כותרות אחרונות
Search

"iDigital" מרחיבה את שירותי הערך המוסף ללקוחות "Apple" בישראל ומאפשרת לנוסעים לחו״ל חבילות גלישה לכל העולם.

"iDigital e-Sim" – חבילות גלישה לכל העולם.

"iDigital" מרחיבה את שירותי הערך המוסף ללקוחות "Apple" בישראל ומאפשרת לנוסעים לחו״ל חבילות גלישה לכל העולם המבוססות על טכנולוגיית ה- "e-SIM", בשיתוף פעולה עם חברת "VOYE".

 

"iDigital" מרחיבה את שירותי הערך המוסף ללקוחות "Apple" בישראל ומכריזה על השקת "iDigital e-Sim" – "e-Sim" עם כיסוי גלובלי, תומך ב-130 מדינות (!), המאפשר ללקוחות iDigital  ו- iDigital goodiz ליהנות מחבילות גלישה לכל העולם. אין צורך להחליף חבילת גלישה בעת מעבר בין מדינות. השירות, שמבוסס על טכנולוגיית ה-e-SIM, הינו שת״פ של הרשת עם חברת VOYE.

לרגל ההשקה – יעניקו iDigital  ו-iDigital goodiz הטבה ללקוחותיהן: כל לקוח שירכוש ממגוון מוצרי Apple -iPhone , Mac, Apple Watch, iPad – יקבל חבילת גלישה לכל העולם של 1 ג׳יגה במתנה (לניצול במהלך 7 ימים) – למימוש בנסיעתם הקרובה לחו"ל, עד לשנה מרגע מתן ההטבה.

 

חשוב לציין כי מדובר בשירות עם תמיכה בעברית 24/7, התקנה פשוטה וחד פעמית (ניתן לרכוש חבילות גלישה מרובות ללא צורך בהתקנה נוספת), מחירים אחידים לכל המדינות ואפשרות לשימוש בכמה נסיעות שונות במהלך השנה, אפשרות בדיקת תקינות ה-e-SIM בישראל ללא עלות ובעיקר טכנולוגיית כיסוי מקסימלית (חיבור למפעילים מקומיים עם הכיסוי הטוב ביותר בכל מקום בעולם).

 

צילי בלקינד, סמנכ"לית שיווק וקשרי לקוחות, "iDigital": "רשת iDigital גאה להמשיך ולהוביל את השוק, ובעיקר להרחיב את הערכים המוספים שהיא מספקת ללקוחותיה. המהלך יאפשר ללקוחות Apple בישראל ליהנות מגלישה איכותית במחירים אטרקטיביים במיוחד ברחבי העולם, וכתמיד – להיות הראשונים לאמץ ולהתחבר לחדשנות".

 

רשת "iDigital", הפועלת תחת חברת האם "iCon Group" – היבואנית הרשמית של מוצרי "Apple" בישראל – מונה 19 סניפים מחיפה ועד אילת. בנוסף אליהם, מפעילה הרשת את 7 סניפי "iDigital goodiz". בנוסף למוצרי "Apple", מציעה "iDigital" מגוון מוצרים ומותגים של חברות מובילות בעולם בתחום סגנון החיים הדיגיטלי.