כותרות אחרונות
Search

"Kérastase" מותג טיפוח השיער היוקרתי משיק שמן לשיער האייקוני Elixir Ultime בצבע אדום עמוק – ROUGE בניחוח משכר וממכר.

 

 

חוגגים אהבה … 

Kérastase מותג טיפוח השיער היוקרתי משיק:  לקראת הוולנטיין דיי את השמן לשיער האייקוני Elixir Ultime בצבע אדום עמוק ROUGE בניחוח משכר וממכר. 

 מהדורה מוגבלת

הפורמולה עדכנית ומעניקה מראה שיער בריא יותר, מוזן, מלא ברק ורך למגע. ומותאם לכל סוגי השיער.

Elixir Ultime הוא אחד ממוצרי הדגל של קרסטס לאורך השנים  והמוצר הנמכר ביותר בעולם!

 

צילום: יח"צ

 

 

מותג הטיפוח המקצועי לשיער קרסטס חוגג איתך אהבה ומשיק במהדורה מוגבלת לקראת הוולנטיין דיי את השמן האייקוני ELIXIR ULTIME בצבע אדום עמוק – ROUGE. ומותאם לכל סוגי השיער.

 

הפורמולה ELIXIR ULTIME אליקסיר אולטים מזינה ומגנה באינטנסיביות על סיב השערה ומפארת את השיער שלך בברק וזוהר עמיד לאורך זמן. יחד עם תרכובת נוגדת קרזול, הגנה מלחות ומחום, השיער נותר רך, ניתן לשליטה וקליל להפליא.

 

ELIXIR ULTIME  הפך מזמן לכוכב פופולארי בעולם טיפוח השיער, ומופק מעץ המרולה הנחשב עץ קדוש במדינות רבות באפריקה, ושמן קמליה היוקרתי היוצרים יחד חוויה סנסוריאלית אולטימטיבית. הנמכר ביותר של המותג, שזכה ביותר מ-100 פרסים על איכותו.

 

צילום: יח"צ חו"ל

 

 

שמן מרולה קדוש – שמן עשיר ברכיבים מזינים, ומצטרף אל שמן פרחי הקמליה על מנת להגביר את הברק בשיער ולספק הזנה עמוקה אך קלילה ונוגדי חימצון המסייעים בהגנה.

 

שמן קמליה יקר מפז, בשילוב עם שמן מרולה קדוש. שמן קמליה יקר מפז מעניק גמישות ואלסטיות לסיב השערה וברק אינטנסיבי, עם אפקט עמיד לאורך זמן. שמן מרולה קדוש מציע הזנה חסרת משקל ומועשר בנוגדי חמצון להגנה. בעל שלושה יתרונות מועילים עיקריים: השמן מזין יותר, קליל יותר ובעל תוצאות עמידות יותר.

 

קרסטס מפענח את הסוד מאחורי ברק אופטימלי. איזון המשוואה בין הזנה לבין השתקפות האור. באופן אידיאלי, כאשר האור מאיר את השיער, חלק מהאור הזה ישתקף ע"י השכבה החיצונית של סיב השערה במסלול סימטרי: כמו אפקט של מראה. העיניים שלנו לוכדות את ההשתקפות, והמוח שלנו מתרגם את התופעה ל"ברק".

 

עם זאת, פגמים על פני השכבה החיצונית של הסיבים יכולים לפזר את האור, ולגרום לו להשתקף בכיוונים מרובים. תופעה זו נקראת השתקפות מפוזרת. האור מאבד את האינטנסיביות שלו והעיניים שלנו רואות ברק הרבה יותר חלש ועמום.

 

לסיבי שיער מוזנים יש שכבה חיצונית חלקה, שלמה ולא שבורה. לכן, ככל שסיב השערה מוזן יותר, כך גדלה היכולת שלו לשקף את האור. בסדרה החדשה עם הסגולות המזינות של שמן המרולה, אליקסיר אולטים לוכד כל ניואנס של זוהר.

 

צילום: יח"צ חו"ל

 

טיפ אדום לשימוש:

לפני הייבוש במייבש שיער: מרחי על שיער שיובש במגבת על מנת להוסיף לשיער רכות, להקל על עיצובו ולהגן עליו.

לאחר הייבוש במייבש שיער: הוסיפי טאץ' לגימור על מנת לשפר ולהגביר את הברק של השיער.

גימור יומיומי: מרחי מספר טיפות כל בוקר על מנת להגן על השיער מפני גורמים תוקפניים חיצוניים.

 

מוצרי קרסטס משווקים במספרות מורשות קרסטס בלבד.

לרשימת המספרות המורשות לחץ כאן www.kerastase.co.il

טלמסר 1-800-301-666

בדף הפייסבוק של קרסטס ישראל

בעמוד האינסטגרם