month תינתן הנחה חסרת תקדים על מחשב ה- MacBook- הדגם החדש ביותר של מחשבי המק הניידים של אפל הכי דק, הכי מעוצב והכי קל  ב-20% הנחה וב-25% הנחה בקניית אחריות מורחבת ל-3 שנים.

idigital 3

בנוסף להנחות על מחשבי ה- Mac יהנו לקוחות אידיגיטל הרוכשים מחשב מהנחות בקטגוריות נילוות נוספות:

  • הנחה של 12% על סדרת הנתבים AirPort של  Apple ובתוכם גם ה-      

 Time Capsule המאפשר גיבוי אוטומטי ואלחוטי למחשבי ה- Mac.

  • הנחה של 15% על מגוון אביזרים נילווים כגון: תוכנות, תיקים, כיסויים מטענים, כבלים ועוד.

 

רשימת סניפים  iDigital:

תל אביב – קניון רמת אביב, קניון דיזינגוף סנטר, מתחם שרונה – ת"א

חיפה-גרנד קניון, ראשל"צ –  קניון  Gירושלים- קניון מלחה, כפר סבא- קניון, G

אילת- קניון מול הים, באר שבע- גרנד קניון, נתניה – מתחם ביג פולג

פרטים נוספים בטלפון: 03-9005355

ובאתר www.idigital.co.il

 

אודות iDigital:

iDigital הינה A Apple Premium Reseller, המשווקת הרשמית של מוצרי אפל בישראל, שעל מגוון מותגיה נמנים ה-Mac, ה-iPod, הiPhone וה-iPad. החברה פועלת תחת חברת האם iCon Group, היבואנית הרשמית של מוצרי אפל בישראל. בנוסף למוצרי Apple, מציעה iDigital מגוון מוצרים ומותגים של חברות מובילות בעולם בתחום סגנון החיים הדיגיטלי ביניהם: iHome, Speck, Griffin, Bose, incase, Lacie, KNOMO,Sena, Twelvesouth.